Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: I znowu mamy przedwiośnie...

I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 11:19 #2013687

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Na kontynuację drażliwych tematów związanych z AKRO oraz wszelkich innych drażliwych tematów zapraszam tu do dyskusji.
(ostatnie wypowiedzi znajdują się na górze)




Ruslan Bushchak J7 sam pisze że będzie powracać jak zły sen. Mnie osobiście drażni jak ktoś zacayna przeginać i złośliwie sie drażni z innymi. 10 Jan, 09:58
Ruslan Bushchak Aga czy widziałaś żeby Leslaw kogośobbrażał i wypisywał chamstwa? bo ja nie. to powiec czemu znów nic nie robicie z chamstwem na naszym forum? 10 Jan, 09:56
Ruslan Bushchak Aga czy widziałaś żeby Leslaw kogośobbrażał i wypisywał chamstwa? bo ja nie. to powiec czemu znów nic nie robicie z chamstwem na naszym forum? 10 Jan, 09:56
Ruslan Bushchak Wypisóje jakieś brednie i nawet grozi, całkiem ciekawie się znów robi!!! 10 Jan, 09:52
Ruslan Bushchak J7 nie raz już pokazał że potrafi zapodać porcyjkę chamstwa, nie rozumiem z kąt się biorą tacy co mają tyle zła w sobie do innych? 10 Jan, 09:51
Ruslan Bushchak Zauważ że jest spokój do momentu jak jeden nie zacznie sie wypowiadać chamsko o innym 10 Jan, 09:50
Ruslan Bushchak Aga takie cyrki będą cały czas, do puki admini nie zrobią porządek z paroma osobami co mają niewyparzony język 10 Jan, 09:48
Agi Panowie, skończcie już to prywatne przedstawienie. Do tego służy telefon komórkowy albo łąka za domem. 10 Jan, 09:46
Ruslan Bushchak masz tu kolejne pouczenie 10 Jan, 09:44
Ruslan Bushchak J7 mam do ciebie serdeczną prośbę. Nie ozywaj się do mnie nigdy więcej prywatnie, ok? Tak będzie najlepiej 10 Jan, 09:38
J77RS Tak jak napisalem poucz mnie jeszcze raz i się dowiesz co myśle 10 Jan, 07:49
Ruslan Bushchak J7 czemu jesteś taki wrazliwy? Co cie ugryzło? Możesz pisać o mnie co myślisz nie ma sprawy. Mamy foru i piszemy doradzamy się jak to ci w jakiś sposób pomuc to wyrzuć to z siebie!!! hehehe 9 Jan, 21:26
Ruslan Bushchak J7 czemu jesteś taki wrazliwy? Co cie ugryzło? Możesz pisać o mnie co myślisz nie ma sprawy. Mamy foru i piszemy doradzamy się jak to ci w jakiś sposób pomuc to wyrzuć to z siebie!!! hehehe 9 Jan, 21:26
J77RS serdecznie pozdrawiam 9 Jan, 18:52
J77RS jak bym mogł cie prosic to nie doradzaj mi wiecej bo napisze wreszcie co o tobie myśle,i twoich poradach 9 Jan, 18:52
Ruslan Bushchak Sątematy bardziej wartościowe, zawody, strategia przelotowa i tak dalej 9 Jan, 17:51
Ruslan Bushchak w żadnym wyopadku nie próbóje ci udowodnić kto z nas lepiej lata, dla mnie takie coś to dziecinada 9 Jan, 17:50
Ruslan Bushchak J7 nie mówiem że jestes idiota, ale czasami się tak zachowujesz w swoich wypowiedziach. Nie dziw się że czasami ludzie tak reaguja na wtoje odpowiedzi sam prowokujesz 9 Jan, 17:49
J77RS generalnie można na nim robić pełne acro,ale jest trudniej dla mniej doświadczonego pilota bo szybciej niż toplesy traci energie 9 Jan, 16:35
J77RS podejżewam że bez problemu można generować na nim -35m/s i lepiej 9 Jan, 16:27
J77RS daj mi twojego discusa to pokaże Ci jak potrafią sie koncwki skrzydeł giąć-bedziesz w szoku.....ja byłem 9 Jan, 16:24
J77RS próbowałeś kiedyś? 9 Jan, 16:23
J77RS a tymczasem jestem od ciebie o 7milowy krok dalej w tej kwesti-chłopie ja generuje na szkolnej lotni -23m/s i lepiej na zawołanie i wiem jak z tego wyprowadzić bezpiecznie 9 Jan, 16:23
J77RS nie dziw sie-masz mnie za idiote ktoremu czeba mowić o dwóch zapasach 9 Jan, 16:21
Ruslan Bushchak J7 ja pisałeo styka u mnie. To znaczy że ja dopiero zaczynam rozumieć latanie na lotni a Acro mi chodzi po głowie jeszcze z paralotni jak wirus przedostało się na lotnie. Wiec nie rozumiem twojej reakcji i oburzenie!!! Stary wyluzuj!!! 9 Jan, 16:05
J77RS nie jestem expertem ale znam takiego i od niego się uczę,także bez obawy nie bedą to moje wymusły i wytwory wyobrażni 9 Jan, 15:52
J77RS od czego wogóle zacząć i z czy sie osfoić 9 Jan, 15:51
J77RS jak przedewszystkim nie dopuscić do wyśtąpienią ich, itp. itd. 9 Jan, 15:50
J77RS w przyszłości jak bedziesz na to gotowy o ile wogóle kiedyś to bardzo chednie Ci powiem co to jest podctawowe acro-pełne acro-jak ćwiczyć podctawowe manewry-kiedy jest czas na przejście o kroczek dalej, jakie są zagrożenia-jak im przeciwdziała� 9 Jan, 15:49
J77RS nu doczytałeś już w artykułach czy jeszcze nie? 9 Jan, 15:44
J77RS ?? 9 Jan, 15:24
J77RS w twoim wątku o acro nalężało by na pierwszym miejscu sprectyzować co dla ciebie jest \'\'podctawowe acro\'\' a Maciej powinien dodać co to jest profesjonalne acro i od kiedy sie zaczyna,jest taka szansa na konktetną odpowiedz Panow 9 Jan, 15:23
J77RS z takim podejsciem stanowczo radze mieć w kokonie 4 zapasy i jesen uszykowany w ręce do wyrzutu,serdecznie pozdrawiam 9 Jan, 15:20
J77RS żal d... sciska ,pozdrawiam serdecznie 9 Jan, 15:02
J77RS Rus1 napisz na ozreport albo hanggliding.org ,że tym co wykonują acro styki lekko w czaszuni nie do konca kontaktują.....bedziesz lekko zdziwiony reakcją gwarantuje 9 Jan, 15:01
Ruslan Bushchak nie ukrywam że mi teżto siępodoba, czasami w mojej czaszuni styki nie do konca kontaczą nu i przychodzą takie pomysły na fiki miki!!! hehehehe 9 Jan, 10:17
Ruslan Bushchak nie wiem czy nie warto zacząć wątek na grupie po tym tytułem ACRO 9 Jan, 10:16
Ruslan Bushchak no weś pod uwagę że równie dobrze mogą to robić i inni piloci, lepiej żeby wiedzieli i zdawali sobie sprawę w co się pakóją 9 Jan, 10:15
Ruslan Bushchak Ja doskonale zdaje sobie sprawę że ty doskonale wiesz co ci potrzeba miec w kompecie do acro 9 Jan, 10:14
Ruslan Bushchak Dzienki za zyczenia 9 Jan, 10:13
J77RS W nowym roku 9 Jan, 09:57
J77RS Dzięki uprzejmie za rady bo wogule sobie sprawy z tego nie zdawalem, jak by ci się jeszcze coś przypomnialo to proszę Cię uprzejmie daj znać,bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w no 9 Jan, 09:57
Ruslan Bushchak z tego co wiem, to lotnie do acro wzmacniają bo seryjna lotnia nie jest dopuszczona do acro 9 Jan, 09:42
Ruslan Bushchak znajdż instruktora lotniowego co uczy acro 9 Jan, 09:37
Ruslan Bushchak oczewiście do kokona kupić dwa spadochrony 9 Jan, 09:34
J77RS Co jeszcze byś mi radził? 9 Jan, 09:25
Ruslan Bushchak J7 jak ostro czwiczysz acro to radze ci kup sobie kokon na dwa zapasy 9 Jan, 08:59
JacekJJ agresje skierujmy do odsniezania, like me. 9 Jan, 06:27
JacekJJ "podpisani" 9 Jan, 06:26
JacekJJ ojojoj.. klotnie o nic zwiastuja, ze zima trwa juz za dlugo. Minister zdrowia i opieki spolecznej poswiadcza, ze w realnym obyciu nizej podpisaniu kłótnicy sa nad wyraz mili. Kuniec. 9 Jan, 06:25
J77RS Tak skonczmy ta gadke.narazie.powodzenia/peace!! 9 Jan, 06:06
ciekawy bla bla bla tamtaramtam powodzenia/peace!!! 9 Jan, 03:03
J77RS nie zdecyduje się w tym roku.......bo zdecydowałem to 2 lata temu i ciężko nad tym pracuje niemal w każdym locie 9 Jan, 01:25
J77RS i skąd wiesz ze nie mam kontaktu z osoba co zjadla zęby na wyczynowym lataniu ??? 9 Jan, 01:14
J77RS Co to jest dla Ciebie "akrobacja lotniowa" mógłbyś to określić ? 9 Jan, 01:03
ciekawy imperza...kurna i zgon... 9 Jan, 00:34
Mesiek ..to wszyscy byśmy ci przyklasnęli i kibicowali. 9 Jan, 00:00
Mesiek Gdybyś napisał, że chciałbyś w tym roku profesjonalnie zając się akrobacją lotniową, biorąc lekcje od tych co z tego żyją... 8 Jan, 23:59
Mesiek , a jeszcze inni co taki epizod już zaliczyli pominą to milczeniem, bo i o czym tu gadac... 8 Jan, 23:55
Mesiek , większośc będzie twoją propozycję miec gdzieś, bo i po cholerę robic coś takiego skoro frajdę sprawia im sama jazda 8 Jan, 23:54
Mesiek Jedni będą chcieli cię od tego pomysłu odwieśc (ci co cię w ogóle nie znają), inni napiszą że oszalałeś,... 8 Jan, 23:52
Mesiek Ooo! jak szybko piszesz :-D. To tak jakbyś na forum "samochody kombi dla całej rodziny" zaproponował konkurs - kto pierwszy przejedzie 100m na dwóch kołach. 8 Jan, 23:48
Mesiek ba, ja nawet jestem skłonny twierdzic, że z twoim samozaparciem, zaplanowanym treningiem i nalotem który będzie temu towarzyszył zrobisz to co zaplanowałeś 8 Jan, 23:40
J77RS Maciej,mało mnie interesuje co miałeś , masz, czy będziesz miał 8 Jan, 23:36
Mesiek trudno jednak nie zareagowac jak wyzywasz kogoś od folksdojczów tylko za to, że wyraził swoje zdanie o twoim upublicznionym pomyśle. 8 Jan, 23:36
Mesiek Jerzy ja nigdy nie miałem, nie mam i nie chciałbym miec władzy usuwania kogokolwiek z tej strony. 8 Jan, 23:34
5150 niedobrze gdy pętla staje się obsesją... wtnj.pl/e4i 8 Jan, 20:13
J77RS W przeciwnym wypadku będę wracał jak zły sen :0 8 Jan, 00:35
Agi Konkurs "ZIMOLUBNI" dobiegł końca. Nadsyłając 10 poprawnych "rozpoznań" na 13 możliwych, Zwycięzcą został Mesiek. Gratulacje!!! Szczegóły za chwilę w artykule 8 Jan, 00:34
J77RS Widze ze zaczol się koncert życzeń, ok , również życzę wszystkiego najlepszego Mesiek i Leslaw w nowym roku, co do tekstów to musisz poprosić o usunięcie mnie z forum, nie martw się na pewno znajdzie się pare osób co z pewnością Cię poprze 8 Jan, 00:34
Mesiek Jurek życzę ci abyś bezpiecznie i jak najszybciej zrobił tą pętlę...poza twoją satysfakcją, będziemy mieli z głowy twoje teksty w tej kwestii 8 Jan, 00:21
Leslaw soki mialo byc oczywiscie 2011 7 Jan, 22:56
Leslaw J77RS bardzo zycze Ci zebys byl p i e r w s z y m co w 2002 wykona petle i zeby Bog tak jak o to prosisz Ci to pozwolil 7 Jan, 22:55
Leslaw Hasło opracowano na podstawie „Słownika Wyrazów Obcych” Wydawnictwa Europa, pod redakcją naukową prof. Ireny Kamińskiej-Szmaj, autorzy: Mirosław Jarosz i zespół. ISBN 83-87977-08-X. Rok wydania 2001. 7 Jan, 22:52
Leslaw folksdojcz (niem. Volksdeutcher od Volks- ‘ludowy’ od Volk ‘lud’ Deutscher ‘Niemiec’) hist. w czasie okupacji hitlerowskiej w Polsce – osoba wpisana na listę osób niemieckiego pochodzenia i mająca przywileniedostępne Polakom. 7 Jan, 22:51
J77RS Tak folksdojczu wszystko się może zdazyć to prawda 7 Jan, 22:19
Leslaw J77RS wiesz gdzie Bog ma Twoja petle.....ja tez nie wiem... ale moze sie zdarzyc ze ja przeoczy.... 7 Jan, 19:32

Edytowany przez: Agi, w: 2011/01/10 12:57

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 13:43 #2013688

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Agi zaproszony do dyskusji powiem tylko tyle, że dla mnie te wypowiedzi mają tyle wspólnego z dyskusja co podwórkowe mordobicie. Nie mam ochoty sie wypowiadac, bo mam wrażenie, że cokolwiek napiszę będzie odczytane jako atak. Myślę, że są ludzie z którymi lepiej byłoby pogadac w realu. W wirtualu są jak pole minowe.
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 13:44 #2013689

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Jest mi szczerze przykro ze w jakis sposob przyczynilem sie do ostatnich dialogow na krzyku.
Istnieje pewna forma wypowiedzi ktora nazwalbym ironia.
I przyznaje ze w mojej pierwszej wypowiedzi ta ironia byla i moze pewna doza prowokacji tez. Nie bylo jednak absolutnie zadnej intencji zeby kogos obrazic.
Jednak przeczytanie zyczen aby byc tym piewrszym kto w 2011 wykona petle obudzilo we mnie satryra ktory to na swoj sposob skomentowal. Nie chcialbym nikomu zabierac marzen ani celow zwiazanych z nasza pasja jakie jest lotniarstwo. Spodziewalem sie od strony Jurka jakiej reposty ale nie spodziewalem sie ze bedzie to atak ad personam. Ale takie jest zycie. Ale przeciez Jurek oprocz nazwania mnie folksdojczem mogl jeszcze napisac ze skuje mi morde przy najblizszej okazji a tego nie napisal....
Pozytywna strona jest to ze w przypadku pewnych zachowan znajduja sie ludzie ktorzy ich nie akceptuja i to otwarcie oznajmiaja. Na Forum nie kazdy musi byc tego samego zdania i administratorzy lotni.pl wykazywali sie w przeszlosci duza tolerancja w akceptacji pewnych form prowadzenych dyskusji. Gdzie jest granica zeby powiedziec stop .....hmmm nie wiem i nie musze wiedziec bo nie jestem administratorem.
I tyle madrzenia sie z mojej strony.
Jedno jest pewne ze akceptacja chamstwa to chamstwo powiela, pomnaza, czyni ze chamstwo czuje sie pewne siebie a do tego na stronie lotnie.pl mam nadzieje nie dojdzie.
A teraz mamy juz prawie wiosne wiec pracujmy nad kondycha zebysmy mieli sile lotnie targac i godzinami latac

Leslaw

Edytowany przez: Leslaw, w: 2011/01/10 13:59
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 17:05 #2013692

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Prywatnej rozmowy ciąg dalszy... :dry:

Ruslan Bushchak Bo jak się spotykamy wspulnie na lataniu to nie raz jedziemy do siebie tekstami ..... ale to bez urazy i każdy wie o co chodzi 10 Jan, 14:47
Ruslan Bushchak ale najwazniejsze żeby to było po koleżensku bez napinki 10 Jan, 14:46
Ruslan Bushchak ok masz racje ja również nie jestem aniołkiem i czasami też mam nie wypażony język, tak to czasami jest 10 Jan, 14:46
J77RS i chciałem Ci powiedzieć że jak prześledzisz lotnie.pl to zauważysz że ty pierwszy zaczołeś swego czasu uwagi do mnie a nie ja,ale dalej tego nie bede tolerował chyba że bedziesz miał coś wartościowego do powiedzenia 10 Jan, 14:44
J77RS dlatego prosze Cie nie pouczj mnie jakbym nie miał rozumi i ja uszanuje i też nie bede sie wtrącał 10 Jan, 14:40
Ruslan Bushchak Myślę że najleprzym rozwiązaniem to żyć w spokoju i zgodzie 10 Jan, 14:24
J77RS ostatnio to ty do mnie dzwoniłeś,coś ci sie pomieszało 10 Jan, 14:20



Rusłan, Jurek... chłopaki, jeszcze raz proszę Was, dajcie już spokój.
Jak tak popatrzę na ilość tekstu, którą w tak krótkim czasie jesteście w stanie napisać, to od razu nasuwa mi się taka refleksja...
Gdyby w zamian za to każdy z Was opisał jedno polskie startowisko, byłby z tego naprawdę ogromny pożytek dla lotniowego środowiska i naszej strony.
A tak...?



pozdrawiam
Agi

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 17:14 #2013693

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane_usuniete.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 17:29 #2013695

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
.
A my bardzo czekamy na opis "Trójkąta" i właśnie że byśmy przyjechali... :unsure:

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 17:33 #2013696

Witam!
ROLAND ja nie kumam po co piszesz takie bzdury o paralotniarzach? Od kiedy padło takie stwierdzenie ze paralotniarze to mięczaki? Wyniki paralotniarzy w porównaniu do lotniarzy w Polsce to paralotnie mocno do przodu. Wyniki lotniarzy to totalne dno i 5m mułu:laugh: i kto tu mięczak? Paralotniarze czy lotniarze? :)
Panowie opamiętajcie się z takimi wypowiedziami. Nasz forum czytają również paralotniarze i na pewno nie spodoba się im taka wypowiedz w ich adres. Spotykamy się w Szczyrku i na innych górkach z paralotniarzami i każdy z nami się wita i w miarę potrzeby pomagamy sobie nawzajem. Podobne wypowiedzi niepotrzebnie mogą kiedyś nam zaszkodzić.:(
Roland i ty się dziwisz że na naszym forum tak się dzieje jak przed chwilą sam pojechałeś tekstem w adres paralotniarzy. Dobry jesteś!!!
Panowie trzeba jakoś się opanować i starać się kontrolować nasze emocje i wypowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 18:27 #2013700

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Roland, masz sporo racji, ale czasami zapominamy, że Lotniarzy w naszym kraju jest tak niewielu.

Głowi mnie też dlaczego na ważne tematy tak rzadko wypowiadają się tutaj znakomici piloci/konstruktorzy lotniowi, jesli już gdzieś się odzywają to w dziale Giełda, sprzedam kupie.

Fajnie by było, ale nie każdy ma na tyle czasu, aby dzielic się swoją wiedzą na forum, a zważywszy na fakt, że tych czynnie uprawiających ten sport jest zaledwie kilku, mnie to nie dziwi.
Smutna prawda jest taka, że jedyną osobą walczącą o tą stronę jest Agi. Osoba, która nie lata organizuje nam wirtualne miejsce dzięki któremu możemy my, piloci rozsiani po całej Polsce wymieniac doświadczenia, dzielic się wiedzą. Zupełnie nic z tego poza satysfakcja nie ma, ba nawet inwestuje swój czas i pieniądze nie oczekując niczego poza fajną atmosferą i mrówczym przywracaniem temu sportowi zasłużonego miejsca w RP.
Co my, teoretycznie najbardziej zainteresowani robimy? Obrażamy się, wyzywamy.

...jest mi bardzo przykro obserwować niski poziom dyskusji który często ma tu miejsce

Żadne forum nie jest wolne od tego, ale też myślę że proporcje mogłyby byc lepsze. Tylko jednak Ty, ja i wielu którzy już zamilkli możemy to zmienic. Obrażanie się i milczenie nic nie da.

Jeśli każdy z użytkowników nie będzie miał świadomości, że czasem trzeba ugryźc się w język i że lotniarstwo w Polsce podnosi się z niebytu, który trzeba wypełnic treścią przez tych co na nowo zaczęli dostrzegac walory tego sportu, to zamkniemy się w ciasnej klatce swoich osobowości. Nie oczekujmy od starszych pilotów, że zapiszą tą książkę za nas.

Edytowany przez: Mesiek, w: 2011/01/11 00:01
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 18:36 #2013701

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Rusłan, ja zrozumiałem o co chodziło Rolandowi.
Ironia - przeczytaj definicję z wikipedii. Ochłoń nieco i czytaj uważnie. Wiem, że czasami tego typu subtelności sprawiają ci trudnośc, ale w Twoim przypadku jest to bardzo uzasadnione. Język polski łatwy nie jest. Nie odczytaj tego jako złośliwośc z mojej strony. Mimo że często jesteś strasznie uparty :P to ja doceniam twój wkład w stronę. Nie zawsze trafiasz, ale często rzucasz :laugh: no i czasami dyskusja idzie w dobrym kierunku ;)
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:I znowu mamy przedwiośnie... 2011/01/10 22:14 #2013702

Fajnie by było, ale nie każdy ma na tyle czasu, aby dzielic się swoją wiedzą na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane_usuniete.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena