Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Krym 1977

Krym 1977 2015/03/14 19:44 #2017398

Witam!
Ciekawy filmik :) Kurcze w tamte czasy i tak ładnie już latali na lotniach :)

Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Krym 1977 2015/03/15 17:29 #2017408

W tamtych czasach mieli takie same lotnie jak my. Od standardek po fajne, nowoczesne lotnie. No i fajnie latali. Bi i góra jest świetna do latania na lotniach i szybowcach :)
Leszek Mańkowski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Krym 1977 2015/03/15 19:44 #2017412

Leszku to tak naprawdę nie była aż tak źle pd względem sprzętu w tamte czasy :)
jedynie co mnie cały czas nie daje spokoju, to to że w pełnym momencie lotniarstwo w Polsce jakoś przystopowało i mało co się nie rozpadło całkowicie. Ten sam problem mieli koledzy z Ukrainy. Lotniarstwo również mocno przystopowało pod względem ilości chętnych do latania na lotni. Jak dla mnie to cała ta sytuacja , to jakiś kataklizm lotniowy! Rozumiem że w Polsce i na zachodzie pojawiła się paralotnie i powoli zaczęła wypierać lotnie. Ale na Ukrainie nie było takiego napływu paralotni jak na zachodzi czy tu w Polsce. Ale kataklizm lotniowy był wszędzie bardzo podobny i miał te same skutki. :( Szkoda że tyle czasu stracono i dopiero, stosunkowo niedawno, lotnie znów zaczęły się powoli odradzać w Polsce.
Wielkie dzięki dla Grześka Cedry, mój instruktor lotniowy i Andrzejowi Włodarczykowi i tobie Leszku, za niesamowitą robotę jaką dokonali i nadal robią, dla rozwoju lotniarstwa w Polsce. Również bardzo dziękuje wszystkim, kto pracował, pracuje i pomaga rozwijać nasz sport!!! :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Krym 1977 2015/03/15 22:12 #2017413

Przepraszam zapomniałem napisać o jedynej działającej w Polsce szkole lotniowej Andrzej Bińkowski Flyadventure :)
Skleroza nie boli!!! :lol: :lol: :lol: Ale myślę że jak komuś zależy na szkoleniu, to obowiązkowo znajdzie wszystkie informacje na naszej stronie i nie tylko :) grunt żeby zainteresowani lotniarstwem trafiali, przynajmniej na naszą stronę lotnie.pl :) a dalej to każdy z nas postara się pomóc jak zajdzie taka potrzeba :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: sterylnymichaloLeslaw
Zasilane przez Forum Kunena