Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Filtr - uprawnienia na stronie

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 22:36 #2019510

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
Żebyś się nie zgubił, kiedy co i jak, to już jest kalendarz na 2016.
Lotniowy. Za 20 Euro

Wiecej tu: www.hanggliderproducts.com/hangglider-calendar-2016-1.html
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 22:58 #2019512

grzybol napisał:

JacekJJ napisał: ... W meczu Rozumni vs Glupole zwyciezaja niniejszym Glupole. i to mimo miazdzacej przewagi liczebnej rozumnych.. Gratuluje.
....


Jacus, z tego co widze to Rozumni wciaz wygrywaja bo Rozumni nie kopia sie z konmi ...


Drogi Krzysiu... W dziecinstwie wiele razy slyszalem:"badz madry i glupszemu ustap". I tak przez lata madrzejsi ustepowali glupszym i teraz masz babo placek.. Takie efekty.

Wlasnie dlatego ze nie chce by sie madrzejsi musili kopac z konmi, wymyslilem bat.

Ferdi, rownie drogi..
Zyje w swiecie realizmu w ktorym szukali Cie wszyscy nawet w Portugalii, bylebys tylko wyszarzyl strone, to co tu o filtrach mowic...
Jestes widac ober admin, stad wznosilem modly do Ciebie, Ferdi ufam Tobie, pod Twoja opieke uciekam sie Ferdi, wysluchaj nas Ferdi. Amen. Bo inaczej bedzie "bunda".

Naturalnie ja juz sie przyzywczailem do mysli, ze filtra nie bedzie, wiec jak co, bede uzywal wlasnego bata. Szkoda mi bylo tylko tych warosciowych, co milkna w obliczu ataku glupola.
Ostatnia edycja: przez dane usuniete.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/12/10 16:00 #2019681

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Przeanalizowałem jeszcze raz swoje podejście, sytuację na rynku oraz szerszy kontekst i dochodzę do wniosku, że moja argumentacja była zbyt wydumana i na siłę dla 0,5% przypadków kiedy to patologia, chciałem zanegować 50% innych, kiedy to zbawienie. Jestem jednak za tym, aby każdy w założonym przez siebie wątku mógł zabrać prawa do pisania wybranym użytkownikom.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena