Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008

Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/10 19:33 #2003375

Witam ! Podglądam ICM a w Mieroszowie idealny warun na szkolenie na lotniach . W Londynie jest super wiosenna pogoda ciepło i słoneczko a dziewczyny paradują w koszulkach , co za widoki a jakie kolory????/

pozdro Andrzejwww.flyadventure.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/11 05:20 #2003376

Witam!
Ciekawa informacja jak dla przyszlych kursantow lotniowych! ;)
Andrzej raz juz zaczynasz kolejny watek o szkoleniu to bardzo cie prosze napisz jak wyglada dokladnie progam szkolenia? Ile lotnych dni ma zaliczyc kursant? Jak wyglada to ze strony finansowej, ile dokladnie ma kosztowac kurs? Jak wyglada sytuacja po szkoleniu a dokladnie jaka licencje otryma kursant po szkoleniu? Czy licencje otrzyma odrazu po szkoleniu u ciebie czy gdzie indziej?
Coraz wiecej pilotow jest zainteresowanych lotniami a ja niewiem co mam im odpowiedziec na temasz szkolenia w Polsce. Jak wyglada szkolenie na Krymie wiem a tu niewiem. Bardzo prosze o prosta i przejzysta odpowiedc na temat szkolenia
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/11 18:29 #2003378

Hej ! Rusłan bardzo byś chciał aby szkolenia lotniowego nie było w Polsce!!!! ....a więc NO COMMEND.
Andrzej www.flyadventure.pl
.
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/11 18:56 #2003379

Nie Panie Andrzeju ja bardzo che zeby lotniarstwo w Polsce znow rozwinelo skrzydla i z roku na rok bylo jak najwiecej pilotow lotniowych i paralotniowych.
Jak sie nie myle to Wasza szkole jest jedyna w Polsce a ja jestem jedynym przedstawicielem lotniowy na terenie Polski. W Waszym interesie jak i w moim interesie jest dbanie o przyszluch klijentow i kursantow. Pomaganie im we wszytkim i udzielenia odpowiedniej informacji.
Wiele osob pisze do mnie i pyta o szkolenie i zeby zetelnie im odpowiedziec na ich pytania musze wiedziec co im napisac. I dla tego napisalem na grupe te zapytania zeby kazdego zainteresowanego wysylac na nasza strone. Zeby przeczytal wszytkie info i zostaw w naszej rodzinie. I nie widze zadnego zagrozenia w moich pytaniach do Waszej szkoly a odwrotnie robie Wam dobra reklamme za co wystarczy zwykle dziekuje i nic wiecej.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan

Edytowany przez: Ruslan Bushchak, w: 2008/02/11 18:58
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 00:37 #2003380

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Andreas , masz racje to jest tylko TEST PUBLICZNY w przebijaniu ceny szkolenia. Nie daj sie na to nabrac. Wiadomo , ze instruktorzy na Ukrainie czekaja na potecjalnych klijentow a dla tych ktorzy chca z tego serwisu skorzystac stoi droga otwarta - tak jak dla gumisia krakusa !. Polska jest krajem bez granic a kandydaci moga sie szkolic gdzie dusza zapragnie. Nasz tester zadaje komiczne pytania , z ktorych latwo sie domyslec o co chodzi ! Co znaczy " pilot dostaje licencje u Ciebie " ???? W normalnej Certyfikowanej Szkole Europejskiej pilot zdaje egzamin przed Egzaminatorem Panstwowym powolanym przez Urzad Lotnictwa Cywilnego ! Licencja to nie Swiadectwo Maturalne ktore mozna kupic na rynku z cebula.
Drugim waznym elementem ksztaltujacym cene szkolenia sa tzw umiejetnosci przyswajania sobie teorii i praktyki ! Jako instruktor szybowcowy wiem co to oznacza dla wewnetrznego spokoju duszy instruktora ,
przd nie oczekiwanym przyszlym wypadkiem ucznia !
Wiadomo ze w szkoleniu przerabiajac tzw PROGRAM SZKOLENIA instruktor widzac postepy ucznia moze program przerobic po obowiazujacym Minimum albo program rozszezyc do wewnetrznego spokoju po Maximum . Brak zdolnosci ucznia bedzie wymuszal na instruktorze wieczne zajmowanie sie nim i nawet instruktor w Chinach nie odwazy sie polozyc glowy pod topor Urzednikom .
Wiec przestanmy sie na stronie testowac tylko dzwonmy do inatruktora i pytajmy o grupowe szkolenie a nie o indywidualne bo wtedy koszty maleja .
pozdrawiam
piotr



Edytowany przez: piotrolot, w: 2008/02/12 06:11

Edytowany przez: piotrolot, w: 2008/02/15 04:04
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 03:55 #2003381

  • migor
  • migor Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 61
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dodam jeszcze male co nieco do, gdzie sie szkolic. Prawda jest taka, tam gdzie mi lepiej i w jakim celu to robie. Powiedzmy zeby sie nauczyc "latac" mozna szkolic sie z ksiazki u sasiada, wujka Juzka i w szkole certyfikowanej, jak kto chce. Pamietajmy jednak po co to robimy i do czego w przyszlosci papiery beda nam potrzebne. Wezmy na przyklad pod uwage to ze bedzie nam dobrze szlo latanie i zechcemy z naszego dobrze odbieranego patriotyzmu reprezentowac swoj kraj, tutaj juz kazdy wyciagnie wnioski sam, chyba ze nie wie na jakich zasadach wydawane sa licencje sportowe lub moze nie chce reprezentowac swojego kraju. Wiem uznawanie licencji i tak dalej, jednak w praktyce nic z tego, konczy sie to i tak zdawaniem egzaminu, ktory mozna od razu zdac po kursie. Jeszcze wspomne o tym ze zawsze po otrzymaniu papieru z naszego anty lotniczego urzedu mozna spokojnie dreczyc swego instruktora swoimi problemami i na klubowych wyjazdach podnosic kwalifikacje. Mozna tez i obalic te moje zalozenia, jednak nikt nikogo do niczego nie zmusi i osoba ktora chce zdobyc uprawnienia musi zdecydowac sama. A warun juz coraz lepszy latamy, latamy ?, juz czas !
Pozdrawiam
Mirek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 06:57 #2003383

Witam!
Moje pytania na gpupie o plan szkolenia i koszty to normalne pytania i nic dziwnego i podejzanego tu nie widze. Jak chcecie to zapytajcie o szkolenie i cennik na grupie paralotniowej to migiem bedzie cala lista z cenami i cala rozpiska szkolenia co do minuty. Nikt nie robi z tego zadnej tajemnicy a tymbardzie zadnej afery i podejzen na ten temat. Klijent dzwoni po szkolach i pyta o ceny i termin szkolenia i co nie malo wazne pyta na grupie o opinje szkoly i jej doswiadczenie. Czasami sporo brudow sie wylewa z tego powodu ale odtego jest grupa zeby pytac i dzielic sie informacja. Nie bardzo rozumiem poco tak sie awanturowac? Co stoi na przeszkodzie napisac na grupe kruciutki plan szkolenia i jakie koszty zwiazane z szkoleniem? Jak wyglada sprawa z otrzymaniem licencji?
Piotolot i Andreas co Was tak buzy w tych pytaniach? Bardzo mi przykro ze Wasza reakcja na moje posty jest tak agresywna i przepewniona jakimic niezdrowymi podejzeniami. To wszytko przestaje nawet byc smiesznym i jedynie co, to zniecheca do pisania tu i dyskutowania z Wami na zadny temat.
Wiele osob zniechecilo sie do pisania na tej stronie i prowadzenia zdrowej dyskusji bo wiedza ze spodka ich niezdrowe i czasami chore odpowiedzi od paru osob.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 16:17 #2003385

Jeśli mogę coś doradzić w tej sprawie, to proponuję żeby Rusłan zamieścił cennik i program szkolenia w szkole lotniowej, którą w jakiś sposób reprezentuje chociażby ze względu na narodowość (naprawdę nie ma co tego ukrywać, ani czego się wstydzić).
Jeśli Andreas uzna to za stosowne też zrobi tak samo. Jeśli nie, to każdy średnio inteligenty potencjalny kursant napewno sam się zorientuje, że może zadzwonić tam albo tu i wszystkiego się dopytać osobiście.
Ale w cenniku napewno nie uda się zamieścić ani opisać jakości i komfortu szkolenia, sprzętu na jakim się szkoli i wielu innych czynników, które są czasem ważniejsze od pieniędzy. A samo Świadectwo Kwalifikacji nie czyni z nikogo pilota. Sam już posiadam świadectwo ale już nieraz dzwoniłem do swojego instruktora po radę co robić żeby lepiej latać i nigdy nie odmówił pomocy.
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 18:04 #2003386

  • dasiu
  • dasiu Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 84
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 16
Dawno temu usłyszałem zdanie, które stało się moim mottem: "pilot samolotowy szkoli się po to, żeby latać a lotniarz lata po to, żeby się uczyć". To wyjaśnia trud w realizacji marzeń, pasji...
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Szkolenie Lotniowe w Polsce 2008 2008/02/12 18:33 #2003389

Witam!
Ja juz dawno temu pisalem o cenach i kruciutko o szkoleniu na Krymie
naszestrony.nazwa.pl/lotnie/component/op...atid,3/id,3387/#3387
Bardzo chetnie przeczytam info i szkolach w Czechach i Slowacji bo mamy do nich bardzo blisko i myszle ze warto zapoznac sie z ich oferta. Bo to moze byc super alternatywa dla kursantow co miwszkaja na poludniu Polski i nie tylko na poludniu.
Serdwcznie pozdrawiam Ruslan

Edytowany przez: Ruslan Bushchak, w: 2008/02/12 18:34
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena