Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Klopoty na stronie..

Klopoty na stronie.. 2011/01/22 18:35 #2013854

  • fil
  • fil Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czesc Czesc Wszsytkim..

Ktokolwiek badz (automat bot z sieci albo ktokolwiek inny celowo) popsul nam strone.. probuje ja odratowywac.. od wczoraj wieczorem.. i jak widac mam troche problemow..
Mysle ze raczej napewno nic nie stracimy.. ale jako ze ja nie mam pelnej kontroli nad serwerem to nie moge przeprowadzic osobistego sledztwa.. Firma opiekujaca sie serwerem odzyskuje juz to wszystko co poznikalo.. mysle ze wiekszosc uda sie odzyskac.. rowniez rozpoczna dochodzenie w tej sprawie i jesli nie jest to jakas miedzynarodowa siec botow tylko jesli ktos robi to celowo to mysle ze zlapiemy Skurwysyna...

Zdecydowanie problemem jest rowniez to ze nasza strona sie troche postarzala.. ja nie mam czasu ani pieniedzy zajac sie nowym projektem i przeniesieniem strony na nowsze silniki..
projekt owszem powstal.. (mysle ze go tu niedlugo zaprezentuje) ja chcialbym przeniesc strone na najnowszy silnik.. ale to co aktualnie zrobilismy nie jest do przeniesienia z automatu na nowsza wersje.. bedziemy musieli pewnie z aktualnej strony zrobic aktywne archiwum do ktorego kazdy bedzie mogl zajrzec i podlinkowac strone.. jednak zeby to zrobic potrzebuje troche pomocy..
Sprobuje wykombinowac troche zasobow..
Na razie ratuje to co jest.. w razie czego piszcie i kontaktujcie sie ze mna jakby co..

Pozdrawiam i oby do wiosny

wasz fil.. ostatnimi nielot zupelny..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Klopoty na stronie.. 2011/01/22 19:47 #2013855

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35
Chyba już w piątek czy czwartek Sterylny lub Ciekawy coś zgłaszali na Shout!cie to pewnie mają więcej info jak coś u siebie wyskanowali.
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Klopoty na stronie.. 2011/01/22 22:48 #2013856

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Filip taka jazda po wlasnosci prywatnej to przestepstwo . Zycze Ci sil i zaparcia abys wykryl moze z pomoca policyjnych fachowcow z ktorego zrodla ten atak sie bierze - Pozdrowka
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Klopoty na stronie.. 2011/01/22 23:39 #2013857

Pytanie tylko czy to byl atak na strone czy na serwery na ktorych jest umieszczona. Jesli bys potrzebowal jakiejs pomocy do przeniesienia to zglaszam sie na ochotnika. Co prawda ze mnie zaden informatyk tzn jakies tam pojecie ale nie za wielkie. Ja kiedys pisalem do Agi ze mozna by odsiwerzyc strone. Przeslalem info o formacie dla strony silnika wordpress a dla forum v-biuletyn. To dwa obecnie najpopularniejsze silniki na swiecie. Wordpress jest darmowy i serwer tez daj za darmo jak by co, mozna tez sam silnik wrzucin na swoj serwer. V-biuletyn chyba platny ale nie wiele-mozna by zrobic skladke. To silnik obslugujacy nawiksze fora w polsce jak peb.pl i wiele innych. Daj znac jak cos. Ja glownie odpalam strone na telefonie mojego smartfona i dopiero dzis od rana mi nie dziala. Wpierw krzyczla o bledzie w lini programu w php bodajrze 205. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Klopoty na stronie.. 2011/01/22 23:42 #2013858

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

Zdecydowanie problemem jest rowniez to ze nasza strona sie troche postarzala.. ja nie mam czasu ani pieniedzy zajac sie nowym projektem i przeniesieniem strony na nowsze silniki..


Filu, ale chyba zupełnie zapomniałeś przez ten cały czas, że nie musisz byc do tego sam. To, że strona w niektórych punktach przestaje działac, było widac już od dawna. Jeśli chodzi o wsparcie finansowe, to myślę że wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie.

Na razie ratuje to co jest.. w razie czego piszcie i kontaktujcie sie ze mna jakby co..


Nie mam bladego pojęcia co musisz zrobic, bo się na tym zupełnie nie znam, ale podejrzewam że to gigantyczna układanka, która rozsypała się po kątach. W tej kwestii myślę, że bardzo, bardzo na Ciebie liczymy!
Jeśli w jakikolwiek sposób mogę pomóc (jakaś mrówcza automatyczna nie wymagająca dużej wiedzy informatycznej praca) -jestem do dyspozycji!
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena