Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Spotkanie majowe Pińczów

Spotkanie majowe Pińczów 2011/03/06 19:02 #512

  • endrju
  • endrju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 290
  • Oklaski: 26
  • Otrzymane podziękowania: 164
ad. poprzedniego tematu,ale w nowym wątku: w dniu dzisiejszym tj.06.03. 2011 odbyło się Walne Zebranie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie. Ukonstytuował się nowy zarząd i formalnie rozpoczęliśmy naszą działalność w 2011 roku, a więc już jesteśmy myślami na naszym majowym spotkaniu (długi weckend majowy)w Pińczowie.SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ. Oczywiście będziemy się holować za motolotnią, doskonalić swoje umiejętności w tej technice, ale będzie też do dyspozycji wyciągarka obsługiwana przez doświadczonego operatora. Za parę dni podam szczegóły dot. zasad rezerwacji pokoi etc. Myślę że spotkamy się też wcześniej...:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Spotkanie majowe Pińczów 2011/03/18 19:32 #634

zapowiada sie ciekawie, bedzie mozna sie nauczyc holowac za motolotnia lub doszlifowac wczesniej nabyte umiejetnosci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Spotkanie majowe Pińczów 2011/03/19 10:01 #638

  • endrju
  • endrju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 290
  • Oklaski: 26
  • Otrzymane podziękowania: 164
Zanim napisałem o zasadach rezerwacji, poczta pantoflowa zadziałała znakomicie:).Wszystkie pokoje w hangarze zostały zarezerwowane. Można również przenocować w MOSiR, po drugiej stronie zalewu (dziesięć minut na nogach, na rękach trochę dłużej:),).Podaję numer telefonu do MOSiR : rezerwacja- 41 3572044 lub 41 3572811.Przy hangarze mamy pole namiotowe (łazienki, prysznice, kuchnia w hangarze).Wszelkich informacji o szczegółach pobytu udzielam pod numerem telefonu: Endrju- 608 31 28 31. ZAPRASZAMY! PS. przypominam kolegom o zadbaniu o aktualne Świadectwa Kwalifikacji pilota lotni i ubezpieczenie OC.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena