alt

Jak co roku startujemy akcję: "Zrzutka na serwer i dalszy rozwój strony".

Lotnie.pl to portal tworzony dla nas wszystkich, przez nas wszystkich.
I choć wkład poszczególnych Użytkowników może być mały lub ogromny, łączy nas jedna zasada - wszyscy działamy społecznie dla wspólnej idei.
Idea ta brzmi: Popularyzacja Lotniarstwa w Polsce.


Jeżeli ktoś ze względów czasowych lub innych, nie jest w stanie aktywnie współtworzyć portalu, może pomóc inaczej - na przykład dokładając się do kosztów utrzymania serwera.
Każda, nawet najmniejsza kwota wpłacona w formie darowizny, będzie traktowana jako kolejna "cegiełka" w budowaniu idei Popularyzacji Lotniarstwa w Polsce, w czym lotnie.pl mają swój znaczący udział.
Jeżeli coś zostanie po opłaceniu w tym roku serwera, zostanie przeznaczone na nagrody w konkursach, jakieś sensowne ulepszenia na stronie lub cele związane z popularyzacją lotniarstwa. Będziemy liczyć w tym zakresie na Wasze pomysły i opinie.

Jak wiecie, od roku działamy jako portal w ścisłej współpracy z Aeroklubem Regionalnym w Pińczowie, który min. prowadzi dla lotnie.pl odrębne sub-konto.
Z tego też względu, podobnie jak poprzednio, cegiełki należy wysyłać na podany poniżej rachunek Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie:

27 1050 1416 1000 0024 0609 3050
Bank: ING

Ważne: W tytule przelewu prosimy wpisać: "darowizna C-L.pl" oraz swoją Nazwę Użytkownika na lotnie.pl.
("darowizna C-L.pl" oznacza: "darowizna celowa na lotnie.pl", natomiast Nazwa Użytkownika ułatwi nam dodanie do profilu Użytkownika dopisku "Sponsor lotnie.pl 2015".)
Ze względów czasowo-organizacjnych, dopiski w profilach mogą pojawić się z opóźnieniem - prosimy o wyrozumiałość.

Dla osób zainteresowanych wysłaniem cegiełki przez opcję PayPal - prosimy o bezpośredni  kontakt z Bartkiem Stelmachem (Redaktor i członek RF lotnie.pl, członek ARwP).