Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zupełnie nie na temat :-)

Zupełnie nie na temat :-) 2007/02/08 04:17 #2000563

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
WItam.

CHciałbym się pochwalić moimi stronami (w zasadzie zakładkami) startowymi. Kiedyś miałem ich z dziesięć, ale nie wszystkie są funkcjonalne.

I tak od jesieni szukam wiatru od północy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zupełnie nie na temat :-) 2007/03/07 05:32 #2000698

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
Najpierw trochę bez sensu - czyli odpowiadając samemu sobie...

BArtku, (AGi - bo jak słyszę nie ma jej w tej chwili, dlatego jest po BArtku a nie w odwrotnej kolejności), proponuję ustanowić jakiś ranking z nagrodą czy jak to by można rozwiązać (na pierwszej stronie - na indeksie.html : -) dla najbardziej aktywnego lotniolota.
To co wyprawia PIotrolot to wykracza poza standard odzywania się na stronie. WSzędzie go pełno, na zdrowie i ku wiedzy reszty. I chwała mu za to (po niemiecku jednak mało kto \'razgawariwajet\'. DLatego proponuję to wyróżnić. CHętnie postawię przy pierwszej sposobności litrowe piwo....

POwiem WAm tak.
MAm dwa ROvery. I płacę składkę. ZA nic. Za to tylko, żeby ktoś, kto się jakiś czas temu podjął, mógł za tę składkę utrzymywać stronę www.roverki.pl . BEzpośrednio nic z tego nie mam, ale organizator może raz w roku zorganizować zlot z atrakcjami w postaci kursu jazdy po lodzie, nocnej imprezy integracyjnej czy sprzedać piwo taniej dla klubowiczów. No i do tego mam legitymację przynależności do klubu ROVERki która do niczego nie uprawnia :- ) Ale mam dostęp do news.roverki.pl
MOże to jest jakaś droga...

ILu nas tak naprawdę jest?
DWudziestu?
PIędziesięciu?
POza gośćmi klasy MAestro, którzy bezpośredni mają wpływ na poziom wiedzy w środowisku, są jeszcz goście jak PIOTROLOT, którzy za pośrednictwem mediów (internetu) podnoszą naszą wiedzę na różne tematy.... Stąd mój głos aby w jakiś sposób docenić kolegę (pewnie będzie sie wzbraniał : -))))

TAki już jestem, że nie mogę przejść obojętnie obok bezinteresownego zangażowania prywatnego czasu dla dobra ogółu...

POzdrawiam
Arti_

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zupełnie nie na temat :-) 2007/03/07 05:43 #2000699

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
TYM razem dalej bez sensu (sam sobie odpowiadam) ale przynajmniej w temacie :- ))))

NIe wiem czy zwróciliście uwagę ma małą ikonkę w pasku tacki systemowej. Mam tu podgląd wybranego (dla mnie GDAŃSK) lotniska. KIerunek aktualnego wiatru, temperatura etc. PO kliknięciu mam to co na załączonym zrzucie ekranu.



PS. NIe wiem jak to zrobić w WIndowsie :-)

Edytowany przez: Arti_, w: 2007/03/07 05:47

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zupełnie nie na temat :-) 2007/03/07 05:49 #2000700

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
A niech to... technika...

W związku z zapytaniami - tak mogę udostępnić tło mojego (jednego z kilku ; -) pulpituów. Za darmo. W związku z ograniczeniem 800 na <600 wklejam w następnym poście tło, a po oryginał (1024x681) proszę zgłaszać się osobiście : -))))))

Edytowany przez: Arti_, w: 2007/03/07 06:03

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zupełnie nie na temat :-) 2007/03/07 06:06 #2000701

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wprowadziłeś tekstu wypowiedzi. Kliknij w Twojej przeglądarce na przycisk &#8217;s Wstecz, aby powrócić, i uzupełnij formularz.

ah, jak jak kocham takie rozwiązania....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena