Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: NOWE FORUM - UWAGA!!

Odp:NOWE FORUM - UWAGA!! 2007/12/12 04:31 #2002101

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

...dymanie w pocie czoła z lotnią pod górę...

Piotrze nie znam szczegółów odnośnie zmian jakie wprowadzono i kiedy ich dokonano, ale jak byłem tam w sierpniu 2006 na górę wiedzie szutrowa droga, ale na tyle dobra że śmiało i bez problemów wyjeżdża się na samą górę samochodem osobowym.

Natomiast do nauki jest niezła.Można stopniować wysokość startu,pracować nad podejściem do lądowania i poprawić kondycję wnosząc lotnię na górę

Tu się zgadzam. Na trening w noszeniu B) ,startowaniu i lądowaniu na szkolnej lotni górka jest całkiem dobra.

Stranik i Jaworowy to górki raczej nie do szkolenia.Tam po starcie jest kilkaset meterków do matki ziemi,co może spowodować u pilota nieobytego z powietrzem i wysokością mocny dupościsk lub coś zupełnie odwrotnego.

:laugh: :laugh: :laugh: oczywiście Stranik jest dla takich początkujących którzy jednak zaliczyli już jakiś wyższy lot i technikę krążenia, lądowania, maja już opanowaną na lotni szkolnej. Jaworowy w zasadzie podobnie, tyle że przy starcie bardzo ważna jest prawidłowa ocena kierunku wiatru i ląduje się daleko od kolejki. Ponadto zbocze ma słabsze nastromienie i start wybacza ..hmmm... mniejszą ilość drobnych błędów;)

Carol mam film ze startami zarówno ze Stranika jak i z Jaworowego , tyle że muszę uzyskać jego zgodę na umieszczenie go na lotnie.pl
Zadzwonię do niego jutro i sie odezwę.
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:NOWE FORUM - UWAGA!! 2007/12/12 05:31 #2002104

  • carol
  • carol Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki serdecznie za propozycję, jeśli to nie jest kłopot a filmy nie są zbyt wielkie, to w ramach przyspieszenia oglądalności podję mój adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena