Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Refleksja o 'katastrofie S'

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/24 20:07 #2021522

Bardzo ciekawy wywiad na temat katastrofy smoleńskiej. Zdaję sobie sprawę że pewnie wkładam kij w mrowisko jednak nie sposób moim zdaniem pozostawić temat tak jak jest oficjalnie w mainstreamie utwierdzony. Wydaje mi się, że zwłaszcza światek lotniowy powinien jednak mieć głębsza refleksję i wykazać się większa dozą krytycyzmu wobec ewidentnych kłamstw serwowanych w mediach...

Aeros Discus | Bautek Milan Racer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/24 22:43 #2021524

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397


ladujacy samolot leci poziomo nikogo nie wypala i ciekawie na jakiej wysokosci moglby sciac drzewo................ale ja wiem, polscy piloci sa najlepsi i potrafia ladowac w kazdych warunkach
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/24 23:20 #2021527

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

Jankos napisał: Bardzo ciekawy wywiad na temat katastrofy smoleńskiej. Zdaję sobie sprawę że pewnie wkładam kij w mrowisko jednak nie sposób moim zdaniem pozostawić temat tak jak jest oficjalnie w mainstreamie utwierdzony. Wydaje mi się, że zwłaszcza światek lotniowy powinien jednak mieć głębsza refleksję i wykazać się większa dozą krytycyzmu wobec ewidentnych kłamstw serwowanych w mediach...

Poległem w 25-tej minucie...
Zemdliło mnie...
Sugerujesz w ostatnim zdaniu, że brak mi krytycyzmu... Czyli w związku z tym iż moim zdaniem ten "wywiad" (do 25-tej minuty bo dalej się nie da...przynajmniej ja nie jestem w stanie... ) to popierduchy nie warte uwagi, to jestem bezrefleksyjnym odbiorcą kłamstw?
Dobrze Cię zrozumiałem?
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/24 23:27 #2021529

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mikołaj.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 02:51 #2021532

  • grzybol
  • grzybol Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 261
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 275

Mesiek napisał: Poległem w 25-tej minucie...
Zemdliło mnie...
Sugerujesz w ostatnim zdaniu, że brak mi krytycyzmu... Czyli w związku z tym iż moim zdaniem ten "wywiad" (do 25-tej minuty bo dalej się nie da...przynajmniej ja nie jestem w stanie... ) to popierduchy nie warte uwagi, to jestem bezrefleksyjnym odbiorcą kłamstw?
Dobrze Cię zrozumiałem?


Mesiek, czy moglbys napisac jak to sie stalo? Jestem tu z drugiej strony globusa, ogladnalem ten wywiad z pilotem znam jego opinie teraz chcialbym uslyszec Twoja zeby w kocu dowiedzies sie prawdy. Tutaj dochodza niepelne informacje a chcialbym w koncu wiedziec co jest grane.
“Jesli w wieku 20 lat nie jestes liberalem to znaczy nie masz serca, jeli w wieku 40 lat nie jestes konserwatysta to znaczy nie masz rozumu” – Winston Churchill.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez grzybol.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 06:22 #2021533

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Tak jak katastofa smolenska podzielila narod polski nie zdolala pdzielic nawet komuna. W duskusjach przewazaja emocje kazda ze stron ma druga za kretynow. Zwracajac sie Krzysztofie do Meska o wyjasnienie katastrofy wykazales sie cynizmem o ktory bym Cie nie podejrzewal. W internecie jest duzo informcji na temat katastrofy, ktore nie zaprzeczaja prawom fizyki wiec kto chcial sie doinformowac to sie doinformowal a kto szuka na youtube informacji potwierdzajacych wlasna teorie to znajdzie je tem bez liku. Ja mialem cicha nadzieje ze lotnie.pl zostana uchronione przed polskim piekielkiem, ale tak sie nie stalo i Putin moze radosnie podskakiwac, ze prowokacja funkcjonuje dokonuje rozlamu w kolejnym srodowisku I o to chodzilo! To moja druga i ostatnia wypowiedz na temat katastrofy. Nie sprawie radosci Putinowie kontynujac ten temat na lotnie.pl.





Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Podziękowali: Mesiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 09:37 #2021535

Panowie - zachowujmy się jak mężczyźni i nie opowiadajmy bajek o dzieleniu społeczeństwa ku uciesze putina. Wiadomo że społeczeństwo jest podzielone ideologicznie na różnych poziomach i to jest normalne - jak na razie nikt nikogo za to nie bije - my tez jako światek lotniowy prezentujemy różne opcje ideologiczne i nie udawajmy że we wszystkim się zgadzamy (było by to nawet podejrzane). Jesteśmy facetami kłócimy się o różne sprawy czy to na forum czy to przy piwie w Pińczowie i dobrze! Faceci mają (za przeproszeniem) jaja po to żeby dystkutować 'zawzięcie' bo taka jest męska natura i to jest uważam fajne ( dopóki zachowywane są jakieś ramy kultury języka i poszanowanie odmiennego zdania). To hasło żeby nie przedstawiać odmiennego punktu widzenia bo dzieli się społeczeństwo to czysta demagogia.
Mesiek zareagował emocjonalnie - jego prawo . Nie znam Cię Mesiek na tyle żeby stwierdzić że bezrefleksyjnie przyjmujesz kłamstwa. Na tyle na ile Cię poznałem lubię Cię mimo że wiem że prezentujesz totalnie odmienny światopoglad od mojego.
Wrzuciłem ten filmik bo uwazam że osoby które mają jakies wątpliwości co do oficjalnej wersji wydarzeń uznają je za ciekawy - ja bym tak uznał. Jeśli ktoś ma odmienny ok - niech stara sie jeśli ma ochotę coś merytorycznego wrzucić albo napisać. Ja tych filmików co podesłał Lesław nie znałem wszystkich więc chętnie sobie obejrze dokładnie - choć już widze że ta niby fachowa wizualizacja obrócenia nie szczególnie mnie przekonuje. Oczywiście nie jestem ekspertem tak jak żaden z nas nie jest ( tak lotniarze nie są ekspertami od wypadków lotniczych ). Po stronach sporu mamy rózych ekspertów (profesórów itd) i do nas należy wyrobienie sobie opini wysłuchując jednej i drugiej strony. Wrażenie jakie mam że strona która przyjeła oficjalną wersję - ma spore trudności w odnisesieniu sie merytorycznym do drugiej strony tylko serwuje hasła typu "mdli mnie", "oszołomy" itd ...
Aeros Discus | Bautek Milan Racer
Podziękowali: Mikołaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 10:08 #2021536

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Janku, w pełni się z Tobą zgadzam.

Dodam tylko od siebie jedno - jak widać sporo ludzi wciąż szuka odpowiedzi na pytanie co się wtedy stało. Mają do tego prawo. Dlaczego więc nie przeprowadzić polskiego badania w tej sprawie? Jeśli sprawa jest tak prosta jak to przedstawiono w raporcie "komisji Millera" to spór zostanie raz na zawsze zakończony.

Jest tylko jeden problem. Rosja nie chce oddać polskiej własności w postaci wraku i jego elementów jak czarne skrzynki.

Myślmy podmiotowo. Polska i Polacy nie są tylko przedmiotem gry innych. Gdyby tak było to już dawno polski naród stałby się wspomnieniem.
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai
Podziękowali: Jankos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mikołaj.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 18:24 #2021542

Moja babcia coś wiedziała na temat przyszłej katastrofy. Pewnie podróżowała w czasie albo miała objawienie. Jak byłem dzieckiem to mi opowiadała:
"siała baba MAK. Nie wiedziała jak. ANTEK wiedział, nie powiedział, a to było tak.."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Refleksja o 'katastrofie S' 2016/10/25 22:08 #2021548

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

grzybol napisał:

Mesiek napisał: Poległem w 25-tej minucie...
Zemdliło mnie...
Sugerujesz w ostatnim zdaniu, że brak mi krytycyzmu... Czyli w związku z tym iż moim zdaniem ten "wywiad" (do 25-tej minuty bo dalej się nie da...przynajmniej ja nie jestem w stanie... ) to popierduchy nie warte uwagi, to jestem bezrefleksyjnym odbiorcą kłamstw?
Dobrze Cię zrozumiałem?


Mesiek, czy moglbys napisac jak to sie stalo? Jestem tu z drugiej strony globusa, ogladnalem ten wywiad z pilotem znam jego opinie teraz chcialbym uslyszec Twoja zeby w kocu dowiedzies sie prawdy. Tutaj dochodza niepelne informacje a chcialbym w koncu wiedziec co jest grane.


Grzybol, oczywiście wiem jak to się stało! Z resztą jak każdy porządny Polak...
Tyle tylko, że prawda może być bolesna, a ja nie wiem czy jesteś na nią gotowy...
Jesteś gotowy?

P.S. Oczywiście powiem tylko pod warunkiem, że nikomu nie powiesz!

Mesiek zareagował emocjonalnie - jego prawo .

Emocjonalnie? Przesadzasz chyba trochę. Zadałem Ci bardzo proste pytanie.

Nie znam Cię Mesiek na tyle żeby stwierdzić że bezrefleksyjnie przyjmujesz kłamstwa. Na tyle na ile Cię poznałem lubię Cię mimo że wiem że prezentujesz totalnie odmienny światopoglad od mojego.


Jestem pod wrażeniem! Serio!!! Zawsze zazdrościłem, podziwiałem głęboko ludzi którzy są w stanie po paru zdaniach powiedzieć o człowieku wszystko. Sherlock Holmes, wróżbita Maciej...Ogarnięcie czyjegoś światopoglądu ot tak zwyczajnie, w kilka chwil,robi na mnie piorunujące wrażenie.
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena