Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: O stronie - co nam na sercu leży...

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/05/15 15:45 #2022627

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Cytując sam siebie:
Za każdym razem otwieram z nadzieją, że może coś nowego o lotni Michała.
A tu nie!
A tu dalej dwóch kolegów macanki słowne wyczynia i erudycją się chłosta. No i w sumie niby da się to poczytać, Tylko, że wywody ewidentnie nie w temacie przecież. Dlatego uprzejmie o opamiętanie i posprzątanie proszę.


Wiesiek, naprawdę nie ma w tym co napisałem żadnych ukrytych podtekstów i żadnego drugiego dna nikt tu nie znajdzie. Wytknąłem po prostu kolegom bałaganiarstwo i tyle. Nazwałem to zwyczajnie po imieniu i poprosiłem o posprzątanie. Wydawało mi się, że robię to delikatnie. Nasze forum jest przecież na tyle bogate, że każdy bez wysiłku, przy odrobinie dobrej woli, możne znaleźć miejsce do wymiany opinii, choćby tak jak w tym przypadku, na temat uprzęży lotniowych. Tak na marginesie, pozdrawiam i dziękuję za właściwe miejsce wypowiedzi.


A Ciebie Jacku co dotknęło? Że śmiałem zwrócić uwagę? I nadal przekonany jestem, o swojej racji. Nie zganiłem Cię przecież za jakość wypowiedzi, nic Ci nie poprzenosiłem, nie powycinałem. Wskazałem tylko na niewłaściwe miejsce prowadzenie dyskusji. Przegiąłeś z tą sugestią „śmiertelnej powagi” na stronie. Oczywiście, że- cytując Ciebie- „lotnie.pl jest miejscem, które integruje środowisko, dzięki któremu trzymamy kontakt, dyskutujemy, spieramy się, docieramy i w ten sposób budujemy wzajemne relacje”. Są jednak reguły, których dla porządku umówiliśmy się przestrzegać.
Napisałeś też: „Ponieważ jak już coś piszę i poświęcam temu czas, to naprawdę chce to napisać i nie życzę sobie żeby ktoś inny mi to usuwał, przekładał, czy tam co. jak zmienię zdanie, usunę sam”

To tak jakbyś oczekiwał, (wyjeżdżając codziennie samochodem w miasto) że skoro już własną kasę na paliwo wydałeś i skoro miasto raczy Cię za kółkiem Twojego pięknego auta oglądać, to z automatu zwalniać się Ciebie powinno z przestrzegania zasad ruchu drogowego…
Jacku, mimo Twojej wyjątkowości i mimo całej sympatii jaką wielu do Ciebie żywi, nikt Cię z tych zasad chyba nie zwalnia. Co więcej, sam tych zasad dobrowolnie przestrzegasz, a i od innych podobnych zachowań oczekujesz. Taki wzajemny umowny szacunek – co nie? Ograniczenia - takie „drobne” uciążliwości - nie odbierają Ci przecież radości z prowadzenia samochodu?

No i parafrazując Twoje podsumowanie, nikomu nie wykrzykujesz jak rozkapryszone dziecko: Jak mi tego ograniczenia prędkości nie zniesiecie, to w dupie was wszystkich mam i samochodu więcej z garażu nie wyprowadzę….
A tutaj do kolegów z lotnie.pl i proszę bardzo…
Podziękowali: Mesiek, Leslaw, michalo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sterylny.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/05/17 12:58 #2022633

Robert, na pewne rzeczy jestem wyczulony, uprzedzam kolejne ewentualne kroki informujac od razu jaka bedzie moja reakcja na nie.
Nie umawialem sie na przestrzeganie regul o ktorych mowisz, wrecz przeciwnie, otwarcie sie im sprzeciwalem i wskazywalem na ich szkodliwosc. jednoczesnie jasno deklarowalem, ze nie bede ich przestrzegal.

Kompromis jest dobry wtedy, kiedy trzeba wybrac czy poslodzimy herbate jedna czy trzema lyzkami cukru. Wtedy idziemy na kompromis i slodzimu dwie.

Natomiast kiedy zastanawiamy sie czy skrecic w lewo czy w prawo na rozstaju drog, bo po srodku stoi drzewo, wtedy kompromis nie jest wskazany :)

W stosowaniu analogii, musisz sie wiec podszkolic, bo pomieszales te dwa przypadki kompromisow, na stronie mamy ten pierwszy, w Twoim przykladzie ten drugi. jak napisze o czyms nie w tym watku, nikt nie zginie smiercia tragiczna. Zapewniam.

Troche mam malo czasu ostatnio na pisanie czegokolwiek, i nawet nie chce mi sie tworzyc tu jakichs konfliktow, dlatego niezwlocznie postawilem sprawe jasno, uprzedzajac ewentualne wyciecie czegos lub przestawienie. Taki uklad kompromisowy. Wybierajta.

Reszte wyjasnie Ci telefonicznie jak znajde chwile, bo publicznie to mi zamysl obali.

Pozdrawiam
Podziękowali: fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane usuniete. Powód: kurczak teriyaki

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/05/17 23:49 #2022636

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
W stosowaniu analogii, musisz sie wiec podszkolic, bo pomieszales te dwa przypadki kompromisow, na stronie mamy ten pierwszy, w Twoim przykladzie ten drugi. jak napisze o czyms nie w tym watku, nikt nie zginie smiercia tragiczna. Zapewniam.

Troche mam malo czasu ostatnio na pisanie czegokolwiek, i nawet nie chce mi sie tworzyc tu jakichs konfliktow, dlatego niezwlocznie postawilem sprawe jasno, uprzedzajac ewentualne wyciecie czegos lub przestawienie. Taki uklad kompromisowy. Wybierajta.

Reszte wyjasnie Ci telefonicznie jak znajde chwile, bo publicznie to mi zamysl obali.

Pozdrawiam[/quote]
.....................................................................................................................................................................................................................
Cześć Jacek. :)

Ogólnie osobiście staram się nie wchodzić w żadne kolesiowsko-kibolistyczno-regionalno-handlowo-ideowo zniewoleniowe układy PRZECIW innym. Dokonałem dość szczegółowej niezależnej analizy ostatnich wpisów: Andrju,Michało,Rusłana,Twoich i Sterylnego dla tego umieściłem poprzedni wpis niejako stając po stronie ludzi odważnie broniących naszej WOLNOŚCI -swobodnej wypowiedzi,wolnego wyboru i poszanowania ludzkiej godności.

Niniejszym wpisem nadal honorowo potwierdzam, że w sprawie tych obwiniających ataków na Ciebie jako faktycznego OBROŃCĘ,przez obwiniaczy z ubogą wyobrażnią lub z jej nadmiarem-nie jesteś sam(jest nas zdecydowana większość). Ja Im automatycznie wybaczam i proszę Ich o wybaczenie za moją krytykę, z automatu też staję tu po stronie ludzi tu publicznie, często"z delikatnością" opluwanych. Skoro jesteśmy w tej sprawie po jednej stronie to wg. zasady "Nic o nas bez nas" proszę Cię abyś lepiej nie dzwonił z objaśnieniami czy indywidualnymi układami praw tylko dla siebie poza forum bo żadnej winy ja tu w Tobie nie znalazłem.
Nie daj sobie przez "aniołki" perfidnie publicznie wmówić, że to Ty stwarzasz konflikty :evil:
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Razem Wiesiek. :)

ps. jeśli mam coś komuś wyjaśnić lub uzasadnić(służę chętnie) to proszę zapytać ,wygodnie i bardziej przejrzyście będzie po kolei pojedynczymi zdaniami :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/05/18 11:19 #2022637

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397

fotolot napisał: Dokonałem dość szczegółowej niezależnej analizy ostatnich wpisów: Andrju,Michało,Rusłana,Twoich i Sterylnego dla tego umieściłem poprzedni wpis niejako stając po stronie ludzi odważnie broniących naszej WOLNOŚCI -swobodnej wypowiedzi,wolnego wyboru i poszanowania ludzkiej godności.


Bardzo Ci dziekuje Fotolot za ta szczegolowa i przede wszystkim niezalezna analize.

fotolot napisał: .... Ja Im automatycznie wybaczam i proszę Ich o wybaczenie za moją krytykę, z automatu też staję tu po stronie ludzi publicznie "z delikatnością" opluwanych.


Prawie jakbym sluchal Radio Maryja

To znaczy, ze kto na lotniach.pl nie szanuje ludzkiej godnosci? Kto kogo opluwa???? ( coraz wiecej tu takich soczystych wyrazen) bo jak ta strona w tej formie powstawala to zostala powolana Rada Forum, zeby wlasnie tej godnosci nie pozwalac deptac.
A jak patrze na napis WOLNOŚCI (na lotnie.pl nie zaznasz jej za grosz !!!) - hmmm to proponuje wprowdzic od razu Liberum Veto z wszystkimi tego konsekwencjami.................

Rozstawianie po katach i brak poszanowania ludzkiej godności i opluwanie odwaznych obroncow wolnosci sie szerzy na lotnie.pl - Koledzy lotniarze - na barykady!!!!
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Podziękowali: Mesiek, sterylny, fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/05/21 15:28 #2022640

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89

Leslaw napisał:

fotolot napisał: Dokonałem dość szczegółowej niezależnej analizy ostatnich wpisów: Andrju,Michało,Rusłana,Twoich i Sterylnego dla tego umieściłem poprzedni wpis niejako stając po stronie ludzi odważnie broniących naszej WOLNOŚCI -swobodnej wypowiedzi,wolnego wyboru i poszanowania ludzkiej godności.

Bardzo Ci dziekuje Fotolot za ta szczegolowa i przede wszystkim niezalezna analize.


-a za co tak mi już z góry bardzo dziękujesz Lesław???, skoro nawet nie napisałem jeszcze wniosku wg. którego wynika, że zmiany tematu z lotniowego na "uprzężowy" spontanicznie dokonał jak zawsze pomocny nam Andrju(ochrona archiwum spała?), a nie wyjęty z pod prawa Rady "ocalenia"Forum i ślepo osądzony Jacek co zresztą jest oczywiste dla czytatych.
Ja Im automatycznie wybaczam i proszę Ich o wybaczenie za moją krytykę, z automatu też staję tu po stronie ludzi publicznie "z delikatnością" opluwanych.

Prawie jakbym sluchal Radio Maryja


-no to służę Ci dla dalszego relaksu wyjaśniając :) :

Tym cytowanym sformułowaniem głoszę wiernie za falami prawd wiary Twojego serca Bracie - powyżej w tym temacie nadałeś do "ludku lotniowego" takie oto przesłanie : ".... wybaczajmy sobie nawzajem...."

Rozstawianie po katach i brak poszanowania ludzkiej godności i opluwanie odważnych obrońców wolności sie szerzy na lotnie.pl - Koledzy lotniarze - na barykady!!!![/quote]

- prawdę rzekłeś, lecz uważaj na Siebie bo za owej prawdy głoszenie "Nadzorca" i Jego służby ochroniarskie mścić się na Tobie mogą.(czytaj poprzednie tu wpisy)

Zamiast barykad i zawistnej atmosfery między różnymi odłamami ,ochroniarzami i sobą nawzajem , mimo wszystko spróbujmy opracować choćby tymczasowy na próbę plan poprawy atmosfery wg. oddolnych potrzeb i wygody użytkowników ratując to co tu jeszcze poza "czytelnią- archiwum" i kilkoma niezłomnymi obrońcami zostało. Wystarczy posłuchać byłych forumowiczów- DLACZEGO ODESZLI I TO ZMIENIĆ. . Po dobrym kierunku, jak jestem przekonany od Lesława, proponuję kolejne przesłanie :spróbujmy pokojowo , skutecznie dokonać zmian mechanizmów przeciwnych użytkownikom, poprawiając system zabezpieczeń przed FAKTYCZNYMI żródłami konfliktów i POJEDNAJMY się tu wszyscy bez lęków o :angry: :lol: :evil: i na równych zasadach wzajemnej współpracy, odrzucając bardzo szkodliwą dla zdrowych relacji międzyludzkich niebezpieczną, bezwzględnie manipulacyjną "FALĘ DOMINACJI" :(

Pozdrawiam Wiesiek

ps. nie mam monopolu na wiedzę, nie omylność i same dobre pomysły, jeśli ktoś ma dobre rozwiązania, niech coś zaproponuje? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

Nanotrajkowe przemyślenia 2017/06/01 15:11 #2022684

  • bodzio
  • bodzio Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 410
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 37
Witam,nie wiem czy to dobry temat bo na sercu mi nic nie leży tylko ta poczta to by mogła być np. obok tego kwadratu do logowania.Gdy otrzymujemy wiadomość to kółeczko na czerwono z ilością wiadomość.Tak normalnie standardowo . Bo tam w dole to niewidoczne jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nanotrajkowe przemyślenia 2017/06/25 23:20 #2022770

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
Lesław cyt: "Trzymajmy sie prosze tematu!!!!Prosze"

Z całym szacunkiem dla nie wątpliwie dobrych intencji mam kontrowersyjne uwagi do Lesława i moderatorów:

Jeśli tak bardzo rażące jest odchodzenie od tematu, a nie czyjś specyficzny i jedyny w swoim rodzaju przśmiewczy "humorek" :lol: (też nie zrozumiałeś?) lub "smuteczek" :(
to rozumię, że jeśli by napisany był on w tym tu temacie to wszystko formalnie by już pasowało i było OK ????.

Przy zachowaniu takiej "skrupulatności" swoją"prośbę" mógłbyś lepiej skierować z tego tematu ,a nie "bałaganić"( ;) ) w - " Leszno..." poza tym wg mnie prośby czy uwagi do wielu jak i odpowiedzialność zbiorowa mają znikome oddziaływanie :( więc jeśli moderatorzy chcą uzyskać czyjąś konkretną REAKCJĘ np. :lol: :lol: :lol: to niech zwracają się pojedynczo zachowując wysoki poziom do konkretnego kolegi na wszelki wypadek używając też ładnej gramatycznej polszczyzny. :)

Pozdrawiam Wiesiek-również zatroskany o chwilowo ostrą jak i ciągle czujną "wesołą"pro-handlową atmosferę.... - jakim prawem i na jak długo wmuszoną nam tu przez Dyrektora f-my" Aeros" i poniżająco akceptowaną przez kolegów moderatorów ????
ps. proszę o przeniesienie moich ostatnich wpisów z tematu "...ja dziś polatałem"od 12.06. do "nanotrajkowe przemyślenia"- myślę że bodzio i musick tez nie mają nic przeciwko.-za każdą tam wypowiedzią dostawałem "-"? :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

O stronie - co nam na sercu lezy 2017/06/26 08:38 #2022772

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Problem jest taki ze forumowicze negatywnie nastawieni do dzialalnosc Rady Forum krytykuja praktycznie na kazdym kroku jej dzialalnosc - ze sie wtraca albo, ze sie nie wtraca. Ze pilnuje za bardzo porzadku badz dopuszcza do balaganu. Od tak aby bezkonstruktywnie krytykowac i wyrazic swoje pozostajace w stanie ciaglej kontynuacji niezadowolenie, rodzaj frustracji smutasa. Rada Forum - moim zdaniem- nie jest idealna, ale staramy sie jak mozemy zeby obrazania na tym forum bylo jak najmniej. Sympatie i antypatie poszczegolnych aktywnych wizytatorow strony sa od dawna wszystkim znane. Czasem mam wrazenie, ze przychodza na lotnie.pl by tylko rzucic sie sobie nawzajem do gardla i obrzucic gnojem.
Wiec prosze jeszcze raz o posprzatanie wlasnych watkow, ktore nie przyczyniaja sie do rozwoju lotniarstwa w Polsce - a ten wlasnie cel przyswiecal autorom tej strony w momencie jej tworzenia.

Pozdrawiam
Leslaw
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Podziękowali: Agi, bartek, sterylny, fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/06/28 13:11 #2022801

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
Posty od 2022801 do 2022825 - przeniesione z wątku: "Prace na stronie"
=============================================


Agi napisał: Witajcie,
w związku z chwilowymi pracami na stronie mogą pojawić się problemy z publikacją postów na forum.
Prosimy o cierpliwość.


OK. dziękuję Agi za informację o problemach z obecnymi publikacjami :) mam jednak zapytanie o mój wczorajszy post, który był już umieszczony na forum wczoraj ok. godz. 19-tej otóż zniknął bez wieści w niewyjaśnionych okolicznościach????
-w owym czasie na forum zalogowany był użytkownik posługujący się nickiem Rada Forum -czy możemy poznać tego konkretnego osobnika????

Jeśli byłby jakiś problem z jawną odpowiedzią na forum to może być w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam Wiesiek :) .

ps. usunięta wiadomość była moją prywatną opinią o usunięciu ostatnich wpisów kolegów oraz czemu i jak wg. mnie służy Rada Forum itp.

jeśli się sprawy zagadkowego usunięcia nie uda wyjaśnić to żaden problem, tą opinię i wiele innych dociekliwi będą mogli przeczytać na niecenzurowanych forach paralotniowych na których swobodnie wypowiadają się setki jeśli nie tysiące użytkowników(używam tam również nicku fotolot)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Agi. Powód: dopisek dot. przeniesienia

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/06/28 14:57 #2022802

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Hi Fotolot,

na priv dostales ode mnie tego zaginionego posta zebys nie musial drugi raz sie trudzic w ukladaniu idei w nim zawartym. Sorry za niedogodnosci.

Pozdrawiam

Leslaw
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Podziękowali: fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena