Prawo i Przepisy

zdjeciaInformujemy, że - jako lotniarze i sympatycy lotniarstwa - mamy nadal możliwość przeznaczenia części płaconego podatku na rzecz rozwoju naszego hobby.
UWAGA -> w tym roku należy wykazać szczególną czujność i dodatkową inicjatywę, ponieważ należy uzupełnić PITy w usłudze e-PIT, o KRS Aeroklubu. Szczegóły poniżej.

 

Drogi Użytkowniku,

 

Jak wszyscy wiemy, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej, “RODO”). Poniżej kilka informacji, które zobowiązani jesteśmy przekazać Ci na podstawie przepisów RODO.

zdjeciaZ przyjemnością informujemy, że również i w tym roku mamy - jako lotniarze i sympatycy lotniarstwa - możliwość przeznaczenia części płaconego podatku na rzecz rozwoju naszego hobby.

Przeznaczmy więc 1% podatku na cele statutowe Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie. 
Przekonajmy do tego nasze rodziny i znajomych.

zdjeciaRównież i w tym roku mamy - jako lotniarze i sympatycy lotniarstwa - możliwość przeznaczenia części płaconego podatku na rzecz rozwoju naszego hobby.

Przeznaczmy więc 1% podatku na cele statutowe Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie. 
Przekonajmy do tego nasze rodziny i znajomych.

aeroklub podkarpacki

Strefy lotnicze w Polsce:

google maps

FIS Pansa

AMC Pansa

alt

Podobnie, jak fascynaci innych dyscyplin sportu, mamy możliwość przeznaczenia części płaconego podatku na rzecz rozwoju swojego hobby.

Przeznaczmy więc 1% swojego podatku na cele statutowe Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie. Przekonajmy do tego nasze rodziny i znajomych.

ARwP uzyskał bowiem w 2013 roku status Organizacji Pożytku Publicznego.

alt

W ciągu kilku ostatnich miesięcy trwały prace nad projektami nowych rozporządzeń dotyczących naszego sportu.

Chciałbym tutaj w skrócie przedstawić, jak wyglądało tworzenie nowych przepisów, jakie zasadnicze zmiany zostaną wprowadzone, oraz co będzie się działo w najbliższej przyszłości w tej kwestii.

Poniższy tekst został przeniesiony ze starego Forum www.lotnie.pl-1
2006.03.03, 12:20  Bunny napisała:
Przetłumaczyłam dla zainteresowanych ze strony EPHU/ za Swedish Paragliding Association, a Vega sprawdził czy tłumacz nie przedobrzył.
Poniżej link do strony ULC:
Prawo Lotnicze - ustawa