Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Forma fizyczna i psychiczna

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 00:55 #2019794

  • air_viking
  • air_viking Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Jest sobie Bieg. Bieg rozgrywany od 40 lat w pierwszy weekend marca w miejscu zwanym Polaną Jakuszycka. Jedyny taki w Polsce. Jeśli doczekamy się śniegu to może nawet na nartach. Jedno jest pewne: metę będzie widać z miejsca startu a jednocześnie meta będzie oddalona o ponad 50Km w najbardziej ekstremalnym wariancie. W tym biegu startuje drużyna pod szyldem "Lotniarze". Wszyscy bracia i siostry po skrzydle są do niej zaproszeni. Można delegować uprawnienia do udziału w drużynie na krewnych i znajomych - grunt aby prezentowali właściwy nam poziom zaangażowania ;-) Wyciśniemy siódme poty a następnie zacznie się sezon zasadniczy 2016...

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez air_viking.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 01:26 #2019795

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Witek, jak mnie podszkolisz w FT, to deklaruję pobiec coś tym stylem. :) Biegałem jedynie CT 25km. Póki co "jestem w blokach startowych" w oczekiwaniu na śnieg w Jakuszycach.
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 01:46 #2019796

  • piotr6641
  • piotr6641 Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 585
  • Oklaski: 29
  • Otrzymane podziękowania: 452
Ruslan, dlaczego zjadlem wszystkie rozumy? Po kazdym moim locie naprawde moja psycha uspokaja sie, nie mow, ze Ty zeby sie uspokoic musisz isc do lekarza, jesli tak, to przykro mi z tego powodu.
Lotnia: Atos, Seedwings Merlin 158, Atlas,
napęd własnej konstrukcji
ŚK od 2011

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 01:59 #2019797

piotr6641 napisał: Ruslan, dlaczego zjadlem wszystkie rozumy? Po kazdym moim locie naprawde moja psycha uspokaja sie, nie mow, ze Ty zeby sie uspokoic musisz isc do lekarza, jesli tak, to przykro mi z tego powodu.


Napisałem tak bo w twojej wypowiedzi było widać jakieś - hmm, kropeczki zamiast słowa i wykrzyknik. Jak byś chciał coś powiedzieć, za słowami napisanymi tobą. A co do przygotowania, to jest dla tego wiele metod i sposobów. Wszystko zależy co chcesz osiągnąć? A rozmowy z lekarzami, co się znają w temacie, jak prawidłowo poukładać sportowcom w głowach, to tut ty znów pokazujesz swoją, nawet nie wiem jak to nazwać? Arogancja, niewiedza czy jakoś inaczej?
Ja znam wiele pilotów, co dosyć często korzystają z pomocy u lekarzy, którzy zajmują się sportowcami. Możliwie że ty, albo nie wiesz o tym albo masz to głęboko w d... To twoja sprawa, ale jak czegoś nie wiesz, to lepiej nie wypowiadaj się na ten temat, lub po prostu zapyta. Po to i jest nasz forum żeby się dzielić i pomagać na wzajem sobie.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 02:01 #2019798

  • air_viking
  • air_viking Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Hejka Darek! FT to pikuś w porównaniu do CT. Jeśli biegałeś CT to uwierz mi, możesz wszystko... ;-)

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 02:12 #2019799

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Witek, technicznie jest wiele do zrobienia, więc pomoc byłaby mile widziana FT czy CT, ale chciałem popracować w szczególności nad FT.
Chętnie spotkam się na Polanie Jakuszyckiej w celach treningowych. :)
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 03:32 #2019800

Ruslan, w poscie nr #2019781 zaprezentowales swietna forme psychiczna, bardzo pozytywnie, ucieszylem sie.
Az tu nagle JEB (Corlis) post nizej prezentujesz mizerniutka forme psychiczna zwracajac sie zupelnie bez powodu w bardzo niemily sposob do Piotra. Ja jak sie do kogos zwracam w taki sposob to zawsze to wynika z waznych powodow, a Ty tu tak zupelnie od smigla. Zazdroscisz, ze Piotrek lata a Ty nie? To sie zroganizuj i tez lataj, a nie klawiatura smrod tworzysz. No to szto, psychicieskaja forma pojdiot w pieriod ili niet? Nu dawaj w pieriod.
Podziękowali: Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 10:21 #2019801

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
Chciałbym zgłosić do moderacja ostatni post kolega JacekJJ, ponieważ złamał regulaminu w punkcie "Obowiązującym językiem na Forum jest język polski. Należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii i nie używać żargonu kaleczącego język polski. Niezachowanie należytej staranności w tej dziedzinie może być ukarane."
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez frnandu.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 10:24 #2019802

JacekJJ napisał: Ruslan, w poscie nr #2019781 zaprezentowales swietna forme psychiczna, bardzo pozytywnie, ucieszylem sie.
Az tu nagle JEB (Corlis) post nizej prezentujesz mizerniutka forme psychiczna zwracajac sie zupelnie bez powodu w bardzo niemily sposob do Piotra. Ja jak sie do kogos zwracam w taki sposob to zawsze to wynika z waznych powodow, a Ty tu tak zupelnie od smigla. Zazdroscisz, ze Piotrek lata a Ty nie? To sie zroganizuj i tez lataj, a nie klawiatura smrod tworzysz. No to szto, psychicieskaja forma pojdiot w pieriod ili niet? Nu dawaj w pieriod.

Jacku może na początek zobacz jak on napisał swój pierwszy post w tym temacie a później pisz swoje dyrdymały :lol:
A co do jego formy latania, to ja to odbieram tak. Jego sposób latania, to jak by porównać, ze mówisz ja jadę pojeździć rowerem. A później się okazuje że rower ma silniczek i całą przyjemność szlag trafił :lol: I jak bym rzeczywiście był zazdrosny o taką formę latania, to psychiatra, reset i odwirusowanie, może by pomogło :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.

Forma fizyczna i psychiczna 2015/12/29 11:22 #2019804

Ruslan Twoja forma psychiczna leci na leb na szyje. Nawet strachowka nie pomoze. Z drugiej strony niektore urzadzenia maja napisane w instrukcji uzytkowania "przed uzyciem wstrzasnac". Moze moglbys poprosic Szanowna Malzonke, by zanim siadziesz do komputera, trzasnela Ci deska do krojenia w potylice. Nalezy bowiem zwazyc, ze moze tam gdzies masz na czaszce napisane "przed uzyciem wstrzasnac", tyle ze to moze byc gdzies z tylu i sam nie widzisz. Pabroboj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: sterylnyLeslawmichalo
Zasilane przez Forum Kunena