Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sztywniaki w Polsce :-)

Sztywniaki w Polsce :-) 2015/12/26 12:43 #2019768

  • bartek
  • bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 1236
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 263
... I dodam jeszcze, że jest to ten lepszy Atos VR => bo w szybszym, niebieskim kolorze ;-)
Atos VR, Aeros Discus C, Mosquito NRG
(wcześniej Aeros Discus, UP TRX, Kanion Bravo)
ŚK 2001

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bartek.

Sztywniaki w Polsce :-) 2017/02/25 11:54 #2022314

Moge uchylic malego rabka pewnej tajemnicy. Otóz w tym roku pojawi sie w Polsce pierwszy Atos VQ. Sprawa juz zostala klepnieta, termin realizacji kwiecien. Ale nie moge powiedziec kto jak i dlaczego, poki sam szczesliwiec sie nie odezwie publicznie..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sztywniaki w Polsce :-) 2017/02/25 12:21 #2022316

-w ATOSach to jestem laikonik...cos wiecej od strony technicznej?...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sztywniaki w Polsce :-) 2017/06/11 13:47 #2022713



Witek jest znany z precyzji, ale za precyzja niestety idzie często powolne, niespieszne działanie.
Ze swoim Atosem VQ Witek dał sobie tyle czasu, ze muchy rozbijały sie o tył pokrowca :)
Ale dotarł.
Mozna dopisać do listy.
Załączniki:
Podziękowali: Jankos, fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sztywniaki w Polsce :-) 2017/06/14 00:31 #2022725

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
Cześć. Tak widzę, że oficjalnie w naszym klubie mamy już drugą ligę i poniżej VR to chyba trochę "siara" się przyznawać nie wspominając o kilku Exxtacy i Axxess-ach ale co tam -uprzejmie donoszę na Musicka, że z powodu mojego problemu z "przerzutem przez granicę, za pomocą bonów towarowych wszedł On w posiadanie na dłuższy czas Atosa VC(odłożyłem realizację projektu "mini Optimum" dla f-my "Gyro-T..h",aż kiedyś rozproszona amatorska myśl techniczna się zjednoczy dla obrony przed wymuszeniowymi podmiotami, dopracowanych ekonomicznie w USA wykonawczych uregulowań dla UL115)
Mało tego zakabluję jeszcze , że agent Tomek ma niesamowite rozeznanie i kontakty z wieloma konstruktorami i szkołami w obcych mocarstwach lotniczych z za zachodniej i południowej granicy np. ostatnio wizytował u Petera czy Miloslava N. , który wytwarza sżkielety do ATOS-ów , EGO Trike i podszkala do jej użytkowania klientów, a tu dla podziemia w "UBekistanie"(ok.50% personelu ULC to byli wojskowi starego, często niekompetentnego i nieekonomicznego biurokracyjnego systemu władzy) żadnych fotek i wywiadów nie wstawia -np.jakie tam realia za żelazną kurtyną panują względem naszych rodzimych ustawek biznesowych "władców pieczęci"......... :silly: (pewnie natychmiastowo były by afery i forumowy Nadzór propagowania jedynej słusznej ideologii by.... :lol: :evil: )

to mówiłem ja Jarząbek ;)

ps. z tymi zakupami sztywniaków jak np. Exxtacy o wyblakłych kolorach z pewnej lojalnościowo zaufanej, przyjacielskiej ręki to czasem bywa że wstyd się na forum Człowiekowi przyznać bo nabytek może się okazać samym tylko szkieletem. Piszę o "bezpiecznych pewniakach" bo sam miałem ufając w "profesjonalny podmiot" iść za sugestywną poradą i dokonać zamiany Atosa na szkielet od Exxtacy dla mojego dobra i bezpieczeństwa.... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

Sztywniaki w Polsce :-) 2017/10/10 18:22 #2023099

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Oj... dawno nie uaktualniałam tej listy, a w międzyczasie całkiem dużo nowego się podziało... :)

Oto stan obecny.
(w razie, gdyby ktoś zauważył jakiś błąd czy coś do uzupełnienia, proszę o sygnały..)

1. ATOS VR - Maestro
2. ATOS S - RomekR.
3. ATOS VC - Vega
4. ATOS VR - Bartek
5. ATOS B - Piotr6641
6. ATOS C - Endrju
7. ATOS VR+ - Robert
8. ATOS VX - JacekJJ
9. ATOS ... - Fotolot
10. ATOS B - MarekK
11. ATOS VQ - Madziar
12. ATOS VQ - Air_Wiking
13. ATOS VC - Pavlo
14. EXXTACY - Andreas
15. EXXTACY - JacekP.
16. EXXTACY - Leszek
17. EXXTACY - Roland
18. EXXTACY - TomekP
19. GHOSTBUSTER - JanuszHa
20. PHANTOM - Daniel



20 SZTYWNIAKóW :blink: :blink: :blink:

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Podziękowali: JanuszHa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Agi.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena