Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Discus T Aeros

Discus T Aeros 2016/01/18 22:56 #2019971

  • Rusek
  • Rusek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 234
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 62
Ruslan Czysto Ciekawsko chcial bym zapytac czemu Firma Aeros wogole nie zrobila update strony producenta?

Z Tego Co wszystkim nam Wiadomo (PonoC) Jest Juz Combat GT albo COmbat C sam juz nie wiem:) Wiem ze chyba Caly z Wengal?

Takze nowa odslona Vipera? ktorej zdjecia sam dodawales...

Na jakiej zasadzie oni prowadza polityke sprzedazy?
Wiem ze DIscus T Aeros jest w Uk popularny ale Nic nie robia Z Promocja COmbata i w zasadzie rynek zjadly Moyes i WW

Napisz pare slow jak cos wiesz bo strona stara jak byla tak jest...Wiecej zdjec wrzucasz sam z Facebooka.

Pozdrawiam
Tomasz
Merlin 158>Climax c4,Litespeed S 4.5> Litespeed S4
Viper S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 23:23 #2019972

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Nie no Twoje cytuje dworactwo wola za to o pomste do nieba. Jak mozna swiezakowi opchac takie skrzydlo?
Swoje juz zrobiles w tym temacie wiec teraz albo mu pomoz ze sprzedaza albo siedz cicho.
( Jesli sie jednak okaze ze to nie Ty mu to skrzydlo wcisnales to najmocniej przepraszam ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 23:26 #2019973

Rusek napisał: Ruslan Czysto Ciekawsko chcial bym zapytac czemu Firma Aeros wogole nie zrobila update strony producenta?

Z Tego Co wszystkim nam Wiadomo (PonoC) Jest Juz Combat GT albo COmbat C sam juz nie wiem:) Wiem ze chyba Caly z Wengal?

Takze nowa odslona Vipera? ktorej zdjecia sam dodawales...

Na jakiej zasadzie oni prowadza polityke sprzedazy?
Wiem ze DIscus T Aeros jest w Uk popularny ale Nic nie robia Z Promocja COmbata i w zasadzie rynek zjadly Moyes i WW

Napisz pare slow jak cos wiesz bo strona stara jak byla tak jest...Wiecej zdjec wrzucasz sam z Facebooka.

Pozdrawiam
Tomasz


Tomek co do promocji i reklamowania się na stronie www, to masz racje, firma Aeros nie przykłada się na wszystkie 100% w tej materii.
Polityka firmy była zawsze taka, ze produkt sam ma się reklamować a nie inwestować kolosalne pieniądze w reklamę i tak dalej. A więc wracając do sprzętu, to jak ktoś jest na poważnie zainteresowany kupnem, to porostu dzwoni do mnie i wszystkiego się dowiaduje. I o najnowszym Combat C i nowym kokonie Viper.
jest jeszcze druga strona medalu, czemu Aeros nie robi reklam i tak dalej. Bo po prostu nie nadążają z produkcją. Firma pracuje na maksymalnych obrotach i możliwościach przerobowych. Ledwo się wyrabiają z zamówieniem w terminie 2 miesiące. I tak jest od lat. A jak by zaczęli inwestować w reklamę, to kaplica!!! Na zamówienie trzeba by było czekać z 6 miesięcy. Powiedź kto chce teraz czekać tyle czasu? Każdy chcę na już i to najlepiej za darmo :lol:
Z Combat C jest sytuacja skomplikowana. Szwajcarska firma, co robi na zamówienie Aerosa, specjalne profilowane rury karbonowe do szkieletu Combat C, to ma swój określony czas na takie zamówienie. I nie jest to takie proste jak by się wydawało na początku. I pomimo wysokiej ceny i czasu oczekiwania, to kolejka na Combat C jest rozpisana na sporo do przodu.
Tak więc jak masz konkretne pytania, to pisz na mail i ja postaram się dać ci odpowiedź.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziękowali: Rusek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 01:02 #2019974

musick napisał: Nie no Twoje cytuje dworactwo wola za to o pomste do nieba. Jak mozna swiezakowi opchac takie skrzydlo?
Swoje juz zrobiles w tym temacie wiec teraz albo mu pomoz ze sprzedaza albo siedz cicho.
( Jesli sie jednak okaze ze to nie Ty mu to skrzydlo wcisnales to najmocniej przepraszam ).


po pierwsze z kąt ty masz jakiekolwiek pojecie o tym skrzydle Discus T?
po drugie, kiedy pilot wsiada po kursie motolotniowym na nanotrajkę, to spokojnie będzie latać na takim zestawie z takim skrzydłem.
I wyluzuj z swoim słownictwem bo się troszeczku zapędzasz.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 07:48 #2019975

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Aeros nie potrzebuje reklamy... im wystarczy antyreklama w...
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl
Podziękowali: fotolot, Michał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 08:39 #2019976

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40

Ruslan Bushchak napisał:

musick napisał: Nie no Twoje cytuje dworactwo wola za to o pomste do nieba. Jak mozna swiezakowi opchac takie skrzydlo?
Swoje juz zrobiles w tym temacie wiec teraz albo mu pomoz ze sprzedaza albo siedz cicho.
( Jesli sie jednak okaze ze to nie Ty mu to skrzydlo wcisnales to najmocniej przepraszam ).


po pierwsze z kąt ty masz jakiekolwiek pojecie o tym skrzydle Discus T?
po drugie, kiedy pilot wsiada po kursie motolotniowym na nanotrajkę, to spokojnie będzie latać na takim zestawie z takim skrzydłem.
I wyluzuj z swoim słownictwem bo się troszeczku zapędzasz.


Tylko ze teraz Pilot zostal z niepotrzebnym skrzydlem. Sam kilka dni temu robiles antyreklame lotniarstwu ze sie w 90% nie da, ze za stary, ze trzeba biegac wie jakis tu brak konsekwencji widac z Twojej strony.
Taka mam prosbe na przyszlosc.
Jak Ci sie kolejny Jelen tego typu trafi to go po prostu splaw i wyslij najpierw na szkolenie motolotniowe czy jakies inne niezbedne w danym przypadku, a dopiero potem ,jak mu emocje opadna i nabedzie jakakolwiek wiedze zeby swiadomie zrobic u Ciebie zakupy, sprzedaj mu sprzet. Tak bardzo dbasz o bezpieczenstwo.... A co bedzie Jak sie jeden czy drugi nie bedzie mogl doczekac i postanowi troche wczesniej polatac na swoim nowym super sprzecie? Taki rozwoj wypadkow tez trzeba brac pod uwage.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 10:00 #2019978

  • cygan
  • cygan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 27
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1

musick napisał:

Ruslan Bushchak napisał:

musick napisał: Nie no Twoje cytuje dworactwo wola za to o pomste do nieba. Jak mozna swiezakowi opchac takie skrzydlo?
Swoje juz zrobiles w tym temacie wiec teraz albo mu pomoz ze sprzedaza albo siedz cicho.
( Jesli sie jednak okaze ze to nie Ty mu to skrzydlo wcisnales to najmocniej przepraszam ).


...

Tylko ze teraz Pilot zostal z niepotrzebnym skrzydlem. Sam kilka dni temu robiles antyreklame lotniarstwu ze sie w 90% nie da, ze za stary, ze trzeba biegac wie jakis tu brak konsekwencji widac z Twojej strony.
Taka mam prosbe na przyszlosc.
Jak Ci sie kolejny Jelen tego typu trafi to go po prostu splaw i wyslij najpierw na szkolenie motolotniowe czy jakies inne niezbedne w danym przypadku, a dopiero potem ,jak mu emocje opadna i nabedzie jakakolwiek wiedze zeby swiadomie zrobic u Ciebie zakupy, sprzedaj mu sprzet. Tak bardzo dbasz o bezpieczenstwo.... A co bedzie Jak sie jeden czy drugi nie bedzie mogl doczekac i postanowi troche wczesniej polatac na swoim nowym super sprzecie? Taki rozwoj wypadkow tez trzeba brac pod uwage.



Nie myślałem że będe tu kiedyś stawał w obronie Rusłana (bo zwykle na to nie zasługuje ;)).

Jednak muszę się do tego odnieść gdyż odnoszę wrażenie że wymyślasz niestworzone rzeczy tylko po to aby mu dosrać. Nie masz pojęcia o okolicznościach zakupu i o samym skrzydle mam wrażenie że tez niewielkie.
Tak że wypraszam sobie, nie jestem jeleniem :), Rusłan niczego mi nie wcisną a do tego znalazł klienta na moją lotnie (bez straty finansowej z mojej strony:)) Może tak być że kupie za rok kolejnego Aerosa bo ja nie koncze z lotniarstwem tylko musze kilka spraw uporządkować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 10:31 #2019979

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Dziękuję za Twoje wyjaśnienie Cygan. Za chwilę na fali domysłów rozpętałoby się tu piekło.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 12:09 #2019980

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
dobrze ze pomogl w odsprzedazy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/19 13:24 #2019981

  • cygan
  • cygan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 27
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pomógł, ale ja stawiam na wolny rynek :)

Więc wyklarujmy sytuacje;
Lotania nadal jest na sprzedaż, obecnie jest zarezerwowana na 10dni dla kolegi z naszego klubu LuftHanysa będącego na kontrakcie zagranicznym. Jak pieniążki będą na stole to dam znać ze nie aktualne.
Jak się nie zdecyduje to poczekam jeszcze kilka dni i wystawię w portalach zagranicznych.

Nie było "dojenia jelenia", decyzja o zakupie była przemyślana. Jednak jak to w życiu, nawet dobry plan czasami trzeba zmienić :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena