Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zebranie wyborcze PSP

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/01 23:18 #2007207

Ja też jestem ciekawy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/01 23:20 #2007208

  • TomekP
  • TomekP Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 338
  • Oklaski: 12
  • Otrzymane podziękowania: 55
Wielu nas ciekawych... SMYKU daj cynę jak było.
Obecnie:
Swobodnie - Exxtacy
Z Mosquito NRG - Exxtacy
Wcześniej:
Merlin 158 - Seedwings, Funky 17 - Seedwings, Firebird Uno, Polaris, Stratus R11, Kanion Brawo, Gryf by Dasiu
Waga: 104kg ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/02 00:32 #2007209

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Na początek - rażąco mało zainteresowanie walnym zebraniem jak na przeszło 700 członków.

Pojawiły sie tylko 24 osoby! Z czego dwóch lotniarzy, ja i Darek Perenc!

Takie lenistwo i niechęć do działania wśród paralotniarzy trochę mnie przeraża...

Ale ogólnie atmosfera była pozytywna.

Zapadły ważne ustalenia odnośnie wyboru nowego Zarządu i komisji rewizyjnej, oraz sądu koleżeńskiego. Stary zarząd wybrał wspieranie nas właśnie w ramach komisji. To znaczy - do następnej kadencji z poprzedniego zarządu przeszła jedna osoba Grzegorz Siwik.

Ale to dobrze! Weszła młoda krew i będziemy działać! I wciągniemy wszystkich w to działanie, bo nie mamy zamiaru marnować swoich sił, jeśli nikt z nami nie stanie.

A roboty jest dużo. Śmiałem się z Darkiem, że całe pokolenia będą w duchu dziękować nam za te wszystkie startowiska, które uruchomimy i na długie lata zabezpieczymy! ;) Za te ustalenia prawne, które przeforsujemy! ;) I za te imprezy, które w duchu sportowej rywalizacji ustanowimy ;)

Z racji doświadczenia, dobrych kontaktów ze środowiskiem oraz szeroko pojętego autorytetu, Grzegorz Siwik został nowym Prezesem PSP.

Wiceprezesem został wciąż młody, utalentowany i pełen humoru człowiek o nieznanym tutaj zapewne nazwisku - Dariusz Perenc.

Mam przecieki, iż będzie ściśle współpracował z Sekretarzem Zarządu i specjalistą ds rozwoju sportu - Karoliną Kocięcką (bez podtekstów :P). Jego zamiarem jest - jeździć tłumnie na zawody i wyjazdy zagraniczne. Jej zamiarem - bezpiecznie rozwijać i podwyższać poziom umiejętności latających, poprzez udział, organizację i międzynarodową współpracę.

Do ważnej kwestii ubezpieczeń i członkostwa oddelegowani zostali Tomasz Sikora oraz Mariusz Nowacki - obaj zaangażowani i - podobno - wytrwali, a także doświadczeni w prowadzeniu stowarzyszeń.

Obecny Zarząd ma też stanowisko, którego bardzo brakowało poprzedniemu - mianowicie Rzecznika w osobie Marka Sadowskiego.

No i wreszcie... skromny, niżej podpisany... zajął stanowisko Skarbnika Stowarzyszenia.

Więc... taka skromna, szara fuszka.
Ale kasy do rozdysponowania jest trochę.

Jest kilka precedensów... wiele miejsc do uruchomienia... wiele kopert do wręczenia.

Jedną z pierwszych rozważanych propozycji jest aktywizacja środowiska, między innymi poprzez ułatwienie uczestnictwa w Walnych Zgromadzeniach.

No... tak to wyglądało. Wróciliśmy zmęczeni, ale też i pełni nowej energii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/02 01:42 #2007210

:woohoo: Co tu dużo pisać Smyku, po prostu PEŁNE GRATULACJE DLA WAS! Żałuję, że nie mogłem zostać na drugiej połowie obrad, pozdrawiam - łukasz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/02 01:55 #2007211

No dobra Smyku, wiemy już kto kim został i pod tym względem jest rzeczywiście dobrze.
Ale może podasz jakieś konkrety, wspomniałeś coś pewnych precedensach, co miałeś na myśli? Jak zostały przyjęte nasze postulaty? Jakie zostały przyjęte uchwały i jaki jest plan działania?
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Zebranie wyborcze PSP 2009/03/02 16:44 #2007216

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Postulatów na Walnym Zgromadzeniu, jak się okazuje, nie było zbyt wielu. Okazuje się, że Walne głównie zajmuje się wyborem nowych władz i kwestiami podstawowymi dla stowarzyszenia.
Zmieniliśmy statut o tyle, że można będzie w przyszłości opracować aplikację do zwoływania Walnego zdalnie za pośrednictwem komunikatorów/ internetu.

Plan działania jest jak na razie taki, że dopinamy sprawy formalne (rejestrację nowego zarządu) (sekretarz i prezes), przejmujemy wpłaty/ wypłaty i rejestrację nowych ubezpieczeń (ja) oraz negocjujemy warunki na nowy sezon (Mariusz Nowacki i Tomek Sikora).

Jeśli interesują Cię precedensy z poprzednich lat, to otwarto startowisko na terenie parku narodowego i w CTRze. Wszystko legalnie i drogą negocjacji.

Oba osiągnięcia opisane są na stronie PSP:
psp.org.pl/index.php?option=com_content&...pomy%B6lnie+zapisana .

Mam zamiar dalej rozwijać kwestię aktywizacji startowisk, pierwszym krokiem będzie wysłanie uprawnień Meśkowi.

Edytowany przez: smyk, w: 2009/03/02 16:45

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena