Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: O stronie - co nam na sercu leży...

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/06/28 17:01 #2022804

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Dzięki Lesław, uprzedziłeś mnie :)


Fotolocie, mam nadzieję, że satysfakcjonuje Cię ta odpowiedź ?

Tak jak pisałam, odbywały się prace na stronie i oprócz Twojego posta, straciliśmy przejściowo jeszcze jedną wypowiedź.
Doprawdy nie rozumiem, po co snujesz tego typu kolejną wyimaginowaną teorię spiskową.
Coraz częściej, gdy czytam Twoje posty, nabieram pewności, że znajdujesz się mocno na granicy jakiejś manii prześladowczej.
Zastanów się nad tym.

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Podziękowali: sterylny, fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/07/01 02:22 #2022822

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89
"Dzięki Lesław, uprzedziłeś mnie :) "


..oprócz Twojego posta, straciliśmy( :ohmy: ) przejściowo( :( ) jeszcze jedną wypowiedż.

"Doprawdy nie rozumiem, po co snujesz tego typu kolejną wyimaginowaną teorię spiskową" (style proRu$1 fans :lol: :lol: :lol: )

" Zastanów się nad tym."
-powyższy tekst omyłkowo pozostawiłem z ramką za co przepraszam,a wg. ikonek nie rozumiem znaczenia słow: "straciliśmy" i "przejściowo"?.
........................................................................................................................................................................................................................ Zastanowiłem się ,a teraz ja mam nie nakaz, a zwykłą koleżeńską prośbę abyś odebrała to co piszę w miarę możliwości pozytywnie:
Jeśli "DOPRAWDY"? nie rozumiesz Agi tego co sama w sposób "WYIMAGINOWANY" próbujesz mi tu publicznie zarzucić(teorie..a nie fakty???) to ja osobiście raczej nie jestem w stanie Ci pomóc, ale jeśli

nie potrafisz zrozumieć, którejś z moich najczęściej opartych na doświadczeniach wypowiedzi jak to zapytanie o FAKTYCZNE usunięcie posta? czy inne wg. Ciebie prawie pewnikiem tak samo "prześladowcze"? czy "spiskowe"? to zawsze otwarcie chętnie pomogę i dorzucę znanych mi faktów lub informacji od
innych na których czasem się opieram w moich jak określasz "teoriach"? ,a jak byś zechciała dociekliwie dochodzić trudnych zagadnień np. o "doprawdy"zadziwiających manipulacjach ludżmi?(czego Ci nie życzę)i wyjaśnienia wskazówek z usuniętego posta to mogę przekazać kontakt np. do znawcy, emerytowanego Oficera Wywiadu On może wyjaśnić jak to się stało, że mimowolnie zaczęłaś(i inni) na tym forum operować dominacyjnymi,manipulacyjnymi zwrotami (wyszkolonego w tym?) Mistrza- ja tylko obok Twojego cytatu tego zdania dodałem wyrafinowane, perfidnie drwiące uśmieszki będące jego znanym podpisem.

Dla nas prostych zjadaczy chleba powszedniego może wystarczyć przestroga : "Kto z kim przestaje takim się staje"

Może to już zbyt wylewne ale mam swoje lata i w tej trochę wyobcowanej tu pisaninie , często faktycznie buntowniczej(w dzieciństwie
muzyk rockowy , pokolenie Jarocina-wciąż słucham egzystencjalnej poezji"Dezertera") inspirowały mnie nieco inne przesłanki niż jakieś "piskownicowe wyskoki, obnażanie się, prywatne interesy czy osobista satysfakcja z występu przed publiką" .
Buntowałem się tu kiedy byłem dość głęboko przekonany widząc jak na dłoni , konstruowanie przeciw wolnym ludziom ewidentnie szkodliwych MECHANIZMÓW, a nie przeciw samym ludziom z nieetycznie niskich pobudek je budujących i instalujących jak by się komuś czytającemu moje niektóre posty z boku mogło "spiskowo" czy prześladowczo z " pewnością"(?) wydawać.

Pozdrawiam Wiesiek .
ps. obawiam się, że to co napisałem jest trochę zawiłe ale dodam, że darzę Cię Agi dużą sympatią podobnie jak np. Rusłana,Lesława, Grzegorza C. czy szczególnie Jacka (za konsekwencję i honorową niezłomność wobec "systemów segregacyjnego zniewolenia") oraz wszystkich "Sympatyków" lotniarstwa,motolotniarstwa czy paralotniarstwa,modelarstwa itp..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot.

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/07/01 11:38 #2022825

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Szanowny fotolocie,

piszesz, że się zastanowiłeś.
Może i tak, ale efekt tego jest żaden.
Prezentujesz absolutnie niestrawny i niekonstruktywny styl wypowiedzi, więc z mojego punktu widzenia nie ma sensu wdawać się z Tobą w jakąkolwiek polemikę.

Natomiast, jeżeli kogokolwiek (w tym przypadku mnie) cytujesz i umieszczasz jego/jej słowa w ramce cytatu, - to nie masz prawa w żaden sposób ingerować w treść cytowanego tekstu.
W tym konkretnym przypadku dodałeś do mojej wypowiedzi masę idiotycznych emotikonek oraz znaków interpunkcyjnych,
pominąłeś też najważniejsze chyba zdanie (to o Twojej manii prześladowczej) - i w żaden sposób tego nie zaznaczyleś.

Napiszę Ci wprost: nie życzę sobie tego typu manipulacji i przekłamywania w odniesieniu do moich tekstów (i wszystkich pozostałych również).

Gdybyś dokonał czegoś takiego w prasie i został upomniany, musiałbyś to czym prędzej sprostować i publicznie przeprosić za manipulację.



PS. Oczywiście ostatnich kilka postów zostanie przeniesionych do innego/ odpowiedniego wątku, gdyż tutaj są nie na temat.
EDIT 6.07: PRZENIESIONE

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Agi. Powód: dopisek dot. przeniesienia

O stronie - co nam na sercu leży... 2017/08/14 00:15 #2022966

Tekst tego utworu zainspirował mnie do przemyśleń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena