Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: KUBEŁ, SZMATA...

KUBEŁ, SZMATA... 2010/11/08 01:00 #2013095

  • Elwood
  • Elwood Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
Czytuję forum lotniowe już od dłuższego czasu ale nie odzywałem się do tej pory.
Widzę zmiany zachodzące na stronie i jedne mnie cieszą inne zaś...warte są małego komentaża. Zauważyłem że o ile strona jako całośc, ma swojego gospodarza to poszczególne wątki stają się areną prywatnych rozgrywek a tak nie powinno byc!!
Mam wrażenie że koledzy forumowicze nie wiedzą o tym, że osoba która zakłada nowy wątek staje się jego gospodarzem. Oczywiście wszyscy są wtedy zaproszeni do dyskusji ale trzeba to traktowac jak zaproszenie do domu GOSPODARZA , nie wypada robic KUPY zaraz za progiem (partrz wątek o zmianie skrzydła)bo próba obrócenia tego w żart wypada żałośnie ("Fajnie było sie z Tobą troche podroczyć"). No a co robią inni? Roznoszą ten szajs (najczęściej niechcący) po całym wątku albo zdejmują gacie i idąc za przykładem walą kloca by pognębic GOSPODARZA wątku.
Na szczęście można to bardzo szybko NAPRAWIC !! Wystarczy KUBEŁ I SZMATA!! Trzeba WRÓCIC tam gdzie sie napaskudziło i POSPRZĄTAC. Jeśli wpis był nie na temat albo nosił on jawne bądź ukryte szyderstwa, pomówienia i inne, wypada taki wpis USUNĄC.Napaskudzic zdaża sie każdemu, ale trzeba wrócic i POSPRZĄTAC .
Idealnie by było gdyby zakładający wątek stawał się formalnie jego gospodarzem-administratorem. Jestem pewien że dyskusja weszła by wtedy na zupełnie inny poziom. Gospodarz pilnowałby swojego ogródka, podlewał i wyrywał "chwasty" z pożytkiem dla wszystkich.
Elwood

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:KUBEŁ, SZMATA... 2010/11/08 01:14 #2013096

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
ELU- wnioskuje , ze chyba jestes kobieta i drazni Cie meska twarda dyskusja na Forum . Tu nikt nie robi " Kupy " pod drzwiami gospodaza watku lecz ostro wymieniamy poglady aby nas Pilotow lotniowych wiecej przybywalo a nie ubywalo przez polamania czy pogrzeby !
Czasami przynudzamy ciagle tym samym ale zawsze znajdzie sie ktos kto wyprostuje temat . :) Z Lotniczym Pozdrowieniem
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:KUBEŁ, SZMATA... 2010/11/08 07:48 #2013103

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Elwood:

...Widzę zmiany zachodzące na stronie i jedne mnie cieszą inne zaś...warte są małego komentarza...
...nie wypada robic KUPY zaraz za progiem...


Hmmm... u nas jak w prawdziwym życiu... - jest kilka grup:
1. najliczniejsza (na szczęście!!!) grupa tych, którzy z zasady i przekonania trzymają odpowiedni poziom i którym nawet do głowy nie przyjdzie, aby wykonywać jakieś "czynności akustyczno-zapachowe" ;)
2. Grupa tych, którym czasami zdarza się popierdywać... :laugh:
3. Grupa tych, którzy pierdzą na okrągło i we wszystkich tonacjach... :pinch:
4. Grupa tych, którzy niestety potrafią się ze...rać, a nawet (o zgrozo) obrzucić g... innych. :huh:
W takich przypadkach sprzątamy szybko i bezlitośnie.
Ale tu jest jedna sprawa, o której sr...jący często zapominają... - nawet po szybkim i dokładnym posprzątaniu smród pozostaje i bywa bardzo, bardzo trwały.


pozdrawiam i aby do wiosny ;)


PS. Jeżeli kogoś zbulwersowałam moją nadmierną "obrazowością", to proszę o wybaczenie ;)

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena