Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/21 16:46 #2020952

Jesli to taka niesmiala propozycja, to nie Ruslan, nie chce zebys mi pomagal. Zreszta nie wiem nawet czy jestes wydepilowany..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/21 18:57 #2020953

JacekJJ napisał: Jesli to taka niesmiala propozycja, to nie Ruslan, nie chce zebys mi pomagal. Zreszta nie wiem nawet czy jestes wydepilowany..


Wiesz co Jacku, daj se siana. Naprawdę nie bawi mnie, taka rozmowa z tobą.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/21 22:27 #2020954

No bo nie ma bawić, tylko uczyć, wychowywać.

W tym wypadku miało to Cię oduczyć ciągłej agitacji proaerosowej, która już rzygam ja, ale myśle, ze nie jestem w tym osamotniony.
Tymczasem lekcja okazała się zbyt subtelna, bo efekt był do niczego. Pacjent się cofnął w terapi i napisał jeszcze głupiej.
Ale spoko, będę wyprowadzał na prosta lewatywami.
Podziękowali: dane_usuniete

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/23 00:10 #2020957

A powracajac do tytulu watku, to wczoraj Robert byl bardzo niepocieszony. Jak juz widac w wynikach zabraklo mu ledwie pare km do mety.
Tymczasem caly task trzymal sie na przodzie razem z Timem Grabowskim, mial dzieki temu troche punktow za prowadzenie, ale niestety mimo, ze na 18km przed meta mial wg instrumentow dolot na 200-300 metrach, to jednak w realu zabraklo jak juz pisalem wczesniej. Dlaczego?
Tu klania sie srednia znajomosc lokalnych warunkow. Duzo lepsze decyzje podejmuja piloci, ktorzy albo startowali w pre worlds rok wczesniej, albo byli tam chociaz polatac prywatnie. Zapytalem Roberta, czy nie uwaza, ze bledem bylo odpuszczenia latania przed zawodami, skoro byl tam kilka dni wczesniej? odpowiedzial, ze kondycyjnie nie dalby rady. Juz teraz jest mocno zmeczony, bo wlasciwie caly czas jest sie tam w ruchu. Od 9.00 juz sie zaczyna dzialac , rozkladanie sprzetu, odprawa i dzida w powietrze. I nawet jak sie doleci do mety, to jest ona np 100km dalej, a tam nie ma autostrad i sie troche czasu wraca. O 22 laduje w hotelu, szybko cos zjesc musi, bo zwykle glod wykreca jelita, potem szybko spac i znow od 9 pelne obroty. Jego lotniowa kondycja nie jest taka jak paralotniowa, a tu jeszcze wiele takich dni przed Nim.
Ale wrocmy do pytania Dlaczego nie dolecial. Okazalo sie, ze kocnowka trasy biegla blisko jakiegos malego zbocza. O ile wysoko nie bylo specjalnie wiatru, o tyle nizej okazalo sie ze byl i to calkiem mocny. Niestety okazalo sie tez, ze Robert znalazl sie niespodziewanie po zawietrznej tego malego zbocza. Efekt -4 m/s i z 200 metrow zapasu sie zrobilo kilka kilometrow niedolotu.

Dzisiaj dolecial, jak ocenia w okolicy nastego miejsca, ale nie wie dokladnie, bo tylko dal zgrac tracka i poszedl do pokoju spac. Relacje dostawalem czesciowo w trakcie mycia zebow i kladzenia sie do wyra. No ale mamy to.

Jutro w Lesznie latamy, wiec i ja zaraz padam spac. Tylko grzecznie wypije piwo Praga, bo jutro wiatr na kierunek Pragi ma byc.. Mistyka. Czy tam cos, jakos, nie wiadomo..
Chyba piwo juz dziala.
Podziękowali: Leslaw, sterylny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane usuniete.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/28 10:20 #2020979

  • air_viking
  • air_viking Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Hej,

Do zakończenia imprezy już tylko trzy dni. W klasie lotni "miękkich" na prowadzeniu dwa Laminary. Ciekawe czy dowiozą ten wynik. Trzymam kciuki! Szkoda, że nie wszyscy piloci maja urządzenia do livetrackingu. Na mniejszych zawodach w Ludesch wszyscy piloci otrzymali transpondery a organizatorzy zadbali o wszystko łącznie z ich naładowaniem i uruchomieniem przed startem! Moim zadaniem było tylko tego transpondera nie zgubić ;-)

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/07/28 22:50 #2020983

  • air_viking
  • air_viking Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493
Cześć,

Po wynikach dzisiejszej, ósmej już, konkurencji chyba widać, że Laminary wiozą nowych Mistrzów Europy. Gdyby zwycięzcą zawodów został Christian to biorąc pod uwagę aktualny tytuł Mistrza Świata zostanie prawdziwym hegemonem. Czy w czasach triumfów wielkich klasyków jak Suchanek lub Ruhmer też przytrafiały się podobne koniunkcje?

Pozdrawiam,
air_viking

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Macedonia 2016 wieści od Roberta Bernata 2016/08/03 08:48 #2021009

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Moze nie od Roberta ale z Macedonii :)



Link do wynikow sztywniakow
HGWorlds 2016 C5
airtribune.com/hgeu2016/results/task1751/comp/overall_c5

Link do wynikow lotni klasycznych, flex, miekkoplatow ;)

HGEU_C1
airtribune.com/hgeu2016/results/task1750/comp/overall_c1
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Podziękowali: Marcin GIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena