Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lotniarze z Krakowa i okolic :)

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 11:45 #2020159

  • LeszekC
  • LeszekC Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 15
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ostatnio przeglądałem listę pilotów, która jest na forum i się tak zastanawiałem kto tak naprawdę jeszcze lata aktywnie na górkach z tych osób tj. okolic Krakowa lub kto lata a nie jest na tej liście. Są to osoby, które się jeszcze szkolą lub są już po szkoleniu i czekają na papiery, a także takie osoby które nie są aktywne i nie aktualizują swoich statusów. Piszę to dla tego, aby nawiązać kontakt na wspólne wypady/latanie i motywowanie się nawzajem :) Tak się zastanawiam, że dobrze by było zebrać jakąś paczkę osób gdzie moglibyśmy się zebrać i pojechać na jakieś górki, aby się nawzajem motywować, dzielić opiniami a przede wszystkim latać, latać, latać a nie tylko pisać lub czytać o lataniu :)
Z kilkoma osobami mam kontakt ale fajnie by było, aby nas było więcej :)
Zachęcam do pisania i zebrania takiej paczki na wypady :)
Oczywiście nie chcę nikogo tutaj dyskryminować tj. osób spoza Krakowa i okolic :) więc są również mile widziani :) aczkolwiek taka grupka lokalna (okręgowa) fajnie jak by się zebrała również :)
P.S. Tym wpisem mam głęboką nadzieję, że zmotywuję też osoby które już skończyły kurs, latają samodzielnie ale z różnych powodów odłożyły sprzęt na półkę, a którym brak motywacji i wsparcia :) a także zachęty wspólnymi wyjazdami :)
Pilot lotni FunFex, ŚK Czechy 2016e,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 14:17 #2020160

  • piotr6641
  • piotr6641 Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 585
  • Oklaski: 29
  • Otrzymane podziękowania: 452
obserwuj temat: jedziemy jutro na latanie, w sezonie. Napewno wtedy z jakies gory polecisz z innymi.
Lotnia: Atos, Seedwings Merlin 158, Atlas,
napęd własnej konstrukcji
ŚK od 2011

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 14:31 #2020161

LeszekC napisał: Ostatnio przeglądałem listę pilotów, która jest na forum i się tak zastanawiałem kto tak naprawdę jeszcze lata aktywnie na górkach z tych osób tj. okolic Krakowa lub kto lata a nie jest na tej liście. Są to osoby, które się jeszcze szkolą lub są już po szkoleniu i czekają na papiery, a także takie osoby które nie są aktywne i nie aktualizują swoich statusów. Piszę to dla tego, aby nawiązać kontakt na wspólne wypady/latanie i motywowanie się nawzajem :) Tak się zastanawiam, że dobrze by było zebrać jakąś paczkę osób gdzie moglibyśmy się zebrać i pojechać na jakieś górki, aby się nawzajem motywować, dzielić opiniami a przede wszystkim latać, latać, latać a nie tylko pisać lub czytać o lataniu :)
Z kilkoma osobami mam kontakt ale fajnie by było, aby nas było więcej :)
Zachęcam do pisania i zebrania takiej paczki na wypady :)
Oczywiście nie chcę nikogo tutaj dyskryminować tj. osób spoza Krakowa i okolic :) więc są również mile widziani :) aczkolwiek taka grupka lokalna (okręgowa) fajnie jak by się zebrała również :)
P.S. Tym wpisem mam głęboką nadzieję, że zmotywuję też osoby które już skończyły kurs, latają samodzielnie ale z różnych powodów odłożyły sprzęt na półkę, a którym brak motywacji i wsparcia :) a także zachęty wspólnymi wyjazdami :)


Jak się nie mylę, to w Krakowie, z aktywnie latających na lotni, jestem sam :)
Co do paczki, to zadzwoń i postaram się opowiedzieć co i jak, bo jeszcze trafisz w jakies pudło i cie wciągnie :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 15:36 #2020162

  • LeszekC
  • LeszekC Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 15
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 6
Post "Jedziemy jutro na latanie" jak najbardziej obserwuję :) i mam nadzieję, że w tym roku się zabiorę nie jeden raz :) a przynajmniej mam takie plany :)
Ubiegły rok spędziłem na szkoleniu się, „zakupom”, a ten rok chciałbym poświęcić bardziej na rozwijaniu dalej latania i doskonaleniu oczywiście adekwatnie do moich umiejętności, które jak na razie są bardzo skromne :(

Generalnie tym postem chciałbym zachęcić osoby, które odłożyły pa półkę swoje lotnie, kokony itp. i pokazać im, że jest grupa w okolicy, która chce latać i z chęcią zbierzemy się i pojedziemy razem. Że jesteśmy na różnym poziomie wyszkolenia od początkujących do średnio i bardziej zaawansowanych. Żeby te osoby zmobilizować do dalszego rozwijania swoich pasji, zainteresowań związanych z lotniarstwem.

Rusłan, informacja o tym, że jesteś jedyny z Krakowa, który aktywnie latana na lotni nie napawa optymizmem w ogóle aczkolwiek gratuluję i trzymaj tak dalej !!!! i chciałbym to zmienić i powiedzieć, że też latam aktywnie i jestem z Krakowa i jest nas dwóch :) A czytając historię lotniarstwa to w Krakowie było bardzo dużo osób, które aktywnie latało w dawnych czasach na lotniach.

Okolice Krakowa miałem na myśli trochę większy obszar np. małopolska :) tj. Dobczyce, Brzesko, Bochnia itp.
Wiem, że jest kolega z Dobczyc który zaczął szkolenie, jest kilka osób w Krakowie które ze względu na obowiązki nie mają czasu, ale może tym postem ich zachęcę do reaktywowania :) Są też osoby które kończą szkolenie lub też skończyli.
Pilot lotni FunFex, ŚK Czechy 2016e,
Podziękowali: Agi, fotolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 16:36 #2020163

LeszekC napisał: Generalnie tym postem chciałbym zachęcić osoby, które odłożyły pa półkę swoje lotnie, kokony itp. i pokazać im, że jest grupa w okolicy, która chce latać i z chęcią zbierzemy się i pojedziemy razem. Że jesteśmy na różnym poziomie wyszkolenia od początkujących do średnio i bardziej zaawansowanych. Żeby te osoby zmobilizować do dalszego rozwijania swoich pasji, zainteresowań związanych z lotniarstwem.

Rusłan, informacja o tym, że jesteś jedyny z Krakowa, który aktywnie latana na lotni nie napawa optymizmem w ogóle aczkolwiek gratuluję i trzymaj tak dalej !!!! i chciałbym to zmienić i powiedzieć, że też latam aktywnie i jestem z Krakowa i jest nas dwóch :) A czytając historię lotniarstwa to w Krakowie było bardzo dużo osób, które aktywnie latało w dawnych czasach na lotniach.


Czy ty przypadkiem nie zapodałeś sobie czegoś na podniesienie ............!!!! :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniarze z Krakowa i okolic :) 2016/02/17 21:50 #2020167

Jacka Suma trzeba wyciągnąć na latanie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena