Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
Podforum dla wszystkich naszych lotniowych komarów.. no dobra może latających na komarach i podobnych.. Czyli tutaj specyficzne rozmowy napędowe.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kask do latania z napedem

Kask do latania z napedem 2016/09/05 22:31 #2021156

  • musick
  • musick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Drodzy Piloci.

Potrzebuje Waszej rady w sprawie jak w temacie. Do tej pory latalem w integralnym kasku z szybka firmy charly oraz stoperami w uszach. Bardzo mi to rozwiazanie odpowiada, jednak musze sie teraz zaoparzyc w lacznosc radiowa. Na rynku jest wiele pol otwartych kaskow z wielkimi sluchawkami niby do wygluszania oraz z wbudowana w nicht lacznoscia. Mialem okazje ostatnio testowac taki zestaw firmy Icaro i nie przemawia do mnie to rozwiazanie wogole. Swiszczy to i wieje oraz wcale nie wyglusza. Za chwile ladowalem i zalozylem swoj dotychczasowy integral plus stopery, bo dalszy lot bylby dla mnie meczarnia.
Pytanie do Was czy znacie jakis sensowne rozwiazanie ktore pozwoliloby mi dostosowac moj dotychczasowy kask do nowych wymagan.
Widzialem w necie jakies zestawy w Charly Insider ale nie wiem jak to sie ma do modelu no Limit. No i zalezy mi na tych stoperach w uszach.
Czy ma ktos jakies doswiadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/06 09:47 #2021161

Mam kask NoLimit ze wsadzonym zestawem słuchawkowym navcomm do kasku zamkniętego.

pozdrawiam
Podziękowali: musick

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane_usuniete.

Kask do latania z napedem 2016/09/08 08:35 #2021169

  • musick
  • musick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Wspomnianych niedogodnosci u siebie nie zauwazylem. Pewnie dlatego ze latam w pozycji siedzacej.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/08 10:51 #2021174

A propos pozycji siedzacej:z dwoch wzgledow ma przewage nad innymi:

-mozna nie czekac na uprawomocnienie wyroku...
-nie trzeba zmieniac kierunku przy wynosinach!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/08 15:35 #2021175

Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/09 10:48 #2021182

  • musick
  • musick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Typowy Ruslan.
Usmiech i reklama. W dodatku bez zadnych konkretow- nazwa , cena itp i w dodatku nie w temacie. Mowa o kasku integralnym tzn. zamkniety, tzn. ze szczeka. Tzn nie ze kask czy pies szczeka tylko mowa o czesci ciala sluzacej do mowienia, jedzenia, czasem jesli chodzi o sporty walki to do bicia. Nie mam po prostu polskich znakow na klawiaturze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/09 14:56 #2021184

musick napisał: Typowy Ruslan.
Usmiech i reklama. W dodatku bez zadnych konkretow- nazwa , cena itp i w dodatku nie w temacie. Mowa o kasku integralnym tzn. zamkniety, tzn. ze szczeka. Tzn nie ze kask czy pies szczeka tylko mowa o czesci ciala sluzacej do mowienia, jedzenia, czasem jesli chodzi o sporty walki to do bicia. Nie mam po prostu polskich znakow na klawiaturze


Ty dobrze się czujesz?
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/10 22:30 #2021186

  • musick
  • musick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Jak najbardziej. staralem sie pisac tak prosto zebys zrozumial.Do tego wyjasnilem pewna anatomiczna kwestie:"...Nie mam po prostu polskich znakow na klawiaturze...." dlatego napisalem-szczeka -zamiast -szczęka.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/10 22:48 #2021187

  • musick
  • musick Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40

musick napisał: Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Wspomnianych niedogodnosci u siebie nie zauwazylem. Pewnie dlatego ze latam w pozycji siedzacej.
Pozdrawiam

Drogi Rolandzie
Zeby nie bylo, ze dyskredytuje latanie w pozycji lezacej czy jakiejkolwiek innej... Chodzilo mi o to, ze gdy siedze to niedoswiadczam podanych przez Ciebie niedogodnosci. Jednak wczoraj troche potestowalem rozne katy i faktycznie mozna tego czasami doswiadczyc. Nie jest to jakos specjalnie uciazliwe i wg mnie i tak tego typu kask jest wygodniejszy od polotwartego jaki stosuja niektorzy koledzy.
W najblizszym czasie skorzystam z Twojej rady i zaopatrze sie w zestaw glosnomowiacy do mojego no limita.
Na koniec jeszcze dodam, ze moja siedzaca pozycja wymuszona jest polozeniem geograficznym. Mieszkam na plaskim....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kask do latania z napedem 2016/09/10 23:53 #2021189

musick napisał: Jak najbardziej. staralem sie pisac tak prosto zebys zrozumial.Do tego wyjasnilem pewna anatomiczna kwestie:"...Nie mam po prostu polskich znakow na klawiaturze...." dlatego napisalem-szczeka -zamiast -szczęka.
Pozdrawiam


Po pierwsze nie przesadzaj z swoimi tekstami w mój adres.
Odnośnie kasków, to nazwa firmy jest napisana na kasku. A odnośnie ceny, to ja właśnie rozmawiam z producentem i jak dojdę z min do porozumienia, to napiszę o tym.



Odnosnie klawiatury, ty piszesz -- ...Nie mam po prostu polskich znakow na klawiaturze...." -- ciekawe a gdzie ty widziałeś taką klawiaturę? MOże po prostu trzeba zmienić ustawienia w swoim komputerze i tyle!


Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena