Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wyjazd RANA 2018

Wyjazd RANA 2018 2018/10/15 17:04 #2023511

Kurz bezpečného přístání (Kurs bezpiecznego lądowania)
Rana 2018 Republika Czeska
Organizator: Stowarzyszenie Czeskich Lotniarzy Svaz ZL

13.10.2018 na Ranie odbyło się szkolenie poświęcone taktykom bezpiecznego lądowania.
Wykłady prowadzili lotniowy Mistrz Świata Petr Beneš oraz czołowi piloci lotniowi z Czech.
W zajęciach gościnnie uczestniczyli uczniowie i piloci Szkoły Sportów Lotniczych Fly Adventure.
Spotkanie zostało zakończone zawodami na celność lądowania.

Miło nam poinformować, że piloci naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
Monika Siatkowska - V miejsce
Wojtek Stączek – II miejsce
Podziękowania dla Organizatorów za wspaniałą imprezę!!!
Fly Adventure Szkoła Sportów Lotniczych

[/attachment]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyjazd RANA 2018 2018/10/15 17:07 #2023512

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyjazd RANA 2018 2018/10/16 08:01 #2023513

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Info jak zwykle o czasie, no ale do tego zdazylismy sie juz wszyscy przyzwyczaic. Nie wiem tylko czy autor zdaje sobie sprawe,z faktu, ze tego typu informacje umieszczane tuz przed lub tuz po danym wydarzeniu, mozna odbierac w stylu....: Czesc frajerzy. Popatrzcie tylko jak nam bylo znowu dobrze ochh, achhhh, uhhh itd. Oczywiscie nikogo nie infrormujemy, bo uwazamy ze nie dorastacie nam do piet... Smutne to i niestety prawdziwe, bo instruktor, to powinien raczej starac sie to nasze male srodowisko laczyc, a nie dzielic.
Podziękowali: sterylny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyjazd RANA 2018 2018/10/17 10:54 #2023514

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Jestem podobnego zdania jak przedmówca.
Oczywiście dziekuję za foto-relację ale...

nie jest dla zrozumiałe dlaczego Andrzeju utrzymujesz informacje o takich fajnych imprezach w tajemnicy.
Gdyby to pierwszy raz było, moglibyśmy przyjąć, że to taki niefortunny wypadek przy pracy.

Ale to już niestety reguła!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyjazd RANA 2018 2018/10/18 10:43 #2023519

  • bartek
  • bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 1236
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 263
W tym wypadku faktycznie to racja, że nikt nie miał szans się załapać. Ja jednak zakładam, że faktycznie czasami tak jest, że braknie czasu/ determinacji na info z wyprzedzeniem - samo życie. Wtedy jestem wdzięczny również za relację "po" - wiadomo wtedy, że coś się jednak w tym lotniowym światku dzieje :)
Ale oczywiście do apelu do Andrzeja o informacje z wyprzedzeniem przyłączam się ochoczo!

ps. a tu było jednak z wyprzedzeniem :D lotnie.pl/forum/O-lataniu-na-lotniach/20...otwierdzenie?start=0
Atos VR, Aeros Discus C, Mosquito NRG
(wcześniej Aeros Discus, UP TRX, Kanion Bravo)
ŚK 2001

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyjazd RANA 2018 2018/10/18 19:41 #2023522

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Wlasciwie jestem daleko i nie powinienem zabierac glosu ..... . Na Urlopach w Poludniowo-Zachodniej Polsce jakos sie widzimy bo kilometrow mam tylko do was 620 . Ci Aktywni co maja 300 to sie zmobilizowali i dotarli na czas pomimo , ze Producent AIR zaskoczyl nas terminem . To tyle Bartku z tzw " przygadywania " Andrzejowi ....... Wydaje mi sie , ze prawda lezy w niesprawiedliwym Mobingu prowadzonym od lat na stronie Lotnie.pl . Na impreze 40 lat lotniarstwa w Jezowie przyjechalo 5 -ciu Polotow Lotniowych. Jacek w zwiazku z wizyta AIR rozpetal niepotrzebna nagonke a Impreza i tak sie udala . Czy przyjechal jakis " lajkonis " krakowski czy " scyzoryk " pinczowski ??? Nie , bo lepiej tankowac swoje doroszki . Czy na haslo wyjazd na Rane przyjechal by z Lublina Michal ??? Nie bo na Slowacje ma blizej ...... Skonczmy to Grilowanie i uczmy sie integracji od Czechow , Niemcow a najbardziej od polskiej PSP .
Latajac w Czechach zapamietajcie ta Sympatyczna twarz . Pan Dan to Ispektor Republiki Czeskiej , ktory uwielbia zagladac goscinnym Pilotom w aktualne papiery ......Fota od Reginy Glas .
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piotrolot.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena