Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Usunąć moduł OKLASKI

Usunąć moduł OKLASKI 2008/03/01 22:20 #2003604

  • bartek
  • bartek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 1236
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 263
Chciałbym poruszyć kwestię przydatności funkcji „OKLASKI”.

Wg mnie funkcja ta powinna być wyrazem popularności forumowicza wśród innych forumowiczów. Każdy zalogowany może, nie częściej niż co 6 godzin, dodać lub odjąć oklaski innej osobie. I wszystko fajnie, jeżeli powściągliwie korzystamy z tego prawa. Gorzej jeżeli ktoś dla żartu (wersja soft) robi sobie „jaja” i dodaje lub odejmuje innym oklaski jak oszalały :woohoo: :blink: :woohoo:
Tracimy wtedy sympatyczne skądinąd narzędzie wyrażania sympatii, a otrzymujemy w zamian oręż :evil: do podnoszenia temperatury ciała.

A przecież nietrudno wyobrazić sobie różne warianty:
- notorycznie dodaję sobie, odejmuję innemu z wykorzystaniem 10 loginów i rodziny ;) w celu afirmacji swojej osoby i deprecjacji innej,
- notorycznie odejmuję sobie, innemu natomiast dodaję (z wykorzystaniem ... wiadomo...) w celu wywołania współczucia :(
- itd. itp.

Ponieważ w ciągu kilku ostatnich dni zaobserwowałem dziwne ww. ruchy na stronie w module "oklaski" nie widzę sensu, aby były one pretekstem do dalszych nadużyć (w ciągu doby pojawia się u jednych kilkanaście oklasków, a u innych podobna ilość ubywa). Nie sądzę, by ktoś był w stanie przekonać mnie, że to ma jakąkolwiek wartość dla strony, wręcz odwrotnie.

Proponuję usunąć ze strony ten bardzo nieelegancki (przy takim wykorzystaniu) moduł anonimowego wywoływania fermentu na stronie.

pozdrawiam
bartek





Edytowany przez: bartek, w: 2008/03/27 18:35
Atos VR, Aeros Discus C, Mosquito NRG
(wcześniej Aeros Discus, UP TRX, Kanion Bravo)
ŚK 2001

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Usunąć moduł OKLASKI 2008/03/02 07:42 #2003613

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Jeśli nikt się nie sprzeciwi, to ja mogę to usunąć. Też uważam, że coś takiego działać może, pod warunkiem że nikt tego nie nadużywa.

A jest nadużywane ewidentnie.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena