Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: U progu nowego sezonu

U progu nowego sezonu 2016/12/28 23:09 #2022024

  • air_viking
  • air_viking Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Cześć,

W krótkich słowach pragnę przedstawić mój ogląd sytuacji jeśli chodzi o zawody lotniowe w naszych szerokościach geograficznych w napierającym na nas coraz bardziej nowym sezonie ;-) Więc chronologicznie rzecz ujmując 60 nieVIPowskich wejściówek na ARW2017 rozeszło się w 4 dni. Nieutulony w żalu jako uczestnik ostatnich edycji przeniosłem się z "rozbiegówką" na MLO2017 . Wśród atutów tego wariantu rozpoczęcia sezonu zawodniczego trzeba wymienić zagwarantowaną logistykę na starcie i lądowisku oraz bardzo atrakcyjnie wyglądającą kolekcję nazwisk. Jak widać jesteśmy już z Mikołajem zainstalowani a Wam moi mili może na drodze do startu stanąć wyżej wymieniona kolekcja nazwisk. Tym bardziej, że do zamknięcia puli brakuje już tylko 4 pilotów...(średnio do tej pory zapisywało się 6 zawodników dziennie!).

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U progu nowego sezonu 2016/12/29 00:07 #2022026

Witam!
Proponuje pojechać, jak będzie pogoda, na Aeros Winter Race. Nawet jak nie dostaniemy się na zawody, to możemy doskonale potrenować, latając razem z zawodnikami po tej samej tresie co i oni. :)
Jak tam się nie uda z pogodą, to można pojechać na te drugie, ale większą ekipą :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U progu nowego sezonu 2017/02/27 23:41 #2022334

  • air_viking
  • air_viking Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Cześć,

Właśnie dostałem wiadomość od Tomasa, że nabór pilotów do zawodów HG Monte Luppo Open 2017 uległ awarii typu przepełnienie bufora. Słaby mieli ten bufor, że się na dwa miesiące przed planowanym terminem imprezy dał przepełnić. Słabszy mają tylko na Aeros Winter Race. Tamten pękł po czterech dniach zaledwie... Dobra wiadomość jest taka, że zdążyliśmy na czas zainstalować w zawodach aż czterech pilotów. Mikołaj, Michał, Marcin już się cieszę na tą wspólną imprezę. Chłopaki nie zapomnijcie o załatwieniu licencji FAI. Ja w tym roku czekałem około dwóch tygodni od nadania wniosku o przedłużenie licencji do potwierdzenia w bazie pilotów CVIL ( w tym roku jest niestety "bezhologramowo").

Pozdrawiam,
air_viking ten czwarty :)
Podziękowali: Marcin GIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U progu nowego sezonu 2017/04/18 12:04 #2022531

  • air_viking
  • air_viking Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Hej,

HG Monte Luppo 2017 są przeniesione na termin rezerwowy od 28 do 30 kwietnia. Pomimo przeprowadzonych tu i ówdzie rytualnych pożegnań zima postanowiła jednak wrócić. Trzymam kciuki aby w tym powrocie nie wytrwała zbyt długo.

Pozdrawiam,
air_viking z ręką na pulsie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez air_viking.

U progu nowego sezonu 2017/04/25 15:45 #2022545

  • air_viking
  • air_viking Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Hej,

Niestety jest decyzja o odwołaniu tegorocznej edycji HG Monte Luppo Open. Groziło by nam manewrowanie między płatkami śniegu. Dodatkowo w całym rejonie przewidzianym do rozegrania zawodów prognozowany jest wiatr z północy a on nie cieszy się odpowiednią estymą u organizatorów. W każdym razie dzięki dla obu Tomków za trud organizacyjny oraz nie granie imprezy na siłę.

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U progu nowego sezonu 2017/04/25 21:28 #2022546

W niedziele gdyby była pogoda i wiało ze wschodu a śniegu już by nie było na Skrzycznem to może może :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena