Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Lądowanie

Lądowanie 2015/03/01 21:01 #2017211

JacekJJ napisał: Ruslan, mam wrazenie, ze na sile chcesz wywolywac konflikty. Rozdrazniasz wszystkich piszac, ze widzisz strachowki, ktorych de facto nie ma. Albo zadajesz pytania, na ktore ktos z gruntowna, wieloletnia wiedza Ci odpowiada, a Ty mu na to, ze glupoty pisze.. No wez chlopie uszanuj zdanie autorytetow, bo jak oni cos pisza, a Ty sie z tym nie zgadzasz, to w rzeczywistosci znaczy, ze pewnikiem to Ty jestes w bledzie.
Fajnie, ze zamieszczasz filmy z sytuacjami, ktorych powinnismy sie wystrzegac, i miec je przeanalizowane, ale juz przestaje byc fajnie, jak kazda wymiane pogladow traktujesz jako atak na siebie.
Wez pobiegac idz, poplywaj na basenie, czy tam inaczej jeszcze sie rozladuj (dowolnie, byle nie krzywdzac nikogo), a wszystkim nam bedzie lepiej. I Tobie tez. Dobrze Ci radze, bo stracisz caly szacunek jakim Cie darzy srodowisko lotniowe. A nie ma go wiele, to i żal tracic chocby mala czesc..


P.S>
Strachowki na rurze w klubie go go mozesz tez pocwiczyc, albo polecic je paniom tanczacym na rurze.. Jak nam nie, to moze im sie spodoba??


Jacku po pierwsze, to pisze sam za siebie a nie za wszystkich.
Po drugie, to proszę napisz mi konkrety Jacku a nie bij piany, jak wiele tu na tym forum.
Co do autorytetów, to ja mam jak największy szacunek i cały czas ich słucham co mówią i doradzą. Bo wiem co mówią i doradzają z praktyki a nie nie z kosmosu czy jakoś tak. Nie mam ochotę tu się rozpisywać i podawać dokładne przykłady, niech to zrobi ten co wie i rozumie gdzie pisał nie tak jak trzeba. I zamiast prowadzić dyskusje, to było zwykłe popisywanie się i tak dalej.
Co do moich autorytetów, przykładowo z Pińczowa, to Andrzej Włodarczyk, Grzesiek Cedro, zresztą to ja staram się każdego słuchać, jak mówi sensownie i wie co mówi. Fajnie i ciekawie jest podyskutować z mądrym człowiekiem.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lądowanie 2015/03/01 22:07 #2017213

piotr6641 napisał: Normalnie, bym tak nie napisał ale dziś, po fajnej imprezie, trochę szumi mi w głowie, czytam Rusłana, i mnie szlag trafia jego wypowiedzeniami.
pozdrawiam
Piotr


To mam rozumieć że napisałeś ten tekst w stanie nienormalnym, tak? Nu i biorę poprawkę że jesteś nawa...y i tak naprawdę nie do końca jarzysz co pisałeś. :lol:
To bardzo proszę jak wytrzeźwiejesz, to usiądź i na spokojnie po trzeźwemu napisz po normalnemu :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: sterylnyLeslawmichalo
Zasilane przez Forum Kunena