Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Filtr - uprawnienia na stronie

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/03 18:26 #2019270

I trzeba obowiązkowo wprowadzić, żeby zarejestrowany na stronie, podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo żeby było aktualne foto, żeby wiedzieć z kim się rozmawia. Bo przykładowo wchodzę na (daf) i co widzę? Nic nie ma, żadnej informacji, tylko samo (daf)!!! :whistle:
Obowiązkowo trzeba z tym zrobić porządek. B)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziękowali: Matthew
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/03 21:21 #2019272

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Będziemy sprawdzać techniczną możl. założenia "filtra", ale małą chwilę może to potrwać,
jest jeszcze parę zaległości do ogarnięcia..

W panelu "Prywatnych Wiadomości" działa już od jakiegoś czasu opcja "blokuj użytkownika",
ale czy na forum też byłoby to możliwe, nie mam na razie pojęcia.
Dopisuję na listę do rozpoznania.

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Ostatnia edycja: przez Agi.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/04 08:16 #2019276

Dziwne czasy już nadeszły. Strach dodać zdjęcie, film, napisać parę słów gdyż grozi to wytykaniem detali typu: niezasznurowany but, przekrzywione vario nie wspominając już o uwagach dotyczących pilotażu: ręce za wąsko, nogi za bardzo latają, nogi źle zgięte w kolanach itd. Stąd się biorą opory żeby cokolwiek wrzucać od siebie, szczególnie wśród młodych, dopiero szkolących się pilotów.

pozdrawiam

Roland
Podziękowali: fotolot
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/04 16:27 #2019277

Roland napisał: Dziwne czasy już nadeszły. Strach dodać zdjęcie, film, napisać parę słów gdyż grozi to wytykaniem detali typu: niezasznurowany but, przekrzywione vario nie wspominając już o uwagach dotyczących pilotażu: ręce za wąsko, nogi za bardzo latają, nogi źle zgięte w kolanach itd. Stąd się biorą opory żeby cokolwiek wrzucać od siebie, szczególnie wśród młodych, dopiero szkolących się pilotów.

pozdrawiam

Roland


Nie do końca się zgodzę z tobą. troszeczku przebarwiasz w swoim opisywaniu ale to nie ważne.
Robienie filmów, to nie taka prosta sprawa. Wymaga sporo czasu i sprzętu. A nie każdy pilot ma kamerę i chcę filmować. Druga sprawa, to środowisko w jakim się znajduje pilot czy uczeń. Jak środowisko nie ma parcia na szkło, to mało będzie chętnych do robienia filmów czy opisywania swoich lotów czy problemów. Jest, to bardzo nie dobrze, bo jak pilot się dzieli swoim doświadczeniem, czy próbuje znaleźć odpowiedź na postawione pytanie, to na forum zawsze można znaleźć coś pożytecznego i dobrego. Ale trzeb chcieć i nie szukać zaczepek a szukać odpowiedniej informacji.
Z drugiej strony, jak ktoś wykłada swoje foty, gdzie widać dokładnie błędy a on się upiera, że jest wszystko ok, to czego on się spodziewa ze nikt nie zareaguje i nie powie że nie ma racji? Forum dla tego i jest zrobiony żeby dyskutować, żartować i tak dalej.
Roland nie potrzebnie dramatyzujesz i robisz z siebie ofiarę. Wystarczy jak wszyscy razem będziemy dążyć do normalnych dyskusyj a nie takiej żeby iskrzyło i pisali różne kłamstwa i pomówienia.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/04 18:02 #2019279

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
Witajcie.Jako już niemlody ale dopiero szkolący się pilot niestety potwierdzam obawy opisane przez Rolanda.Na innych forach lotniczych gdzie ścierają się interesiki handlarzy pasibrzuchow bywa jeszcze gorzej.Osobiście deklarowałem się tu odezwac jak zaczne latac Atosem i choć wylatałem nim na skonstruowanej nanotrajce ok. 50 godzin(od czerwca) to mam obawy aby się z tym hobbystycznym bezprawnym u nas procederem wychylac bo to nie jest np. francuskie forum na "appulma". Pozdrawiam Wiesław.
Podziękowali: dane usuniete
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/05 10:37 #2019292

Rusłan, co było to było i nie wracajmy do tego.
Ale zastanów się proszę, czy dobrze robisz komentując wszystko i wszystkich, czy Twoja misja nauczania, zwracania uwagi ludziom dla poszerzenia ich wiedzy czy poprawienia bezpieczeństwa naprawdę komukolwiek pomaga? A może szkodzisz? Sądzę że masz dobre intencje i chcesz dobrze. Andrelo na pewno też chciał dobrze, święcie wierzył w swoje różnorakie teorie np. o lekkim naddawaniu sterowania na żaglu, lotach na zawietrznej, aerodynamice, technice pilotażu i nauczał wszystkich, przekonywał .. a pieprzył od rzeczy.

pozdrawiam

Roland
Podziękowali: Mesiek, musick
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/05 17:25 #2019295

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Witam. Najlepszą częścią telewizora jest wyłącznik, a komputer jest bardziej zaawansowanym urządzeniem. Ma wyłącznik, klawisz esc, myszkę i pewnie jeszcze wiele innych możliwości, ale, koniec końców, o tym co będzie dalej decyduje nasz PALEC. Wystarczy w odpowiednim momencie się w niego ugryźć. Czepić można się wszystkiego i wszystkich (jakem Paskuda) . Np:wszystkim lotniarzom kolana zginają się w niewłaściwą stronę (patrz inne ptaki), Vega (pardon-Pan Vega) jest stary i się nie zna i t.d. i t.p. Wymyślać można skolko ugodno, ale po kiego? Każdy ma jakąś zapałkę lub słupa w oku. Spróbujmy skorzystać ze starego przysłowia egipskich pszczół: psy szczekają,karawana idzie dalej. I nie machajmy komuś palcem przed nosem (ty, ty, ty!), bo pewnikiem będzie chciał "się w niego ugryźć". A różnicę między "normalną" lotnią, a ANT czy Moskito zobaczcie na You Tube- extreme trike flying. Później można próbować tak latać Moskito. Paka!
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/05 22:42 #2019299

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Nanotrajki - Niektórym to nawet papier do podcierania tyłka jest potrzebny...no dobra tu się naprawdę przydaje ;-)
Miłość do nadawanych uprawnień, do mnogości kursów i namaszczeń odziedziczyliśmy po komuniźmie.
Są kraje w których po spełnieniu podstawowych wymagań sam możesz decydować czy i na czym możesz polecieć. Decyzja należy do ciebie (z wszystkimi konsekwencjami).
Dla mnie żywym przykładem jest dawna Karta Taternika.
Kurs skałkowy -glejt po dwóch tygodniach kursu.
Kurst Taternika powierzchniowego - kilka tygodni (minimum)
Kurs Zimowy
Kurs Taternika Jaskiniowego
Wszystko tylko po to, żeby móc pójść gdzie chcę i kiedy chcę w Tatrach...
Dzisiaj? Chcesz? i ...droga wolna!
Czy więcej wypadków wśród takich osób? NIE
Bo papier nie zagwarantuje Ci bezpieczeństwa tylko GŁOWA!

Kurs lotniowy -jasna sprawa ale na nanotrajkę robić kurs motolotniowy - idiotyzm
To służy do bzykania na łączce jak moskito i z uwagi na mniej kontuzjogenny start i lądowanie bezpieczniejszy dla pilota i sprzętu..
To tylko moje zdanie..

Filtr na głupoli?
Zawracanie głowy - dziecinada (IMO).
Błaznów,troli na lotnie.pl jest niewielu i chyba wszyscy ich znają.
Tak, irytują i mnie. Cóż dopóki nie brykają, tyle ich wolności, ale wystarczy spojrzeć na bany czy interwencje w postach udzielone przez RF...
Myślę, że wyeksponowanie przy awatarze recydywy danego delikwenta powinno wystarczyć (linki do udzielonych upomnień i decyzje o banach). W każdym poście będzie to widoczne jak się taki odezwie. Po roku normalnego zachowania użytkownik wraca do "łask". Nowi użytkownicy nie będą mieli problemu z oceną ...
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl
Podziękowali: fotolot
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/05 23:37 #2019302

Co do pierwszej czesci sie zgadzam.

Co do filtra na glupoli niestety mam dokladnie odwrotne zdanie.
Czy te bany i interwencje dodaly glupolom rozumu w ciagu ostatnich lat? NIE.
Czy rozwiazaly problem? NIE.
Czy wyeksponowanie tej recydywy, o ktorej i tak wszyscy wiedza, cos zmieni? Powaznie myslisz, ze tak? :)) Ja jestem pewny, ze NIE.

Za to eliminowanie glupoli za pomoca filtra, ktory uniemozliwi im zabieranie glosu w zakladanym watku da od razu stu procentowe rozwiazanie problemu w takim watku. Oczywiscie glupol dostanie szanse w starych watkach i nowycyh gdzie nie zostanie odfiltrowany i tam bedzie mozna obserwowac, czy poczynil postepy. Jesli nie, to ludzie rozumni beda uzywali filtra. Jak postepy poczyni, to stopniowo w naturalny sposob znow bedzie mu sie otwierala droga do dyskusji.
Genialne w swojej prostocie, radykalne i skuteczne.
Podziękowali: VEGA, greg
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/05 23:48 #2019303

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40

JacekJJ napisał: Co do pierwszej czesci sie zgadzam.

Co do filtra na glupoli niestety mam dokladnie odwrotne zdanie.
Czy te bany i interwencje dodaly glupolom rozumu w ciagu ostatnich lat? NIE.
Czy rozwiazaly problem? NIE.
Czy wyeksponowanie tej recydywy, o ktorej i tak wszyscy wiedza, cos zmieni? Powaznie myslisz, ze tak? :)) Ja jestem pewny, ze NIE.

Za to eliminowanie glupoli za pomoca filtra, ktory uniemozliwi im zabieranie glosu w zakladanym watku da od razu stu procentowe rozwiazanie problemu w takim watku. Oczywiscie glupol dostanie szanse w starych watkach i nowycyh gdzie nie zostanie odfiltrowany i tam bedzie mozna obserwowac, czy poczynil postepy. Jesli nie, to ludzie rozumni beda uzywali filtra. Jak postepy poczyni, to stopniowo w naturalny sposob znow bedzie mu sie otwierala droga do dyskusji.
Genialne w swojej prostocie, radykalne i skuteczne.


popieram w 100% i die spac :-)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena