Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Szkolenie i treningi lotniowe 2009

Szkolenie i treningi lotniowe 2009 2009/03/09 18:24 #2007348

Witam ! Powoli przygotowujemy się do rozpoczęcia sezonu lotnego 2009.
Wczoraj na szybowisku w Mieroszowie rewelacyjne warunki , wykorzystali je paralotniarze. W naszych planach był już wyjazd do Meduno , nie wyszło GRYPA.
Już jest przygotowany wyjazd do Bassano , dzisiaj przyszło potwierdzenie naszej rezerwacji noclegów. Spimy tam gdzie jesienią i SUPER.
Mamy już ułożony i zatwierdzony szczegółowy KALENDARZ szkoleń , treningów-obozów lotniowych i wyjazdów zagranicznych 2009.
I jeszcze jedno WAŻNE , ponieważ jest bardzo dużo zapytań w sprawie szkoleń lotniowych i paralotniowych , zakupu sprzętu ,wyjazdów zagranicznych , Staram się na
zadane pytania każdemu indywidulnie odpowiadać (posyłam też załączniki z info ogólną fotki itd. ) Dodatkowa info dotycząca szkolenia lotniowego jest na www.flyadventure.pl i www.aeromania.com.pl
Przepraszam nie odopwiadam na "dziwne " pytania, szkoda mojego czasu. NA KRZYKU KOL.? który jest podobno lotniarzem , napisal że mam problemy z odpowiedzią na jakieś pytanie ? , proszę niech pyta to mu odpowiem nawet na tym forum. Wszelkie info dotyczące szkolenia i treningów lotniowych jest na www.flyadventure.pl
I jeszcze jedno ,z każdym który "napalił" się na latanie na lotni i chce się szkolić przeprowadzam "wywiad prawie środowiskowy " aby się zastanowił ? oraz przestrzegam że jest to bardzo ciężka praca. Kto chce "łatwo" to proponuję szkolenie paralotniowe. Naprawde szkoda czasu i pieniędzy.

pozdro Andrzej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie i treningi lotniowe 2009 2009/03/09 18:58 #2007350

Witam ponownie !
Na stronie szkoły jest podany cennik , wejdż w SZKOLENIA a Potem LOTNIE a wszystko masz : www.flyadventure.pl
Wielu kolegów już w pierwszym liście używa poczty kojarzonej z imieniem lub nazwiskiem i mi też wtedy jest łatwiej " rozmawiać " i kojarzyć o kogo tu chodzi.
Przepraszam ale tak jak pisałem jest bardzo dużo różnych zapytań i na niektóre listy trzeba pewnych przemyśleń. Były przypadki ze prowadziłem rozmowy z dwoma osobami a rzeczywistości byla to ta sama osoba, po co ?
Czy "batalano" to kol Marcin R ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena