Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rury (SOS)

Rury (SOS) 2007/03/31 02:20 #2000872

  • Arti_
  • Arti_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 88
  • Otrzymane podziękowania: 0
WItam.
TRochę późno wziąłem się za organizowanie wyjazdu. WCześniej nie byłem pewien że pojadę, teraz mam dokładnie 30 dni. ZAdzwoniłem więc w jedno, potem drugie źródło i wszyscy mówią - Kompol.

ZAdzwoniłem przed chwilą do Kompolu, bo tam mieli mieć ("jeśli ktoś to na pewno oni") i po rozmowie z miłym panem melduję:
w KOmpolu nie ma rur PA6 28x2 (na sterownicę). DAwno temu ustalili, że sterownice będą robione z 32x3 :-(

Czy ktoś jest mi w stanie sprzedać rury 28x2?

Albo inny patent na podmianę sterownicy w MAgicu IV, w razie gdyby....

POzdrawiam zasmucony
Arti_

PS.
RUsłan, jak tak dalej pójdzie, do dokupię od Ciebie lotnię do rur :-)

Edytowany przez: Agi, w: 2010/02/08 14:05

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:No to kibel... (SOS) 2007/03/31 06:35 #2000876

Witam!
Jest pare Discusow w Polsce i napewno mozna cos wybrac z nich dla ciebie. Czesci zamienne masz wprawie od reki do kazdej lotni z Aerosa. Ramiona na wszystkie Discusy mam od reki a rury zamienne dostaniesz w ciagu pare dni. Co niemalo wazne jak ktos ma urlop i akurat w transporcie poszka krawendz natarcza.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:No to kibel... (SOS) 2007/04/05 05:23 #2000903

Witam W Kętach kBielska Białej przy zakładach "Kęty" S.A. jest hurtownia na ul.Kościuszki 111,gdzie mają rury Pa6T 30x1.5 po 57złkg(1m=0.35kg)-to było w zeszłym roku.Wystarczy delikatnie spłasczyć na końcach-sprawdzone i działa.Wcześniej przedzwoń do ww hurtowni na nr. 033 844 64 13.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:No to kibel... (SOS) 2007/04/08 16:33 #2000919

Nie wiem dokładnie jakim stopem jest Pa6 (polska norma jest bardzo nieprecyzyjna w oznaczeniu stopu) ale te rury raczej napewno zostały wcześniej poddane obróbce termicznej!! Jeżeli chcesz kształtować takie rury to należy je wcześniej "odpuścić" (co w warunkach amatorskich jest niewykonalne) a potem ponownie utwardzić (od 2 do 20 godzin grzania w temp 500C a potem gwałtowne chłodzenie) Jeżeli jednak odkształcisz (spłaszczysz!!!!) tak utwardzoną rurę to nie nadaje się ona do zastosowań lotniczych- można ją oddać na złom!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena