Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Discus T Aeros

Discus T Aeros 2016/01/17 19:06 #2019949

  • cygan
  • cygan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 27
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Sprzedam Discus 15 T Aeros, jeszcze nie rozpakowany od nowości :) Kupiłem go w lutym, od tego czasu leży w oryginalnym opakowaniu, nawet nie mam foty bo go nigdy nie składałem. Czekał aż się wyszkolę, ale to traw tak długo że się zniechęciłem :( i postanowiłem go sprzedać.





Cena 3700 euro
kontakt; 535 621 421
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cygan.

Discus T Aeros 2016/01/17 21:57 #2019950

  • bodzio
  • bodzio Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 410
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 37
Tragedia :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/17 23:19 #2019951

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Cygan@ , Dyskus to wyczynowa . Kto Ci doradzil kupowac takie skrzydlo na sam poczatek latania i przeskoczyc z klasy 1 do 3 :dry: Moze uda Ci sie zamienic na Targeta ??? Na pewno Nie szkolisz sie w Mieroszowie bo instruktor Nie namawial by cie do samobujstwa na tym etapie . Zamieniaj skrzydlo i wracaj do nas . Szkolenie Lotniowe na poczatku jest trodne , ale potem przezyjesz piekne momenty ;)
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/17 23:44 #2019952

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
A Discus T to nie jest czasem skrzydlo pod trajke?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 01:27 #2019953

Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 01:44 #2019954

Piotrolot napisał: Cygan@ , Dyskus to wyczynowa . Kto Ci doradzil kupowac takie skrzydlo na sam poczatek latania i przeskoczyc z klasy 1 do 3 :dry: Moze uda Ci sie zamienic na Targeta ??? Na pewno Nie szkolisz sie w Mieroszowie bo instruktor Nie namawial by cie do samobujstwa na tym etapie . Zamieniaj skrzydlo i wracaj do nas . Szkolenie Lotniowe na poczatku jest trodne , ale potem przezyjesz piekne momenty ;)


Piotrolot kiedy ty wreszcie przestaniesz wypisywać, na tym forum, swoje brednie? Nie latasz, nie umiesz latać, ale siejesz na naszym forum równo!!!
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 09:38 #2019956

  • cygan
  • cygan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 27
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzięki za lekcje, ale mimo mojego znikomego doświadczenia to ja muszę udzielić jej Tobie :) Discus T jest lotnią pod wózek. Niczego nie planowałem przeskakiwać. Chciałem zrobić szkolenie swobodnie a następnie na motolotnie i wtedy Discus był by dla mnie bardzo dobry.
I teraz druga rzecz odnośnie szkolenia. Problem w tym że właśnie szkole się w Mieroszowie i to jest moim zdaniem przyczyna tego że zamiast latać na skrzydle to go sprzedaje.

pawel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 12:40 #2019960

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Dziekuje ci Cygan za lekcje
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 14:52 #2019964

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Kolego Cygan.
Jakies pojecie o lataniu na lotni juzt pewnie masz, dlatego tez radze Ci wykup sobie 2 moze 5 godz. na duzej motolotni z instruktorem. Niech da Ci potrzymac troche kierownice. Potem wsiadasz na mala trajke i latasz do woli. Mi wystarczyla jedna godz na duzej Moto i dwie godz zabaw na lotnisku z mini trike. W powietrzu wiedzialem co sie z tym robi wiec trzeba bylo opanowac starty i ladowania na kloach bo to byla dla mnie nowa sytuacja. Jazda z przednim kolem w powietrzu, podskoki. Tyle i az tyle. Niektorzy probuja do tego dopisac jakas teorie. Masz piekne skrzydlo chociaz zakup i doradztwo jak na etap, w ktorym sie znajdowales i znajdujesz uwazam za kompletnie nietrafiony. Ze stajni Arosa miales do dyspozycji jeszcze Foxa T, a jest jeszcze wiele innych i tanszych mozliwosci. Skrzydlo bym sobie na Twoim miejscu zostawil. Odezwij sie na priv. Dam Ci pare wskazowek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discus T Aeros 2016/01/18 22:25 #2019970

musick napisał: Kolego Cygan.
Jakies pojecie o lataniu na lotni juzt pewnie masz, dlatego tez radze Ci wykup sobie 2 moze 5 godz. na duzej motolotni z instruktorem. Niech da Ci potrzymac troche kierownice. Potem wsiadasz na mala trajke i latasz do woli. Mi wystarczyla jedna godz na duzej Moto i dwie godz zabaw na lotnisku z mini trike. W powietrzu wiedzialem co sie z tym robi wiec trzeba bylo opanowac starty i ladowania na kloach bo to byla dla mnie nowa sytuacja. Jazda z przednim kolem w powietrzu, podskoki. Tyle i az tyle. Niektorzy probuja do tego dopisac jakas teorie. Masz piekne skrzydlo chociaz zakup i doradztwo jak na etap, w ktorym sie znajdowales i znajdujesz uwazam za kompletnie nietrafiony. Ze stajni Arosa miales do dyspozycji jeszcze Foxa T, a jest jeszcze wiele innych i tanszych mozliwosci. Skrzydlo bym sobie na Twoim miejscu zostawil. Odezwij sie na priv. Dam Ci pare wskazowek.


Musick twoje dworactwo, to 100% przepis, żeby zrobić sobie krzywdę!!!
Musick a ty nie zastanowiłeś się, przed napisaniem swego koktajli a Mołotowa, że jak ktoś przeczyta i zacznie sam kombinować, to może dojść do poważnego wypadku?
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena