Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: No cóż... przedwiośnia cd.

No cóż... przedwiośnia cd. 2011/01/21 00:26 #2013833

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
.
.
.
ciekawy:
...same kurde orty na aeromanii :-/
17 Jan, 16:04 (Shout Box)


piotrolot:
Ciekawy nie Prowokuj bo ryzykujesz Mocnego Wstepniaka Pani Redaktor Lotnie .pl
19 Jan, 14:33 (Shout Box)


ciekawy:
Cały czas czekam na maila od Ciebie...
19 Jan, 15:06 (Shout Box)


piotrolot:
i sie nie doczekasz - kup sobie wedke
19 Jan, 21:14 (Shout Box)


Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/18 19:32
piotrolot:

Widac , ze Spotkania i Jubileusze Lotniarzy sa dla niego najwazniejsze a nie tak jak co u nie ktorych Rodakow z Lotnie . pl - Zapraszamy



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/19 16:16
ciekawy:

Taaaaaaa...i to ja prowokuje...pzdr!



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/19 22:19
piotrolot:

Utrzymujmy Przestrzen Lotnicza w czystosci - tak brzmi tekst na tej plakietce - Pozdro



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/20 10:46
Agi:

Piotr, a czy zastanawiałeś się przypadkiem, co oznacza skrót pod obrazkiem?
I czy zastanawiałeś się, jak można zinterpretować całość plakietki, czyli napis wraz ze skrótem i obrazkiem?
Jeżeli się nie zastanawiałeś, to się zastanów.
pozdrawiam
Agi



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/20 14:27
Ruslan:

Piotrolot nigdy się nie zmieni, ciągle szuka guza:angry:
Ruslan



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/20 18:10
sterylny:

Rusłan co twoja wypowiedź ma wspólnego z Jeżowem Sudeckim. Jako użytkownik strony poproszę wszystkich o merytoryczne wypowiedzi!!! Cholera (przepraszam)odpuśćcie sobie wszyscy te kąśliwości. Wracając do tematu Jeżowa, to sam stawiałem tam pierwsze kroki z lotnią pod okiem Dasia. Przy najbliższej okazji wstawię kilka sowich historycznych fotek.
Oczywiście swoich a nie sowich.



Odp: Jeżów Sudecki - Mekka Polskiego Lotniarstwa - 2011/01/20 19:58
Ruslan:

Robert moja wypowiedz odnośnie tego co robi Piotrolot na naszej stronie. Ciągle pokazuje swoje chamstwo i próbuje sprowokować, żeby była kolejna zadyma na stronie. Bo jak widać nie potrafi inaczej.
A ja potrafi zrozumieć jak ktoś w jakiś sposób nie prawidłowo sobie zażartował czy coś palną w gorącej dyskusji, z każdym się zdarza. Ale jak ktoś to powtarza i robi to z premedykacją to czemu mam stać obok i udawać że jest ok i że ma tak być?
Przepraszam ale nie mam zamiaru stać spokojnie jak Piotrolot robi to świadomie i z premedytacją.
Ma gość wyluzować i tyle. Jak coś mu nie pasuje to niech piszęna innych forum gdzie będą go tolerować, ja go nie toleruje i tyle.
Ruslan



sterylny:
Za chwilę pytanie do Agi i tylko do Niej (nie do Ciekawego, Rusłana, Piotrolota, J77RS ani innych kolegów)
20 Jan, 22:32 (Shout Box)



sterylny:
Agi, mżnaby utworzyć oddzielny wontek pod dowolną nazwą, dzie przenoszone byłyby przez administratora nie związane z meritum osobiste kąśliwe "wycieczki" niektórych kolegów.
20 Jan, 22:36 (Shout Box)



sterylny:
Jeśli króryś z kolegów chciałby o mojej propozycji porozmawiać to w galerii sa wszystkie możliwe kontakty do mnie. Oby nie na stronie.!!!
20 Jan, 22:40 (Shout Box)

Edytowany przez: Agi, w: 2011/01/21 00:34

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:No cóż... przedwiośnia cd. 2011/01/21 02:38 #2013834

  • bartek
  • bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 1236
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 263
Witajcie,
Zgadzam się w 100% ze Sterylnym … i dodam coś od siebie - dla wszystkich, którzy uważają, że mają monopol na rację oraz prawo do jechania po innych epitetami (nieważne czy wprost, czy pośrednio).
Uważam, że dla tych co robią to z premedytacją - nie ma miejsca na stronie. Bo jaki jest sens pozwalać na psucie powietrza w towarzystwie (dobrym)? :sick: Problem jest tylko w tym, że w realu omijamy takiego delikwenta szerokim łukiem ... albo delikwent zachowuje się normalnie. A w necie ...?

Mam wrażenie, że często jest to jednak ten drugi przypadek. Goście nie doceniają złowrogiej potęgi internetu (czytaj ciemnej strony mocy :evil: )...

Ps. zdaję sobie sprawę z tego, że tekstem tym przejmą się ci, co i tak by nie musieli, a ci co powinni - nie. (Ale może przynajmniej swoją duszę uratuję ;))

pzdr
bartek

Edytowany przez: bartek, w: 2011/01/21 03:04
Atos VR, Aeros Discus C, Mosquito NRG
(wcześniej Aeros Discus, UP TRX, Kanion Bravo)
ŚK 2001

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena