Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dobre rady, mądre słowa :)

Dobre rady, mądre słowa :) 2015/11/11 08:19 #2019348

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
:)
Postanowiłam założyć ten wątek, żeby zbierać w nim to, co ujęte w temacie.
Na ciężki czas nielotny, gdy wkrótce niejedna głowa zacznie dymić od objawów odwyku,
niech sobie wtedy te wpisy przeczyta i - miejmy nadzieję - weźmie do serca.

Za impuls i natchnienie chcę podziękować Paskudzie :)



Paskuda:

(...) życzę więcej pogody ducha, dystansu, tolerancji i t. p. przy czytaniu postów niektórych kolegów oraz zdrowych zębów by ugryżć się w język (lub klawiaturę) przy pisaniu odpowiedzi.

TU



Paskuda:

(...) odnośnie języka (trzymać poziom wysoki). Odnośnie emocji- trzymać jak najniższy! Jeżeli zdenerwuje Cię jakaś wypowiedź (lub jakiś osobnik), to zrób natychmiast 35 szybkich pompek, a potem, z luzikiem odpisz lub ODPUŚĆ :woohoo: .Myślę(?), że w tej Rodzinie, jaką niewątpliwie stanowimy, głupią paplaniną nikt nikomu poza sobą krzywdy nie uczyni :P

TU

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Podziękowali: fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Agi.

Dobre rady, mądre słowa :) 2017/04/02 12:02 #2022471

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
Witajcie Ostatni Wolni Lotniarze RP.

Jednoczmy się. Jak ?

Jeśli łączy nas wolność(również słowa) to uczmy się, odkrywając o niej prawdy i wspólnie aktywnie ją ochraniajmy :
" Wolność jest w niebezpieczeństwie tam, gdzie ludzie ograniczają swe spojrzenia tylko do kręgu własnego życia i nie są gotowi angażować się bezinteresownie na rzecz innych" - Jan Paweł 2 18.05.1920 - 02.04.2005
Serdecznie polecam każdemu wnikliwą analizę: www.sp1wadowice.iap.pl/patron-szkoly/219...ana-pawla-ii?start=3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

Dobre rady, mądre słowa :) 2017/06/28 18:15 #2022805

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Cytat z wątku "O stronie, co nam na sercu leży", najważniejszy fragment pozwoliłam sobie pogrubić.

Lesław napisał:

Problem jest taki, ze forumowicze negatywnie nastawieni do dzialalnosci Rady Forum krytykuja praktycznie na kazdym kroku jej dzialalnosc, - ze sie wtraca albo, ze sie nie wtraca. Ze pilnuje za bardzo porzadku badz dopuszcza do balaganu.
Ot tak, aby bezkonstruktywnie krytykowac i wyrazic swoje pozostajace w stanie ciaglej kontynuacji niezadowolenie, rodzaj frustracji smutasa.
Rada Forum - moim zdaniem - nie jest idealna, ale staramy sie jak mozemy, zeby obrazania na tym forum bylo jak najmniej.
Sympatie i antypatie poszczegolnych aktywnych wizytatorow strony sa od dawna wszystkim znane. Czasem mam wrazenie, ze przychodza na lotnie.pl by tylko rzucic sie sobie nawzajem do gardla i obrzucic gnojem.
Wiec prosze jeszcze raz o posprzatanie wlasnych watkow, ktore nie przyczyniaja sie do rozwoju lotniarstwa w Polsce - a ten wlasnie cel przyswiecal autorom tej strony w momencie jej tworzenia.


:)

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena