alt

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej działania Rady Forum.
Cieszymy się, że w opinii zdecydowanej większości, działanie RF jest postrzegne pozytywnie.

Dziękujemy również za Wasze komentarze.
Naświetlają one aspekty, które będą do ulepszenia czy poprawienia. A do poprawy należy dążyć stale, gdyż nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej.

Bardzo zachęcamy wszystkich do aktywnego wspierania Rady Forum.
Jak można to zrobić? - Poprzez współudział w dbaniu o dobrą atmosferę na Forum. Poprzez korzystanie z funkcji "Zgłoś Moderatorowi", w sytuacjach, gdy uznacie, że RF powinna interweniować, lub gdy ktoś jest obrażany, czy naruszany jest Waszym zdaniem regulamin.

Tym sposobem Użytkownicy będą mieli więcej do powiedzenia w sprawie porządku na Forum, a Rada Forum będzie przede wszystkim interweniowała w rażących przypadkach naruszenia regulaminu i zapobiegała pojawianiu się karczemnych awantur.


Pamiętajmy cały czas, że lotnie.pl to portal tworzony dla nas wszystkich, przez nas wszystkich.
I choć wkład poszczególnych Użytkowników może być mały lub ogromny, łączy nas jedna zasada - wszyscy działamy społecznie dla wspólnej idei.
Idea ta brzmi: Popularyzowanie Lotniarstwa w Polsce.

Jeżeli ktoś ze względów czasowych lub innych, nie jest w stanie aktywnie współtworzyć portalu, może pomóc inaczej - na przykład dokładając się do kosztów utrzymania serwerów. Będzie to z pewnością również duża pomoc, gdyż lotnie.pl są na chwilę obecną finansowane całkowicie ze środków prywatnych i bez żadnych dotacji.

Postanowiliśmy zrobić zrzutę na serwery (archiwum i stare lotnie.pl są na starym serwerze, obecne lotnie.pl śmigają na nowym) i na rozwój strony.
Uruchamiamy program "Kup pan cegłę", gdzie w symboliczny sposób będzie można dać wyraz swojego poparcia.
Koszt 1 lotniowej cegły (a raczej cegiełki ;D) to 10 PLN.
Można oczywiście nabyć ich więcej. To zależy od Waszych możliwości i chęci.
Jeżeli coś zostanie po opłaceniu w tym roku serwerów, to resztę przeznaczymy na nagrody w konkursach, lub na jakieś ulepszenia.  


Przelewu należy dokonać na podany poniżej nr konta:
Marcin Filip Muziński
50 1020 5558 1111 1591 1420 0126
lub przez przycisk PayPal na stronie głównej.

W tytule przelewu prosimy dopisz swój Login, co ułatwi nam dodanie do Twojego profilu dopisku "Sponsor lotnie.pl" (zamiast aktualnego rankingu, zależnego od ilości postów - Junior na Forum, Expert Forum, Srebrny Forumowicz, itp.).
Jeżeli życzysz sobie dorzucić się anonimowo (bez dopisku w profilu), prosimy o wyraźne zaznaczenie tego w tytule przelewu.