Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kółka- Finsterwalder Perfex

Kółka- Finsterwalder Perfex 2016/04/05 20:54 #2020402

Witam. Potrzebuje kółek na sterownicę Perfexa. Czy ktoś dysponuję takowymi? Średnica sterownicy to najprawdopodobniej 28.6mm.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kółka- Finsterwalder Perfex 2016/04/05 22:48 #2020403

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Zalatw z Andrzejem w Mieroszowie - za tydzien mnie odwiedzi . Cena za dwie sztuki 40 E
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kółka- Finsterwalder Perfex 2016/04/06 13:43 #2020409

kamol napisał: Witam. Potrzebuje kółek na sterownicę Perfexa. Czy ktoś dysponuję takowymi? Średnica sterownicy to najprawdopodobniej 28.6mm.

Chodzi o te składane?

Ja muszę sprawdzić bo mam na sprzedaż jednego całego Funfexa oraz jednego na części - tam mogę mieć drugi komplet kółek, ale nie pamiętam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kółka- Finsterwalder Perfex 2016/04/06 19:17 #2020410

FreeFlyBy napisał:

kamol napisał: Witam. Potrzebuje kółek na sterownicę Perfexa. Czy ktoś dysponuję takowymi? Średnica sterownicy to najprawdopodobniej 28.6mm.

Chodzi o te składane?

Ja muszę sprawdzić bo mam na sprzedaż jednego całego Funfexa oraz jednego na części - tam mogę mieć drugi komplet kółek, ale nie pamiętam.


Preferowałbym pneumatyczne, ale jak masz składane na zbyciu to może bym wziął. One są z gumy czy to plastik? W miarę można na nich lądować? Jesteś pewien, że będą pasować do Perfexa? Wszystkie kółka z Marsów i Atlasów są za małe na moją sterownicę. Jeśli dobrze sprawdziłem na stronie finsterwalder to na lotniach u tego producenta stosowane są dwie średnice sterownic 25,4 oraz 28,6. U mnie z pewnością są te drugie..

Piotrolot napisał: Zalatw z Andrzejem w Mieroszowie - za tydzień mnie odwiedzi . Cena za dwie sztuki 40 E

Jeśli nie znajdę tańszej opcji to pogadam z nim. Ewentualnie zamówię od producenta, ale póki co szukam oszczędności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kamol.

Kółka- Finsterwalder Perfex 2016/04/07 08:54 #2020413

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40

FreeFlyBy napisał:

kamol napisał: Witam. Potrzebuje kółek na sterownicę Perfexa. Czy ktoś dysponuję takowymi? Średnica sterownicy to najprawdopodobniej 28.6mm.

Chodzi o te składane?

Ja muszę sprawdzić bo mam na sprzedaż jednego całego Funfexa oraz jednego na części - tam mogę mieć drugi komplet kółek, ale nie pamiętam.


o Andrelo funfexa sprzedaje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena