Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bezpiecznik+uzda+wyczep do holowania się

Bezpiecznik+uzda+wyczep do holowania się 2016/05/06 09:21 #2020567

Witam!
kolejny raz w moim systemie, uruchamia się bezpiecznik. Wszystko ok i nic w tym nie widzę nie normalnego a wręcz przeciwne, ze bezpiecznik działa jak należy. Zwróciło moją uwagę jedno, że kiedy rozrywa się bezpiecznik, to zaraz za nim uzda samoczynnie wypina się z wyczepu. Moim zdaniem, to super!!! Zwróćcie uwagę na film. W trakcie rozbiegu, rozrywa się bezpiecznik i uzda wyskakuje do przodu. A co by było gdyby wyczep w takiej sytuacji nie wyczepił, samoczynnie, uzdę i ten sznurek, przykładowo, nawiną się na koło?!!! Mogło by zaboleć!!! Czy nie trzeba się nas wszystkim zastanowić na tym? Czy nie warto mieć taki wyczep, który w podobnej sytuacji, samoczynnie się wypina. Myślę że warto nad tym usiąść i pomyśleć :) Bo to nasze bezpieczeństwo i trzeba dbać o nie :)

Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpiecznik+uzda+wyczep do holowania się 2016/05/06 10:59 #2020568

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Rzeczywiście zdecydowanie bezpieczniej jest jak się ma taki inteligentny (po twórcy...czyli po mnie:) bezpiecznik. Mogę sobie wyobrazić sytuację, gdzie jak piszesz, nieodpięta uzda zakręca się w kole czy o coś zaczepia. Może to mieć efekt podobny do tego po wciśnięciu przedniego hamulca w rowerze przy zjeździe z górki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sterylny.

Bezpiecznik+uzda+wyczep do holowania się 2017/03/06 10:26 #2022366

:)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: sterylnyLeslawmichalo
Zasilane przez Forum Kunena