Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Aeros VIPER C

Aeros VIPER C 2015/02/21 22:31 #2017095

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295

Nu własnie Paweł, uszyć z 20 sztuk czy nawet 100 sztuk, to nie ma nic wspólnego z projektowaniem.

:woohoo: eeeee... nie wiem co powiedzieć... eee... już wiem!!! BZDURY pleciesz !!!
Nikt z nas nie miał projektantów, designerów czy kogo tam jeszcze.
Sam był wszystkim, łącznie z test-pilotem, który najlepiej sprawdzał swój wyrób.
I jeśli coś było nie tak, natychmiast zamieniał się w projektanta i przerabiał.
A nie zgłaszał projektantowi, który ewentualnie po którejś z rzędu skardze łaskawie wprowadza zmiany.

PS. Tej mój zamek wymieniałem w kokonie od Ciebie.
Zgłoś to projektantowi, bo jest to niebezpieczne, spadochron może w locie wylecieć!
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/02/21 22:59 #2017097

VEGA napisał:

Nu własnie Paweł, uszyć z 20 sztuk czy nawet 100 sztuk, to nie ma nic wspólnego z projektowaniem.

:woohoo: eeeee... nie wiem co powiedzieć... eee... już wiem!!! BZDURY pleciesz !!!
Nikt z nas nie miał projektantów, designerów czy kogo tam jeszcze.
Sam był wszystkim, łącznie z test-pilotem, który najlepiej sprawdzał swój wyrób.
I jeśli coś było nie tak, natychmiast zamieniał się w projektanta i przerabiał.
A nie zgłaszał projektantowi, który ewentualnie po którejś z rzędu skardze łaskawie wprowadza zmiany.

PS. Tej mój zamek wymieniałem w kokonie od Ciebie.
Zgłoś to projektantowi, bo jest to niebezpieczne, spadochron może w locie wylecieć!



Wiesz co Paweł nie mam żadnej ochoty z tobą się sprzeczać i tak dalej. Więc daruj sobie swoje opowieści o projektowaniu i testowaniu, nie jedną słyszałem bajeczkę o tobie i twoich wyrobach. Mam do ciebie wielki szacunek, za to co robiłeś dla lotniarstwa i niech tak to pozostanie w nienaruszonym stanie.
A co do kokonu, to trzeba było zrobić foto i dokładnie mi napisać co jest nie tak twoim zdaniem . Jak jest coś nie tak, to w Aerosie od razu to poprawią i wymienią. Więc jak masz coś do poprawienia, to proszę pisać mi na mail z dokładnym opisaniem tego co jest nie tak.

P.S. Paweł ty się tak ładnie popisujesz tu na forum i tak dalej, a mogę ciebie prosić o dokładną informacje i jak możesz to pokaż foto kokonu, jaki od zera sam zaprojektowałeś i zacząłeś produkcje na szerszą skalę.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/02/21 23:07 #2017098

JacekJJ napisał: Nie trzeba miec pojecia o projektowaniu, zeby wiedziec co jest dobre, a co nie. Uwazam, ze dosc jasno napisalem w czym problem, a Ty Ruslan zachowujesz sie, jakbys zapomnial, czemu porwales moj kokon do poprawki. I to razem z dokumentami ktore w nim byly.. Pamietasz cos, czy nic?
Przypomne.

Po 3 lotach, w sumie kolo 7 godzin w powietrzu, rozdarla sie tylna czesc kokonu. Nowego kokonu.
Po kilku lotach za wyciagarka, wyrwalo sie mocowanie tej linki podtrzymujacej przod kokonu.
Sama linka byla mocno wytarta o okucie przez ktore wchodzi do mocowania.
Chwila uzytkowania i ten patent juz sie mocno zuzyl, a potem popekal.
Jednoczesnie w tenaxie uzywanym w taki sam sposob, ale nie 7 dni tylko 6 lat, nie tylko nic sie nie uszkodzilo, ale wrecz nie nosi zadnych sladow uzytkowania.

Skoro mam takie doswiadczenia, to uwazam, ze mam prawo o nich napisac. Mysle tez, ze moje wnioski sa dosc oczywiste, nie tylko dla mnie.

Zauwazylem, ze przyczyna klopotow w nowej wersji jest nadal nieusunięta.
Cale podwieszenie jest za bardzo z tylu, wiec pilot wali sie na twarz. Napina przy tym bardzo mocno linke, ktore nie jest przystosowana do przenoszenia takich naprezen jak tasma glowna, a musi je przenosic.

Czytanie instrukcji nic nie pomoze.
Pamietasz rozmawialismy o tym. Matiaz Klemencic jak latal w tym kokonie to mial tasme glowna nie dosunieta do konca, tylko w polowie pałąka na ktorym sie wisi. To odciaza ta przednia linke, ale powiedziales, ze konstruktor mowil, ze to niebezpieczne, bo palak moze nie wytrzymac.
I tyle w temacie. Piszesz jak bys nic z tych rozmow nie pamietal.

Co do autorytetu Endrju, to ani ja ani Ty, butów nie jestesmy mu godni czyscic, jesli idzie o tematy lotniowe. Sugeruję wsłuchiwac sie gleboko w to co On mowi, bo madrosci w tym pełno.

Zeby zakonczyc czyms pozytywnym, powiem, ze Viper ma bardzo szeroka i dluga plyte weglowa, dzieki czemu lepiej sie w nim uklada cialo. Wersja matrix stawia male opory i mialem wrazenie poprawy doskonalosci.
Jak sie kiedys w nim wywalilem, to idealnie sie slizgal po trawie.
Za ta cene to lepiej wybrac sprawdzona konstrukcje woody valey. Podwieszenie pasuje tam zarowno gdy wazylem 129kg jak i 105kg. Ciagle pasuje, bez grzebania, czytania instrukcji czy uzywania zaklec. I z dealerem sie wyklucac nie trzeba. To poprostu dziala.


Jacek o ile pamiętasz, to wszystko co chciałeś zmienić w kokonie, to było zmienione ci bez dodatkowych kosztów. A jedna ze zmian była taka że poprosiłeś zmniejszyć ci kokon. A co do reszty to jak masz problem to poproszę foto i wysyłaj mi na mail.

Co do Tenaxa to ja również go mam i jak go dostałem to i blisko nie był tego co ja chciałem mieć. Tak więc nie opisuj mi to nim bo ja wiem co ten kokon jest Wart. Jakość wykonana jest bardzo dobra ale wykonanie w moim rozmiarze, to i blisko nie było dotrzymane to co chciałem mieć. Do tej pory mam wkładkę w nogach o grubości 5-6 cm bo nie mogłem sięgnąć nogami do końca kokonu. Ale to nie ważne już jest. Mam go, dopasowałem go i latam. Mam też kokon Viper S, dopasowałem, wyregulowałem i latam.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/02/22 00:00 #2017100

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295

P.S. Paweł ty się tak ładnie popisujesz tu na forum i tak dalej, a mogę ciebie prosić o dokładną informacje i jak możesz to pokaż foto kokonu, jaki od zera sam zaprojektowałeś i zacząłeś produkcje na szerszą skalę.


... nu dobra, poddaję się!!! :lol:

PS. Nie będę się dalej droczyć. To tylko było tak, aby odwlec moment powrotu do szpachlowania ścian w pokoju syna.
...ale niestety muszę iść dalej robić.
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez VEGA.

Aeros VIPER C 2015/02/22 08:58 #2017103

  • endrju
  • endrju Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 290
  • Oklaski: 26
  • Otrzymane podziękowania: 164
cholera Rusłan, wiesz jak Cię lubię, ale nie mogę znieść Twojego zacietrzewienia, zapalczywości,zajadłości, zaciętości, uporu, totalnego braku zrozumienia Twojej roli jako sprzedawcy znakomitej firmy Aeros. Jak piszesz, że: (cyt.) "Jacek o ile pamiętasz, to wszystko co chciałeś zmienić w kokonie, to było zmienione CI BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW"- świadczy o twoim pojmowaniu tego zadania.Przecież to nie było "widzimisię" Jacka, tylko było to do POPRAWIENIA, w imię dobrej marki firmy, w trosce o zadowolenie klienta, w trosce o biznes firmy, ZA DARMO! i wedle dobrych zasad handlu bez tzw. łaski. Masz tu Jacka, Endrju, Wojtka, Ruska, Vegę, a ty nic, dalej zapiekły i głuchy na to co się do Ciebie mówi, przecież nie po to żeby dyskredytować firmę Aeros, tylko na temat SZCZEGÓŁU konstrukcji. O dobrej marce firmy świadczy to, że istnieją, że jest popyt na jej świetne konstrukcje, a Ty masz być tego dopełnieniem a nie antagonistą wobec klienta udowadniając mu że jest głupi i nie ma pojęcia o czym mówi, a konstruktorzy są nieomylni. Wsłuchaj się w głos ludu i przyjmij go z pokorą a jego sugestie przekaż konstruktorom swojej firmy, albo chociaż na początek udawaj że to robisz, a staniesz się w pełni profesjonalnym sprzedawcą tej znakomitej marki, czego Ci szczerze życzę. :)
Podziękowali: Mesiek, Piotrolot, VEGA, Mikołaj, Madziar

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/02/22 10:50 #2017106

Jestem na tym forum niedługo, jakiś rok. Może to niewiele, choć przez ten czas odniosłem bardzo silne wrażenie, że największą antyreklamę firmie AEROS robi... Rusłan. Dlaczego? Zawsze myślałem, że produkty dobrej firmy wybronią się same swą jakością i niezawodnością, że wybronią je klienci swoimi pochlebnymi opiniami. Tutaj niestety na każdym kroku widzę wręcz mdlejącego z zachwytu przedstawiciela firmy starającego się z uporem maniaka gloryfikować wszystko ze znaczkiem jednej firmy, bez względu na opinie i realne oraz rzeczowe sugestie klientów. Dobra firma nie potrzebuje takiej osoby. Takie odnoszę wrażenie i przez to zniechęcenie do (dobrej) firmy AEROS.
Podziękowali: Mesiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/02/23 23:56 #2017134

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
Rusłan:

P.S. Paweł ty się tak ładnie popisujesz tu na forum i tak dalej, a mogę ciebie prosić o dokładną informacje i jak możesz to pokaż foto kokonu, jaki od zera sam zaprojektowałeś i zacząłeś produkcje na szerszą skalę.


Sam tego chciałeś! Wystarczy poczytać.

TU: lotnie-vega.24tm.pl/?page_id=572

i TU: lotnie-vega.24tm.pl/?page_id=591

i więcej komentarzy nie będzie.
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu
Podziękowali: Madziar

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Aeros VIPER C 2015/03/19 23:59 #2017459

:)

Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziękowali: Rusek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena