Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zakonczenie sezonu 2007

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/06 22:10 #2001636

JA jestem za to zeby przyjechac na Zar. W okolicy Zaru jest kilka gorek gdzie mozna pojechac i jak pogoda dopisze to polatac. Wienc Zar ma startowiska na 3 kierunki na wschod mozna pojechac na Skrzyczne. Panowie patrzmy rowniez pod kontem zeby mozna bylo polatac. W zeszlym roku pogoda dopisala i bylo ok. Bardzo ladnie i towarzysko posiedzieli i pogadali. A jechac tam gdzie nie mozna polatac to troszeczku mija sie z celem. Wienc wybierz my miejsce gdzie mozemy zalatac.
Pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/06 22:15 #2001637

Witam !

Góry Orlickie - Zieleniec / starty o wystawie wschodniej ... pomiędzy wyciągami narciarskimi , położone powyżej 1000 m / a lądowiska na łąkach obok parkingów i pensjonatów , jeszcze kilka lat temu było dużo miejsca , obecnie tereny w zabudowie . Cyrkulacja wschodnia w tym terminie malo prawdopodobna .
Przepraszam za zamieszanie ale, termin naszego klubowego spotkania jest wyznaczony z wyprzedzeniem a ponieważ na tak szanownym forum padł temat Zakończenia sezonu 2007 , ja zaproponowałem dołączenie do nas , czyli Zieleniec. Kto przyjedzie ... , będzie nam bardzo miło i miejsce przy naszym stole się znajdzie .... Ale ponieważ jest też druga propozycja ...., i gdyby był inny termin a zaproszenie było by otwarte to przyjedziemy też , tak jak w poprzednim sezonie 2006 czyli Zakończenie na ZARZE ( listopad ) a wczesniej w sierpniu " 30 lat lotniarstwa w Beskidach ".
pozdrowienia Andrzej www.flyadventure.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/06 22:26 #2001638

I jeszcze , pod koniec listopada w Polsce polatać ...., choć , mówili że będzie Cud . Polatać można było np lipcu / kto przyjechał to polatał / Impreza w Zieleńcu to typowe spotkanie towarzyskie . W połowie marca klub nasz wspólnie z Czechami i Słowakami jedzie na południe Italii ,polatać ....
Andrzej www.flyadventure.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/06 22:41 #2001639

  • carol
  • carol Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 0
Reasumukjąc:

Sytuacja powoli się klaruje - w Zieleńcu latania raczej nie należy się spodziewać. Spotkanie tamtejsze będzie miało charakter przede wszystkim towarzyski. Jeśli ktoś chciałby wybrać się na zakończenie sezonu w chrakterze "latającym" lub wskazującym na prawdopodobieństwo polatania, pozostaje inne miejsce (np. Żar, wg propozcji Rusłana) lub inny termin.

Przyznam się, że w takiej sytuacji pewnie wybiorę opcję "latającą". Spotkać się towarzysko - w knajpie możemy ze Smykiem i Waldkiem Krukiem chociażby w Warszawie, nie trzeba jechać na koniec Polski.

To tak bezstronnie podsumowując.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 00:21 #2001640

Według prognoz długoterminowych 17-18 na Żarze będzie wiało z zachodu w dodatku bardzo słabo, a więc do latania nie będą najlepsze warunki. Za to tydzień później 24-25 prawdopodobnie będzie wiatr z południa i trochę mocniejszy.
Przesuńmy więc spotkanie o tydzień i będzie ok.
Ci co chcą spotkać się towarzysko pojadą sobie do Zieleńca, a tydzień później na Żar. W ten sposób nikt nie będzie miał dylematu co robić, i w dodatku będzie nas więcej.
Ja osobiście wolałbym Żar, głównie ze względu na odległość.
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 01:12 #2001641

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Dobra, jestem za ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 02:37 #2001642

ok ja tez jestesm za przesuniecie terminu i spodkania sie na Zarze
Pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 05:22 #2001646

No dobrze, to jest nas już czterech a może nawet pięciu. Kto jeszcze przyjedzie?
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 16:40 #2001647

  • carol
  • carol Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jestem jak najbardziej za - nie ma "kolizji" miejsca ani terminu,... a i polatać może się uda, co więcej jest szansa, że się spotkamy w większym gronie. Zdecydowanie są to same pozytywne argumenty.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zakonczenie sezonu 2007 2007/11/07 20:10 #2001653

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Czyli ostatecznie:

Zieleniec:
sobota 17 listopada

Żar:
sobota, 24 listopada

Tak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena