Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Krym - szkolenia lotniowe

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/11 16:36 #2008009

Hejka!!!
Nie wiem czyt moje pytanie sie nie powtorzy ale chcialem zapytac na co pozwala osobie wyszkolonej licencja IPPI3 a wlasciwie jakie IPPI pozwala na samodzielne latanie w Polsce, Europie/swiecie?? Czy znana jest juz data najblizszego wyjazdu na Krym - w jakim terminie, na ile dni??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/11 16:41 #2008010

Sorki - odpowiedz mam na poprzedniej stronie odnosnie IPPI a terminy??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/11 18:57 #2008011

Witam!
My jedziemy na Krym 1 maja lub 2 maja wyjazd z Krakowa na dwa tygodnie. Jak dobrze rozumiesz rosyjski to możesz jechać z nami na szkolenie do tamtejszej szkoły lotniowej Impuls. Instruktor co fantastycznie mówi po polsku będzie od 1 września. Na jesień również organizuje wyjazd zapraszam wszystkich chętnych :)
Pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/13 17:41 #2008042

  • kycho82
  • kycho82 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ruslan Bushchak napisał:

Witam!
My jedziemy na Krym 1 maja lub 2 maja wyjazd z Krakowa na dwa tygodnie. Jak dobrze rozumiesz rosyjski to możesz jechać z nami na szkolenie do tamtejszej szkoły lotniowej Impuls. Instruktor co fantastycznie mówi po polsku będzie od 1 września. Na jesień również organizuje wyjazd zapraszam wszystkich chętnych :)
Pozdrawiam Ruslan


Witam wszystkich

Czyli niestety jak się ruskiego nie zna to lipa :/
a jak z angielskim ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/13 20:43 #2008043

Witam!
Z angielskim jest lepiej i można się dogadać z instruktorem. Z drugiej strony my będziemy na górze i zawsze postaramy się Wam coś pomóc.
Pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/04/13 23:38 #2008047

Mówię po angielsku i niemiecku ale jakby coś to ten drugi termin mi bardziej pasuje...sam i tak dalej nie wiem lotnie czy para. Rozważam, czytam i póki co chyba względy praktyczne przeważają. Latem spadnę do Mieroszowa na tandem, żeby mież jakieś "namacalne" wrażenie i pojęcie...Pozdrówka!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/10/23 19:37 #2010005

Witam!
Z 3 listopada rusza kolejny, 2 tygodniowy, turnus szkoleniowy na Krymie.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny do mnie :)
Dzwonił do mnie Wojtek S. i powiedział że jest bardzo zainteresowany wyjazdem na szkolenie jeszcze w tym roku i szuka chętnych pojechać z nim na szkolenie. Ma duże auto, bus, gdzie spokojnie zmieszczą się 4 osoby. To maksymalna ilość kursantów na jednego instruktora.
W tej chwili dwóch kursantów z Polski bardzo dobrze sobie radzą w szkoleniu. Po 7 dniach szkolenia już latają na żaglu po 40 minut:) Małymi kroczkami i nasza rodzina lotniowa będzie coraz liczniejsza:)
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Udanych lotów i lądowań
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/10/24 19:46 #2010008

Witam!
Foto z dzisiejszego latania na Krymie. Nasi koledzy dzisiaj polatali po pół godziny na żagielku.Pogoda dopisuje i latają na tyle ile mogą.
Taką maja pogodę :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/10/28 13:43 #2010040

Witam!
Dzwonił do mnie Wojtek i powiedział że jedzie na szkolenie lotniowe na Krym. Może zabrać spokojnie 3 osoby, jak ktoś jest zainteresowany to Wojtek prośi o kontakt telefoniczny tel 514 412 195
Wyjerzdzam 01. 11 (niedziela)
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Krym - szkolenia lotniowe 2009/10/29 10:55 #2010044

Zdrastwój CIE

Właśnie wróciłem z wycieczki na Krym.
Decyzja o wyjeździ była dosyć spontaniczna, w sumie to do ostatniej chwili nie wierzyłem do końca że ten wyjazd dojdzie do skutku. Tym bardziej że mój paszport znalazł się pod szafą 2 dni przed wyjazdem:)

Nie ma co tu się za dużo rozpisywać, generalnie jeżeli o szkolenie dla Polaka to są dwie opcje albo uczyć się latami w Polskiej szkole , dojeżdzając na prognoze i na ściśle określony kierunek wiatru:) (istna loteria)

Albo pojechać na Krym i po 2 tygodniach latać jak ptak.
Wyjazd 100% warty zachodu i podróży, piękna pogoda bardzo dużo lotnych dni, zbocza które umożliwiają szkolenie na różnym poziomie zaawansowania. I co najważniejsze na każdy praktycznie kierunek wiatru!
Miejsce przepiękne, Jedzenie super,ceny bardzo przystępne.

Generalnie to przestrzegam bo Krym i nasza górka wciąga, ja myśle tylko o tym jak tam najszybciej wrócić! Uwaga bardzo łatwo się zakochać:) Kobiety śliczne, grzeczne, gospodarne marzenie.

Jest kilka rzeczy o których należy pamiętać przed wyjazdem
- zielona karta
- jeżeli jedzie się nieswoim autem w papierach należy mieć upoważnienie notarialne
- przez ukrainę raczej trzeba jechac spokojnie coby nie zostawiać za dużo pieniążków miejscowym policjantom
- najlepiej jechać starym autem( jak widzą lepszy samochód odrazu taryfikator podskakuje o jedno zero:/// )


Chciałbym podziękować wszystkim za zorganizowanie wyjazdu,

Alex instruktor człowiek z sercem na dłoni, instruktor jakich mało. Wielkie dzięki za opiękę, wytrwałość i za wszelką pomoc



PS Do tych co będą jechać na dniach na ukrainę , chciałbym przekazać paczkę z prezencikami dla miejscowych przyjaciół.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena