Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
×

Ankieta: Jak oceniasz pracę Rady Forum?

Pozytywnie. Dzieki RF lepiej jest na Forum!
18 62.1%
Neutralnie. Przydaje się do porządkowania.
8 27.6%
Negatywnie. Nie pasuje mi jakakolwiek ingerencja.
3 10.3%
Łącznie oddanych głosów: 29 ( admin, art_c, dasiu, TomekP, jacekp ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/10/20 17:34 #2816

Jakis czas temu postanowilem, ze zegnam sie ze strona lotnie.pl , bo przestalo to byc miejsce przyjemne. I wydawalo mi sie ze „egzekutywe” ucieszy to, ze juz sie tu nie pojawiam.
Jakze sie jednak bardzo zdziwllem, kiedy po jakichs 10 dniach od ktorych nie napisalem ani jednej literki na lotnie.pl, nagle znalazlem na mailu powiadomienie o tym, ze w watku o ankiecie dotyczacej dzialalonsci rady forum, ni stad ni zowad pojawily sie zarzuty pod moim adresem i straszenie widmem odseparowania mnie od strony, od ktorej sa juz sie zdecydowalem odseparowac..

Oto administrator wstapil wymachujac batem i szabelka na pole bitwy z ktorego juz wszyscy sobie dawno poszli, po to tylko by poudawac strasznego i pokrzyczec na wroga.

Zostalem wywolany do dyskusji na poczatku tegoz wynurzenia, ale juz na koncu widnieje grozba, ze najlepiej bym ta dyskusje podjal gdzie indziej (gdziezby niby?), bo w przeciwnym razie mimo iz juz mnie nie bylo to bede musial sobie pojsc..

Mam otwarty umysl, ale naprawde trudno mi znalezc motywy ktore toba Filip kierowaly.

Epitetow nie rzucalem, parafrazy to cos calkiem dobrego bo pomagaja w zrozumieniu przedmiotu, a rzeczowe argumenty i to poparte cytatami i wskazaniami gdzie rada postapila niegodnie zostaly czym predzej usuniete przez nia sama.
I to zostaly usuniete tylko dlatego, ze wypowiadalem sie tuz pod zaczepnymi postami czlonkow egzekutywy, ale w watkach na inny temat.
Co ciekawe zaczepne posty czlonkow rady, chociaz byly tak samo nie na temat i mialy w zamysle wywolac dalsza dyskusje ze mna, to nie zostaly usuniete. usunieto jedynie moje odpowiedzi..

Wybornie..

To nie ja prowadze jakas wojne. Ja wylacznie napisalem swego czasu rezygnacje z czlonkostwa w radzie i ja umotywowalem. Wojne rozpoczela za to pozniej reszta rady, ktora postanowila mnie w kilku watkach i w liczbie kilku osob popychac do dalszych dyskusji. Chcieliscie to i mieliscie. Nie zwyklem milczec gdy ktos wykrzykuje w twarz pytania.

Czy rada zbiera pozytywne opinie? W tak postawionej ankiecie niezbyt jest szansa na inny wynik.
Zeby pokazac jakiej manipulacji dokonales Filip napisze ci rownie tendencyjna wersje tych pytan ankietowych. moze da Ci to do myslenia.

Jak oceniasz prace rady forum?

Pozytywnie. Z powodu ograniczenia umyslowego potrzebuje stalej, surowej kontroli, cenzury i banowania.
Neutralnie. Przydalaby sie do karczowania startowisk.
Negatywnie. Jestesmy swiadomi i dorosli, poza kosmetyka nie potrzebujemy bicia w ciemię.


Ciekawe czy teraz rada zbierze mnostwo glosow pozytywnych?

Poprostu, tak jak sygnalizowalem, pozycje neutralna i negatywna w swej formie nie pozwaly sie identyfikowac z nimi nawet jesli ktos mial negatywne nastawienie.
Natomiast odpowiedz pozytywna byla tak ogolna, ze wlasciwie jakiego zdania by kto nie mial to mogl to spokojnie kliknac.
Dlaczego? Bo nawet jak policja jest glupia, zla, skorumpowana i leniwa, to zawsze lepiej niz gdyby policji nie bylo wogole.

Ot tyle.

A jak powinno byc? Pisalem, usuwaliscie, macie w tzw kwarantannie czy szpitalu psychiatrycznym. Sobie przeczytajcie. Wykorzystacie, dobrze, nie to tez dobrze.

Ja w kazdym razie wynosze sie sam z tego miejsca.
Z Bogiem.
Podziękowali: frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/10/20 18:17 #2818

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

Z Bogiem.

Amen
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/10/20 19:15 #2820

  • bartek
  • bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 1236
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 263
No biedny Jacek... Jeszcze chwila i sam uwierzę, że to RF ubliżała jemu, a nie on innym użytkownikom, wliczając w to osoby z RF. :cheer:
Jacek napisał:

(...) ni stad ni zowad pojawily sie zarzuty pod moim adresem (...)

... a podpis pod zdjęciem w profilu i stopka w postach to się same zmieniły?... już po awanturze zakończonej interwencją RF.
To ja może zacytuję to "stąd" i "zowąd".
Jacek napisał:

Znikające posty. Lotnie.pl - Świat Kobiety..

Precz z Rządami Talibów na Lotnie.pl
Użytkowniu, coś Ci się tu nie podoba? Napisz.
Napewno zostanie cichaczem usunięte!!

Gdzieś w głębi ciągle jeszcze wierzyłem, że sytuacja jest wprawdzie trudna, ale nie beznadziejna. Jednak po najnowszych wpisach w profilu Jacka, pozostaje mi już tylko po nim powtórzyć:

z Bogiem

Amen
Atos VR, Aeros Discus C, Mosquito NRG
(wcześniej Aeros Discus, UP TRX, Kanion Bravo)
ŚK 2001

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bartek.

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/10/20 19:25 #2821

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35

bartek napisał: No biedny Jacek... Jeszcze chwila i sam uwierzę, że to RF ubliżała jemu, a nie on innym użytkownikom, wliczając w to osoby z RF. :cheer:

O ile pamiętam to te ubliżania były straszne może w wykonaniu przedszkolaka więc nie przesadzajmy.

Ponieważ też nie chciałbym być traktowany jak przedszkolak, więc mam wniosek by RF w swej wyrozumiałości nie wkraczała w dyskusje ZANIM zamienią się w jawną pyskówkę post za post i dopuszczała pewną minimalną obrazowość i barwność języka.
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/10/20 20:18 #2823

  • TomekP
  • TomekP Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 338
  • Oklaski: 12
  • Otrzymane podziękowania: 55
Szanowna Rado Forum, Szanowny Adminie,
Jakiś czas temu zagłosowałem w ankiecie oceniając pracę RF neutralnie, wydawało mi się że czasami potrzebna jest Wasza ingerencja, niestety obserwując to co ostatnio dzieje się na stronie mam wrażenie, że powinienem zmienić mój głos w ankiecie. Brakuje mi opcji pośredniej ale w związku z tym że jej nie ma zmieniam swoją ocenę na negatywną. Zbyt dużo w mojej ocenie, jest teraz koloru czerwonego w postach.... Podpisuję się w 100% pod postem VEGI:

Hej Rado!
Zaczynacie chyba wpadać w błędne koło.

Pozdrawiam
Tomek
Obecnie:
Swobodnie - Exxtacy
Z Mosquito NRG - Exxtacy
Wcześniej:
Merlin 158 - Seedwings, Funky 17 - Seedwings, Firebird Uno, Polaris, Stratus R11, Kanion Brawo, Gryf by Dasiu
Waga: 104kg ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ankieta dotycząca działalności Rady Forum 2011/12/06 19:36 #3228

  • lonek
  • lonek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 65
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 22
Latałem na lotniach 20 lat ,od 1977 do 1997r. od roku 2003 latam na motolotni.Brałem udział w wielu zawodach lotniarskich z większym lub mniejszym powodzeniem . Niesnaski były,są i będą.Zgadzam się w pełni z Rusłanem,cytat,"Tu ma być czysta i konstruktywna dyskusja z nutką romantyzmu".Pozdrawiam wszystkich.Lonek.

Lotnie :Seagull-III , Fenix-IV , Kanion Bravo , RZ , Kanion-Golf ,Libre 2 ,Stratus-15 , E-2 ,E-3 ,Laminar Icaro ,Magic-IV , K -4 .
Motolotnie własnej konstrukcji :Kanion Bravo - Trabant ,
Magic-IV Trabant , Libre-3 Rotax-503 .

Mieszam w powietrzu od 1977 r,
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena