Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lotniarze to lud krewki,pełen wielkich namiętności

Lotniarze to lud krewki,pełen wielkich namiętności 2007/11/21 05:36 #2001801

  • Smyk
  • Smyk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
... wybaczcie nam zatem, że w tym małym świadku, czasem latają ciupagi... :)

Poniżej przenoszę posty z ostatniej dyskusji "Szkolenie lotniowe".

A wszyscy ludzie bioący udział w tej dyskusji są naprawdę dla mnie wartościowi i ich normalnie szanuję, więc prawdopodobnie nikogo blokował nie będę.

Edytowany przez: smyk, w: 2007/11/21 05:42

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Lotniarze to lud krewki,pełen wielkich namiętn 2007/11/21 05:43 #2001803

  • Smyk
  • Smyk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
piotrolot
Użytkownik

Platynowy Forumowicz
Posty: 411
graph
Oklaski: 7 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 00:15 Slowa skierowane do Kol. Bushchaka przez Andreasa pt " NIE PISZ GLUPOT " w watku Szkolenie lotniowe sa ciagle AKTUALNE !!!
Odpowiedz Bushchaka pt " OK - JA WIDZE , ZE NASZA DYSKUSJA ZAPEDZA SIE.....

Przeciez kolego Bushchack to ty nie umiesz i nie potrafiles nigdy dyskutowac . Potrafisz podrywac opinie , bezmyslnie krytykowac i ublizac na stronie ( WATEK SPADOCHRON RATUNKOWY ) Przynosisz swoimi zaczepnymi wypowiedziami tylko wstyd Firmie ktora reprezentujesz.
Nie POWTARZAJ tego co mowia inni piloci bo nie jestes ich NIANKA. Wiec niech kazdy na stronie mowi sam za siebie.
Piszesz- " Andrzej ja nie pisze zlosliwie moje posty a jedynie z lekka doza krytyki , zeby byla dyskusja , zdrowe spory i tak dalej " - awanturniku
Bushchak , ty zamiast sporow wywolujesz problemy , CZUJESZ SIE JAK PREZES -ekonom z batem , ktory rozkazuje przebudowac rampe startowa pod swoje sandaly.
Nie masz nawet pojecia ile kosztuje budowa rampy i ilu ludzi musi wziasc w tym przedsiewzieciu udzial.

Nigdy nie latales w prawdziwych gorach i nie startowales z prawdziwej rampy , ty " PLASKO-TERENOWY LOTNIKU " Wystartowales moze raz z wysokosci BURAKA CUKROWEGO i mowisz , ze latales z gory.

Rampa w Mieroszowie jest dobra , a bywaja w alpach gorsze bo pod nogami masz zaraz 1000 m !!!bez mozliwosci przerwania startu.

Ja proponuje abys dalej latal PARADUDKIEM i abys przestal mieszac w Swiatku Polskiego Lotniarstwa , bo jak cie czytam to bola mnie HEMOROIDY .

Co do wskazowek i zaganiania mnie do przebudowy rampy to Ruslan - pocaluj mnie !

Ciesz sie masz nowosci na stronie o ktorych jak to mowisz mozesz " dyskutowac "

NIECH ZYJE POMYSLOWOSC - ZARADNOSC i OPERATYWNOSC LOTNIARZY Z MIEROSZOWA.
IP: 85.181.15.127 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
Leslaw
Użytkownik

Expert
Posty: 34
graphgraph
Oklaski: 3 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 02:42 Charakter tego postu Piotrolota odbiera mi chec odwiedzania tej strony

Leslaw
IP: 217.86.166.121 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
Jacek.P
Użytkownik

Junior
Posty: 9
graphgraph
Oklaski: 0 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 03:23 Do Wielkiego znawcy lotniarstwa PiotroLota
Teraz to już przegiołeś kolego
Nie obrażaj ludzi
Nie wypowiadaj sie więcej na tym forum ze swoją godną pożałowania wiedzą o lotniarstwie...

Jacek Pawlus

piotrolot
Użytkownik

Platynowy Forumowicz
Posty: 411
graph
Oklaski: 7 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 04:05 leslaw , nigdy nie odwolam slow ktore powiedzielismy sobie prywatnie . Do budowy tej strony nie wniosles nigdy nic poza tym , ze notorycznie i pesymistycznie potrafisz krytykowac kazdy pozytywny zamiar ktory pochodzi z rejonu Zachodniej Polski. Nie potrafisz nawet wstawic zdiecia . Powinienes wziac slub z Ruslanem bo nigdy po mesku nie potrafisz miec swojego zdania na bezsensowna krytyke " sprzedawcy " lotni i para gleitow , ktory za wszelka cene chce byc instruktorem mianowanym . Dawanie rad to niech on sobie zarezerwuje dla takich jackow P !!!
Zawsze bylem dumny z tego , ze potrafilem wygarnac prawde a ten kto mowi prawde jest nie lubiany . Potrafie i z tym sobie dac rade
IP: 85.181.15.127 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
Leslaw
Użytkownik

Expert
Posty: 34
graphgraph
Oklaski: 3 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 05:13 Nie bede schodzil do pewnego poziomu Piotrolot
a to ze obrzuciles mnie stekiem wyzwisk pod moim balkonem po tym jak ci sie wydawalo ze Cie zaatakowalem na lotnie.pl to temat na inne forum
Jest moj ostatni bezposredni post do Ciebie.
Znajomsc ta nie musiala sie tak zakonczyc.
Zycze Ci wiele jeszcze udanych i bezpiecznych lotow a innym gosciom tej strony wiele cierpliwosc i wyrozumienia dla twojej formy ekspresji (agresji) w prowadzeniu dyskusji.

Leslaw
IP: 217.86.166.121 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
michalo
Użytkownik

Expert i weteran
Posty: 129
graphgraph
Oklaski: 2 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 05:23 Piotrolocie, zupełnie nie rozumiem Twojego postępownia. W jednym wątku piszesz jakieś nieprzyjemne rzeczy na Lesława a w drugim, prawie w tym samym czasie wstawiasz jego zdjęcie i piszesz, że ma wspaniałe pomysły, że jest artystą...
Piszesz też, że Rusłan niezbyt dobrze zna język polski skąd i źle interpretuje czyjeś wypowiedzi, jeśli tak jest to powinieneś też brać to pod uwagę. A tak na marginesie to chciałbym znać język ukraiński tak dobrze jak Rusłan zna polski.
Z twoich wypowiedzi wynika też, że nie lubisz Rusłana, Jacka i Lesława, a to pewnie jeszcze nie wszyscy którzy nie zasłużyli na Twoją sympatię. Dlaczego tak jest?

PS. Proponuję te kilka ostatnich postów przenieść do jakegoś innego wątku bo jak ktoś będzie chciał sobie poczytać o szkoleniu to się może trochę zdziwić.
IP: 89.78.35.129 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
Ruslan Bushchak
Użytkownik

Expert i weteran
Posty: 130
graphgraph
Oklaski: 6 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 05:31 Piotrolot wyluzuj!
Pozdrawiam Ruslan
IP: 85.128.51.194 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
JacekJJ
Użytkownik

Expert
Posty: 43
graphgraph
Oklaski: 3 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 07:03 No to historia zaczyna zataczac kolo. Swego czasu lotniarstwo w polsce prawie zmarlo, bo piloci sie poklocili kazdy z kazdym i grupami, oraz podgrupy z podgrupami i grupy podgrup z pojedynczymi pilotami oraz odwrotnie.
Zaczynam zauwazac, ze wlasnie z paru docinek rozgorzala wojna miedzy Piotrem a Ruslanem i juz tworza sie armie i podgrupy.. a ja bede dziwką ktora lubi wszystkich bez wzgledu na wyznanie hehe.
Potrzeba nam jeszcze paru glosow rozsadku i moze ujdziemy z tego z zyciem. Moze by sie tak Sterylny odezwal i troche upuscil cisnienia? Wiem, ze potrafisz Sterylny, wiec pomoz..

Albo wynajmiemy jacht i kupimy torpede. Potem Ruslana i Piotrolota na jachcie wypchniemy w morze, a Artura z powierzona torpeda 2 godziny za nimi... I albo beda wspoldzialac i sie pogodza, albo ich Arti zatopi...
heh, a ja za duzo w silent huntera chyba gram..
IP: 83.23.95.84 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
smyk
Admin

Admin
Posty: 53
graphgraph
Oklaski: 5
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 19:44 A co byście powiedzieli, gdyby zrobić osobne forum, do którego na życzenie wrzucałbym wybrane wypowiedzi/ strumienie świadomości?

Wtedy układ for wyglądałby tak:

- O Lotniach, Lataniu, O nas

- O stronie
Wasze uwagi, poradniki itp...

-Giełda
Kupię, sprzedam, zamienię

- "Pyskówki"
Lotniarze to ludek krewki, nierzadko o pochodzeniu góralskim.

Pozdro
IP: 217.153.207.29 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
Ruslan Bushchak
Użytkownik

Expert i weteran
Posty: 130
graphgraph
Oklaski: 6 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 21:53 Witam!
Smyku juz pisalem kiedys zeby zablokowac osoby co robia bydlo na naszej stronie. Ale jak widac nic sie nie zmienilo i my dalej musimy czytac obrazliwe posty. Nie bardzo rozumiem postepowanie admina w tej sprawie!!! Ile mozna tolerowac goscia co robi wiecej zlego jak dobrego na naszej stronie? Smyku ile jeszcze potrzebujesz postow ze zablokowac ta osobe?
Zakonczy sie tym ze wiele osob przestana tu zagladac i co gorsze dzielic sie swoim doswiadczeniem. Czy chcesz do tego doprowadzic?
Czemu mamy tolerowac kogos kto krzywdzi nas wszytkich? Czemu mamy mu pozwalac na to zeby obrazaw kazdego kogo tylko chce? Nie rozumiem tego!!!
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
IP: 85.128.51.194 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
piotrolot
Użytkownik

Platynowy Forumowicz
Posty: 411
graph
Oklaski: 7 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/20 22:19 Szkoda Ruslan ze to napisales . Juz mialem na brudno Fajny post porozumienia , ale widze ze sie z Toba nie da bo poprostu pochodzisz z innej strefy myslowej.
Przez Ciebie stracilem kolege Le-sia ale to mala strata bo poznalem jego bylych kolegow z monachium i zaluje ze stracilem troche cennego czasu z ta znajomoscia.
Ten les lata trzy razy w roku a sezon lotniowy skonczyl sie dla niego w Kwietniu. Z tego powodu ma duzo do powiedzenia.
Nie nauczyles sie niczego w Polsce a przedewszystkim dyskutowac. Konkurencje musisz zniszczyc bo nie nalezy do twoich aeros wplywow. Zestroiles sie jak kaleka w najdrozszy sprzet zarobiony na polskich pilotach i nie potrafisz wystartowac z rampy . Najlepiej bys ja zburzyl albo wyplaszczyl . Wojuj dalej ze swoim lesiem-wiesiem
IP: 85.181.63.94 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
waldekkruk
Użytkownik

Użytkownik
Posty: 11
graphgraph
Oklaski: 5 Karma+ Karma-
Odp:Szkolenie lotniowe w Polsce - 2007/11/21 01:49 Chłopaki, czy Was porąbało? Czytam to wszystko i czuję, że śnię

Czy to jest jakiś konkurs na to kto wyżej nasika na płot? Proszę obu Panów - Piotrolota i Rusłana - o nie ciągnięcie tego wątku dalej, bo to jest poniżej wszelkiej krytyki.

Rusłan wiem, że Cię korci, aby odpowiedzieć Piotrolotowi, ale się powstrzymaj, bo nikomu tutaj nie jest potrzebna spirala inwektyw.
Piotrolot, Ciebie również prosze o trzymanie języka za zębami, bo już dostatecznie poznaliśmy - nie prosząc się o to - Twoje poglądy na temat wybranych osób.

Każdy z Was ma swoje rację, ale nie zmuszajcie innych do opowiadania się po jednej czy po drugiej stronie. Obu Was - tak jak Jacek - lubię i nie chciałbym tego zmieniac., choć latam tylko kilka razy w roku i sezon się dla mnie kończy we wrześniu
IP: 80.252.4.69 Odpowiedz | Cytuj | Usuń | Edytuj
andreas
Użytkownik

Expert
Posty: 40
graphgraph
Oklaski: 4 Karma+ Karma-
Chłopaki czy Was porąbało ? - 2007/11/21 03:12 Witam kolejny raz !
Panowie lotniarze , zaplanujmy -zorganizujmy "jakąś " fajną imprezę lotniową ! Od godzin południowych , swoją skromną osobą próbuję tę dziwną atmosferę " rozproszyć " ( to tak jak z oporem aerodynamicznym , nie da go się zlikwidować ale można go np zmiejszyć po przez rozproszenie!!!) W kwesti formalnej gdybyśmy jednak zlikwidowali ten opór aerodynamiczny to z naszego latania NICI.....Padła propozycja zorganizowania wspólnymi siłami jakiegoś Lotniowego Pucharu ?? Cisza i dlaczego ? Co dziwne do dyskusji są wciągane -wywoływane kolejne osóby ???. ( po kiego ? ) Proszę przemyśleć , do czego służy nakręcanie tej spirali ? Piotr , Lesław i Rusłan na najbliższych zawodach lotniowych będą FUNDATORAMI Pucharu Przyjazni Trojga Narodów / uwikłanych w ten konflikt /oraz zajmą się obiecanym wczesniej sponsoringiem . Ja trzymam ich za słowo , bo to honorowi goście .
Pa Andrzej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Lotniarze to lud krewki,pełen wielkich namiętn 2007/11/21 07:16 #2001805

  • Smyk
  • Smyk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Ruslan Bushchak
Użytkownik

Expert i weteran
Posty: 129
graphgraph
Oklaski: 6 Karma+ Karma-
Odp:Chłopaki czy Was porąbało ? - 2007/11/21 07:05 Witam!
Nie bardzo rozumiem cie Andrzeju. Czy ja gdzies powiedzialem ze bede sponsorem Waszego Pucharu? Ciekawe ze decydujesz za mnie i jeszcze potwierdzasz ze dalem slowo!!! Panowie czy Wy sie nie zapedzacie przypadkiem?
Piotrolot pojechal ostro po bandzie obrazajac mnie jak tylko mu sie chcialo, napisal o mojej przywatnisci i tak dalej. Cal ta dyskusja wynikla z moim zdaniem nie dokonca udanie zaproektowanej rampy. Vega powiedzial ze rampa wymaga modefikacji i jeszcze pare osob rowniez powiedzialo to ale czemu dziwnym trafem Piotrolot nie osmielil sie zatakowac Vege a mne i Leslawa. Panowie dajcie na luz. Ja rozumiem wiele rzezy jak rowniez potrafie wiele wybaczyc ale jak miarka sie przebiera to niema zlituj sie!!! Wiele osob mnie zna i wiedza jaki jestem nie dadza mi zklamac jak bede owijal w bawelna. Moje posty na temat rampy nie byly na tyle agresywne zeby mnie tak osmarowac!!! A teraz na dodatek ktos zamnie postanowil ze nede sponsorem Waszego Pucharu!! Tego juz zawiele.
Ja pisalem juz kilka zary o zorganizowaniu zawodow na terenie Polski ale jak dotat nikt nic nie napisal w tej kwestji. Rowniez napisalem posto pod nazwa Kalendarz 2008 i nadal cisza. A teraz nagle sie porobilo na liscie wiele nieprzyjemnych rzeczy gdzie wynika ze cala wina za te posty zwala sie na moje plecy. Bardzo ciekawe podejscie i postanowienie.
Staram sie zachecic Was do wspulnego latania i wyjazdow i tu wypatrzono w moich postach prowokacje i podrywanie autorytetu. Jeszcz raz Wam mowie Panowie dajcie na luz. Powoli ta sytuacja zaczyna mnie draznic i zniecheca do dalszej dyskucji. Piotrolot buszuje w necie oblewajac mnie na wszytkie sposoby a ja jak krulik powinien jeszcze potakiwac. Panowie nie tendy droga. Ja rozumiem ze idzie zima i niema latania wienc kazdy siedzi przy kompie i produkuje ile wlezie, taka pora i trzeba wykorzystac ja jak najlepiej dla nas wszytkich. Ale widzie ze zaczynacie wchodzic w moja przywatnosc czego juz nie popuszcze i nie pozwole nikomu na to.
Wracajac do sponsoringu, jak ktos sie wezmie za zorganizowanie zawodow i mnie zapyta czy nie jestem zainteresowany w jakis sposob wziac udzial zasponsorowaniu to wtedy porozmawiamy. A j forma jaka do tej pory reprezentowana co mojej sobie nie zacheca mnie jakichkolwiek wspolpracy z przyszlym organizatorem.
Andrzej i niesz ze trztymasz mnei za slowo bo nie dawalem ci zadnej obietnicy w tej kwestji.
Czy nasze lotnirstwo jest powdzielone? Tak juz dawno sie podzielilo na kilka grup. Z jadnymi staram sie utrzymywac zdrowe stosunki z drugimi staram sie unika jakichkolwiek kontaktow. Stawiam sprawe jasno jak ktos umie dyskutowac i czasami ostrzej zazartowac czy pokretykowac i zna granicy i umiar to wszytko ok. A jak ktos przegina to niestety nie jestem chetny dalej z nim prowadzic rozmowe i tak dalej.
Jeszcze raz mowie Panowie dajcie sobie na luz co do mojej osoby bo niektorzy sie zdeka zapominaja, wszytkiemu jest swuj umiar i granicy.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Lotniarze to lud krewki,pełen wielkich namiętn 2007/11/21 17:41 #2001807

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Hej

to jest moj ostatni post na temat zaistnialej sytuacji.
Andrzej, jesli chodzi o sponsorowanie pucharu hm nic mi to tym nie wiadomo ale potraktowalem to z przymrozeniem oka. Jesli ugoszczenie latniarza z lotnia na dachu w Monachium a moze zaliczenie z nim pare gorek w poblizu mozna nazwac forma sponsorowania to bardzo chetnie ;)
Jedynie co mnie troszeczeke smuci to to, ze wymieniasz mnie Piotrolota i Ruslana jednym tchem i moze to sprawic wrazenie ze wszyscy troje jestesm w takim stopniu odpowiedzialni za zaistniala sytuacje. A tak nie jest.
Po poscie Piotrolota, ktory dla mnie by wiadrem pomyj wylanym na glowe Ruslana musialme zareagowac - tak juz zostalem wychowany, ze chamstwa nie cierpie. Cala moja krytyka tego postu zawierala sie w slowach ze tego rodzaju wypowiedzi zniechecic moga mnie do odwiedzania lotnie.pl Zanjac sposoby prowadzenia dyskusji przez Piotrolota chcialem uniknoac ostrzejszej krytyki ale i tak mi sie dostalo i jak zawsze zaatakowany zostalem w sposob osobisty.
Specjalnie mnie to nie zaskoczylo. Wiecej zaskoczyla mnie brak reakcji innych uczestnikow tego forum na charakter jego postu do Ruslana. Jedynie Jacek Pawlus zdobyl sie na odwage i zareagowal tak jak moim zdaniem kazdy normalnie myslacy czlowiek powienien zareagowac. Zadne zaczepki i majace czasem pewnien prowokacyjny charakter wypowedzi Ruslana nie usprawiedliwiaja takiej reakcji Piotrolota. Ale to oczywisci jak widze tylko moje subiektywne odczucie.
Czesc uczestnikow probuje strony pogodzic ale odziwo obarczaja - takiem mam wrazenie - taka sama wina za zaistniala sytuacje Ruslana jak i Piotrolota.
Inna czesc zarejestrowanych na lotnie.pl podeszla do tego postu jako do czegos normalnego.
Nie bardzo wiem co o tym wszystkim sadzic.
Jedno jest pewne ze wraz z poczuciem akceptacji takich zachowan mozemy z napieciem oczekiwac nastepnych wypowdzi ze strony Piotrolota
Przypuszczam ze czesc uczestnikow forum poprostu sobie odpuscila nie widzac sensu w prowadzeniu polemiki z Piotrolotem.
Ja z pewnoscia juz czytac ich nie bede wiec nie bedzie tez juz zadnej mojej na nie reakcji
Pozostaje mi wiec miec nadzieje ze ci mlodzi 14- latkowie trafiajacy na ta strone z marzeniami o lataniu na lotni nie natrafia zaraz na ktorys z postow Piotrolota atakujacych Ruslana czy mnie - bo to mogloby by zniechec nawet najwiekszych marzycieli do nawiazywania kontaktu ze srodowiskiem lotniarzy w Polsce i tych zagranica
Jak juz wspomnialem temat ten dla mnie jest w tym momencie na lotnie.pl zakonczony.
Jesli ktos ma jakies uwagi to moze liczyc na odpowiedz wysylajac e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam i zycze sobie i innym wiecej artykulow Piotrolota o charakterze takim jak np ten o statystyce wypadkow lub wiele innych poruszajacych rzeczowo wylacznei temat lotniarstwa
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena