Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Edytowanie swoja strona Pilota

Edytowanie swoja strona Pilota 2014/03/03 15:46 #2014182

  • frnandu
  • frnandu Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
Od teraz, kazdy Użytkownik-Pilot który jest wprowadzony do naszej bazy piloci, może samodzielnie edytować informacje o siebie.

(Ci który jeszcze nie są wprowadzony, albo nie maja powiązany użytkownik, to proszony o kontakt w celu zalożenia oraz/lub powiązanie)

Żeby trafić do formularza, wystarcze z listy piloci klikać w ikonka obok swój nazwisko:



Można również znaleść ta ikonka już na swoja strona na prawy gorny rogu:



Będąc w formularz edycja, możemy jakiś ogolne opis o sobie jako Pilot.

Możemy też uzupełnic informacje o miejsce gdzie lataliśmy.
Jeżeli jakis miejsca brakuje (na pewno będą brakowali) to należy napisac na adres miejsca <malpa> lotnie <kropka> pl i wtedy to miejsca zostaje dodany do bazy. Wystarcze nazwa miejsca i kraj żebysmy to dodali do bazy, ale oczywiście jeżeli mamy wiecej informacje dotycząc ta miejsca to jak najbardziej też warto je podesłać.



Na czym latam lub latałem kiedyś (typ statek powietrzny):




Konkretny modele lotnie na jakim latam lub latałem. Analogicznie jeżeli jakis model nie ma (a dopiero zaczynamy wypełnić bazy modele, więc na pewno sporo ich brakuje) to wystarcze napisac na adres lotnie <malpa> lotnie <kropka> pl i dodajmy.



Wprowadzony w taki sposob informacje o miejsca i modele lotnie sprawia że na strona o konkretnym miejsca/model lotnie, bedziemy widoczni jako piloci ktory w tym miejsca i z tym model lotnie latali:





A na koncu reszta drobny informacje, jeżeli chcemy je mieć widoczny na naszej strona:



Mam nadzieja że taka możliwość zostanie miło odebrane przez was.
Wiadomo, że nie każdy lubi czy ma taka potrzeba żeby sie dzielić z reszta srodowisko takie szczegoly o swoje latanie, ale myśle że korzysci jaki może nam wszystkim dać mogą być bardzo pozytywnie. Czyli n.p. jeżeli sie wybieram do nowego miejsca na latanie gdzie jeszcze nie byłem, to będę miał informacje jacy piloci już tam latali i do kogo mogę uderzyć z prośba o wskazowki. To samo jeżeli chodzi o jakieś modele lotnie.
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Podziękowali: TomekP, Marcin GIE, Jankos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez frnandu.

Edytowanie swoja strona Pilota 2014/03/03 23:39 #2014190

  • TomekP
  • TomekP Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 338
  • Oklaski: 12
  • Otrzymane podziękowania: 55
Fernando nie miałem okazji jeszcze podziękować Ci i całej grupie zaangażowanej w stworzenie tej nowej odsłony Lotnie.pl co niniejszym teraz czynie. Wielkie Dzięki!!!!
Ale to co tu teraz piszesz toż to jakieś fajerwerki normalnie są, jednym słowem to podsumuję: ZAJEBIŚCIE!!!!!
Zaraz podeślę parę miejsc w których latałem a nie ma ich w spisie:)
jeszcze raz wielkie dzięki duży szacun!!!!!
Pozdrawiam
Tomek
Obecnie:
Swobodnie - Exxtacy
Z Mosquito NRG - Exxtacy
Wcześniej:
Merlin 158 - Seedwings, Funky 17 - Seedwings, Firebird Uno, Polaris, Stratus R11, Kanion Brawo, Gryf by Dasiu
Waga: 104kg ;)
Podziękowali: frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena