Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Geografia

Geografia 2013/11/08 16:35 #11083

  • endrju
  • endrju Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 290
  • Oklaski: 26
  • Otrzymane podziękowania: 164
No, a jakby św.MIkołaj czegoś nie kumał, jak tam włazić przez ten komin, czy co, to Rusłan mu wszystko powie, jak ma to zrobić.... :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 18:18 #11085

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Dokładnie tak!
A tak w ogóle, to ja sobie nie wyobrażam, co my byśmy bez Rusłana zrobili.. :huh:
Wszystko by się rozsypało w drobny mak.. :huh:

:lol: :lol: :lol:

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 19:05 #11087

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4294
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583

małe bagienko, które określonym kilku osobom jak najbardziej odpowiada


:dry: poprostu zawsze takie samo podsumowanie jegomoscia , jak co roku o tej samej porze .

Ja uwazam , ze strona lata Dobrze - i chetnie tu raz czasem zagladam obojetnie czy to sie Wam podoba czy NIe . Wiec potrzeba nam wiecej ciekawych artykulow i tlumaczen aerodynamiko ukrainskich . Niestety od 10-ciu lat nie zauwazylem tu ani jednego tlumaczenia tego jegomoscia , ktory zada tu Najwiekszych zmian :unsure: :dry: :S


I z watku o Geografii zrobimy tu " bagienko " poniewaz zalozycielowi watku nie podoba sie Buzka Rolanda na lataniu w Tropiku - a powinna byc na Klementiewie . A wlasnie Roland zrobil mi tym zdieciem niesamowita Niespodzianke . Nie wiedzialem Remigiusz , ze az Tam Ciebie ponioslo !!!
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 19:44 #11089

Agi nu też, tak uważam.Tylko boję się co będzie,jak już wszystko i wszystkich skrytykuje łącznie z swoimi ciociami i wujkami to chyba palnie sobie w łeb. Myślę,ze trzeba rozpisać konkurs ,na stronie i nadać, temu koledze jakieś pseudo adekwatne do jego zachowań na stronie.Cofam się pamięciom czy kiedyś kogoś czy coś pochwalił i nie mogę nic sobie przypomnieć.Ja myślę,ze nic nie da się z, tym zrobić te typy, tak po prostu mają.A ze się ośmiesza co tam ważne ze grzmi na stronie.I zamiast robić wyniki w sporcie lotniowym, tak jak to robią inni koledzy i latają daleko poza Pinczów aż im zazdroszczę to ty kolego latasz na okolo lotniska w Pinczowie i ciągle coś ci się nie podoba. I na koniec bądż taki dobry w przelotach i przestań wreście krytykować bo to każdy głupi potrafi wykaż więcej szacunku dla kolegów i pokory. tego ci życzę. Pulsar.

Ps. kiedy coś naprawdę zrobisz dla rozwoju polskiego lotniarstwa to zrozumiesz ludzi,którzy poświęcają swój prywatny czas i nie rzadko swoje pieniądze po to,ze byś ty mógł latać ROBIĄ A NIE KRYTYKUJĄ.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podziękowali: daf, JWracing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 20:30 #11090

Piotrolot napisał:

małe bagienko, które określonym kilku osobom jak najbardziej odpowiada


:dry: poprostu zawsze takie samo podsumowanie jegomoscia , jak co roku o tej samej porze .

Ja uwazam , ze strona lata Dobrze - i chetnie tu raz czasem zagladam obojetnie czy to sie Wam podoba czy NIe . Wiec potrzeba nam wiecej ciekawych artykulow i tlumaczen aerodynamiko ukrainskich . Niestety od 10-ciu lat nie zauwazylem tu ani jednego tlumaczenia tego jegomoscia , ktory zada tu Najwiekszych zmian :unsure: :dry: :S


I z watku o Geografii zrobimy tu " bagienko " poniewaz zalozycielowi watku nie podoba sie Buzka Rolanda na lataniu w Tropiku - a powinna byc na Klementiewie . A wlasnie Roland zrobil mi tym zdieciem niesamowita Niespodzianke . Nie wiedzialem Remigiusz , ze az Tam Ciebie ponioslo !!!


Piotrolot jak widzę że ty z czasem się uspokoiłeś, bo zrozumiałeś pewne realia. Ale czasami widzę że masz stare nawyczki, które pewnie zostaną u ciebie na zawsze :lol:
Pisze ale nie pozwalaj sobie w mój adres. Bo ja tu konkretnie po imiennie nikogo nie obrażałem. Gdzie ty ......... sobie pozwalasz. Mam nadzieje że dotarło do ciebie i się opanujesz z pisanie na mój temat, ok?
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
P.S. To również dotyczy i reszty mądralińskich, co (bezczelnie) pozwalają sobie po mnie jeździć.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.

Geografia 2013/11/08 20:36 #11091

Pulsar napisał: Agi nu też, tak uważam.Tylko boję się co będzie,jak już wszystko i wszystkich skrytykuje łącznie z swoimi ciociami i wujkami to chyba palnie sobie w łeb. Myślę,ze trzeba rozpisać konkurs ,na stronie i nadać, temu koledze jakieś pseudo adekwatne do jego zachowań na stronie.Cofam się pamięciom czy kiedyś kogoś czy coś pochwalił i nie mogę nic sobie przypomnieć.Ja myślę,ze nic nie da się z, tym zrobić te typy, tak po prostu mają.A ze się ośmiesza co tam ważne ze grzmi na stronie.I zamiast robić wyniki w sporcie lotniowym, tak jak to robią inni koledzy i latają daleko poza Pinczów aż im zazdroszczę to ty kolego latasz na okolo lotniska w Pinczowie i ciągle coś ci się nie podoba. I na koniec bądż taki dobry w przelotach i przestań wreście krytykować bo to każdy głupi potrafi wykaż więcej szacunku dla kolegów i pokory. tego ci życzę. Pulsar.

Ps. kiedy coś naprawdę zrobisz dla rozwoju polskiego lotniarstwa to zrozumiesz ludzi,którzy poświęcają swój prywatny czas i nie rzadko swoje pieniądze po to,ze byś ty mógł latać ROBIĄ A NIE KRYTYKUJĄ.!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pulsar ja tak rozumiem że te całe twoje wypociny, to to co dałeś lotniarstwu?
Nawet mnie nie znasz a śmiesz publicznie pisać i na dodatek obrażać mnie swoimi tekstami. Czy nie za bardzo sobie pozwalasz z taki tekstami jak palnie w łeb?!!! Stary czy ty przypadkiem nie zagalopowałeś się?
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 20:43 #11092

Agi napisał: Dokładnie tak!
A tak w ogóle, to ja sobie nie wyobrażam, co my byśmy bez Rusłana zrobili.. :huh:
Wszystko by się rozsypało w drobny mak.. :huh:

:lol: :lol: :lol:


Agnieszko, to ostatni twój post w mój adres!!!
Mam do ciebie wielką prośbę. Jak kiedy kol-wiek mnie spotkasz, to proszę nie odzywaj się do mnie ok?
Przykro mi ale wolę to zakończyć w ten sposób a nie w inny.
Mam nadzieje że zrozumiesz mnie.
Pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 21:06 #11093

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Rusłan, taka propozycja na piątkowy wieczór dla Ciebie.
Instrukcja krok po kroku - specjalnie dla Ciebie :
krok 1. Zajrzyj do słownika języka polskiego i przeczytaj znaczenie słowa "bezczelny" - koniecznie ze zrozumieniem(w razie trudności próbuj do skutku),
krok 2. Przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie posty w tym wątku(i nie tylko)
krok 3. I teraz najważniejsze : taka gra/zabawa z lat dzieciństwa (przynajmniej mojego :)) - znajdź podobieństwa. ;)

Dobrej zabawy....

@Roland - z tym egzotycznym tandemem mnie "zastrzeliłeś" :lol:
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Geografia 2013/11/08 21:25 #11094

daf napisał: Rusłan, taka sugestia, zajrzyj do słownika języka polskiego i przeczytaj znaczenie słowa "bezczelny" - najlepiej ze zrozumieniem, następnie przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie posty w tym wątku(i nie tylko) a na końcu - taka gra/zabawa z lat dzieciństwa (przynajmniej mojego :))w sam raz na piątkowy wieczór - znajdź podobieństwa. ;) Dobrej zabawy....


To znalazłem w Wydawnicwie naukowym PWN :)

bezczelny «nieliczący się z niczym i nikim, odznaczający się zbytnią pewnością siebie; też: świadczący o takich cechach»
• bezczelnie • bezczelność

Ja się przyznaję że nie do końca rozumiem polski język, ale się staram zrozumieć, może czasami nawet zbytnio się staram :lol:
Co do gry słów, to na pewno są interesujące. Ale to co przeczytałem w mój adres to na tyle co zrozumiałem z tekstu, to żadna gra słów a najnormalniejsza jazda po mnie. Ja sobie nie pozwalam na takie i kropka. Jak komuś to nie odpowiada to proszę mi napisać, co napisałem konkretnie w jego adres nie tak, to postaram się wytłumaczyć, lub przeproszę go za mój tekst.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Geografia 2013/11/08 21:34 #11095

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38

Ruslan Bushchak napisał: Ja sobie nie pozwalam na takie i kropka.

Rusłan...naprawdę nie mam już łatwiejszej gry dla Ciebie... ;)
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena