Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Klaus Irschik - DHV chce przyjechać do Polski

Klaus Irschik - DHV chce przyjechać do Polski 2007/03/14 19:18 #2000784

  • Smyk
  • Smyk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Cześć,
pozwolę sobie zacytować posta zamieszczonego na stronie PSP, może ktoś miałby ochotę się tym zająć?

Dzisiej rozmawialem z Klausem Irschikem o mozliwosci przetlumaczenia artykulu o lotniach sztywnoplatach . Klaus studiowal Pedagogike i na calym swiecie organizuje seminaria z zakresu podniesienia Bezpieczenstwa w Naszym wspolnym Sporcie . Tematy - start - ladowanie - technika pilotazu itd to podstawy spotkania. Klaus sam zaproponowal temat bo ja tylko pytalem o zielone swiatlo na tlumaczenie. Powiadomil mnie on, ze istnieje mozliwosc ze DHV zaplaci mu bilet lotniczy do Polski. Myslal o Warszawie . OK. A co z lotniarzami. Tu wspominal ze jest problem z zabraniem lotni sztywnoplata. Gdybyscie go Sami przywiezli do Polski to na dach auta zabiera Sztywniaka a do bagarznika swoje Paragleity. Spotkanie mialo byc dla ok . 20 osobowej grupy instruktorow plus sympatycy .
Najlepszy by byl Zar ale to juz zostawiam Wam . Dla mnie wazne jest aby Instruktorzy lotniowi aktywnie wzieli udzial w spotkaniu , bo Nasz sport " lezy "
Co Wy na to ??? .


Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena