Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Klamry w uprzężach - nota serwisowa

Klamry w uprzężach - nota serwisowa 2016/03/29 08:06 #2020368

  • air_viking
  • air_viking Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Cześć,

Uznany austriacki producent osprzętu AustriAlpin umieścił notę serwisową dla klamerek taśmowych typu Cobra . Połączenia tego typu mogą być obecne w naszych uprzężach lotniowych wiec warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z komunikatem oraz kontrolę egzemplarzy do których macie dostęp.

Pozdrawiam,
air_viking
Podziękowali: Ruslan Bushchak, Marcin GIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez air_viking.

Klamry w uprzężach - nota serwisowa 2016/06/01 00:25 #2020708

Ja dzis mialem okazje byc w Firmie Parapol Pani Anny Kotapskiej ze Środy Śląskiej w celu wymiany zamka w moim 8 letnim Tenaxie. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Przy okazji mi Panie z firmy przeszyly co trzeba bylo, poupalaly co do upalenia i gdyby jeszcze cos tam sie przydarzylo, to tam wszystko jest na miejscu i gotowe do wymiany. Wszelkie rodzaje klamr, bloczkow, tasm, linek, gumek i czego tam dusza zapragnie, oczywiscie wszystko w najlepszej lotniczej jakosci. jak trzeba to mozna sobie zamowic kaski, szyby do nich i inne potrzebne rzeczy. Panie pracujace tam, to specjaliski od produkcji uprzezy z wieloletnim stazem, wiedza jak powinna wygladac naprawa i robia to szybko i fachowo. Przy tym pani Ania, Szefowa wyznaje zasade, ze trzeba sprzedawac w mozliwie dobrych cenach, zeby klienci bez zbednego zastanawiania wracali i przysylali innych. Kazdy kto przyjedzie, moze miec pewnosc, ze trafia w najlepsze miejsce.
Troche moze kryptoreklama, ale gdyby ktos cos, to mysle, ze ta informacja sie przydac moze.
Podziękowali: Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klamry w uprzężach - nota serwisowa 2016/06/01 07:56 #2020711

JacekJJ napisał: Ja dzis mialem okazje byc w Firmie Parapol Pani Anny Kotapskiej ze Środy Śląskiej w celu wymiany zamka w moim 8 letnim Tenaxie. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Przy okazji mi Panie z firmy przeszyly co trzeba bylo, poupalaly co do upalenia i gdyby jeszcze cos tam sie przydarzylo, to tam wszystko jest na miejscu i gotowe do wymiany. Wszelkie rodzaje klamr, bloczkow, tasm, linek, gumek i czego tam dusza zapragnie, oczywiscie wszystko w najlepszej lotniczej jakosci. jak trzeba to mozna sobie zamowic kaski, szyby do nich i inne potrzebne rzeczy. Panie pracujace tam, to specjaliski od produkcji uprzezy z wieloletnim stazem, wiedza jak powinna wygladac naprawa i robia to szybko i fachowo. Przy tym pani Ania, Szefowa wyznaje zasade, ze trzeba sprzedawac w mozliwie dobrych cenach, zeby klienci bez zbednego zastanawiania wracali i przysylali innych. Kazdy kto przyjedzie, moze miec pewnosc, ze trafia w najlepsze miejsce.
Troche moze kryptoreklama, ale gdyby ktos cos, to mysle, ze ta informacja sie przydac moze.


Na początku roku oddałem mój kokon paralotniowy, WV XR6 na remont i dodatkowo zamówiłem, dłuższą taśmę do podwieszenie w kokonie lotniowym Tenax2. Wykonanie i pewna profeska ze strony Pani Ani na najwyższym poziomie. Kokon paralotniowy wygląda jak by nie miał rozdarcia a nowa taśma do Tenax2 spełnia wszystkie moje oczekiwania. :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klamry w uprzężach - nota serwisowa 2016/06/01 09:37 #2020712

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Ja też dodam pochwałę. Na przełomie 2015 i 16 roku wymieniłem w Tenaxie system zmiany kata natarcia na dźwigniowy-pośladkowy. Dzięki Pani Annie uniknąłem niepotrzebnych kosztów. Polecam!
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena