Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Flugsport Seedwings GmbH - czy to koniec

Flugsport Seedwings GmbH - czy to koniec 2016/01/26 23:39 #2020046

  • sterylny
  • sterylny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Natknąłem się w internecie na informację o otwarciu postępowania upadłościowego producenta lotni, firmy Flugsport Seedwings GmbH...! ( Tutaj info )

Nie chce się wierzyć. Były jakieś symptomy? A może to tylko zbeżność nazwy i profilu działalności .......?
Podziękowali: Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sterylny.

Flugsport Seedwings GmbH - czy to koniec 2016/01/27 00:39 #2020047

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Sterylny @ , to wyglada na bardzo prawdopodobne . Mialem kontakt z Firma przez 15 lat i Szef postawil na Budowe swojego wlasnego Gniazda , czyli wlasnego domu . Odsprzedal Firme pelnemu zapalu Michiemu , nowemu wlascicielowi . Cos poszlo nie tak - szkoda . Sam jestem ciekawy czy Manfred w swojej nowej Firmie Skypont przejmie dalej produkcje lotni . Narazie skoncentrowal sie na Naprawach Poszyc i przegladach wszystkich typow lotni Flexi . Daj mu Boze , aby rozkrecil to co produkowal wczesniej w Seedwings - Europe. Na przeglady lotni Seedwings zagladajcie do Manfeda w Skypont pare kilometrow dalej w glab doliny w kierunku Mayerhofen ;)
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot
Podziękowali: sterylny, Rusek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Flugsport Seedwings GmbH - czy to koniec 2016/01/28 01:06 #2020053

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Wcale mnie ta sytuacja nie dziwi i tak musiało się to skończyć. Mam bardzo złe doświadczenia z ubiegłego roku z tą firmą. Swoje zamówienie ( niekompletne i do poprawy - poprawki zrobiłem już na swój koszt na miejscu) dostałem z mega wielkim poślizgiem dopiero jak policją postraszyłem. Nie polecam. Jak będą robić jakąś wyprzedaż do zdecydowanie odbiór osobisty.
Podziękowali: sterylny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Flugsport Seedwings GmbH - czy to koniec 2016/01/28 01:27 #2020056

uu, czyli firma pod nowym dowodztwem nie nabrala rozpedu, tylko zboczyla na zly kurs, prowadzacy prosto w kierunku dna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena