Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021

Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021 2021/03/14 09:36 #2024210

Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021
Mekka lotniarstwa Polskiego ugościła piękną pogodą widokami i udanymi egzaminami HGP
Na starcie tłok jak za dawnych czasów.

Szkoła Latania www.flyadventure.pl
AIR ATOS www.peoplecanfly.eu

Podziękowali: piot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021 2021/03/14 09:58 #2024211

Trening trening

foto:AB
Załączniki:
Podziękowali: piot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021 2021/03/18 01:44 #2024213

  • fotolot
  • fotolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 169
  • Oklaski: -33
  • Otrzymane podziękowania: 89

Andreas napisał: Mekka lotniarstwa Polskiego ugościła piękną pogodą widokami i udanymi egzaminami HGP
Na starcie tłok jak za dawnych czasów.

Witaj Andrzeju. Te widoki to faktycznie jakby historyczne z przed dziesiątek lat :) . Cieszy też, że w PL, komuś udało się zdobyć kwity. Ponieważ jest to dość znikome środowisko, w którym mimo to znam kilku pilotów, którzy stracili sporo czasu oraz kasy i podobnie jak mi, nie było im to w normalny sposób umożliwione. Niektórzy poszli na kursy do Czechów, inni do Słowaków, a jeszcze inni zupełnie się poddali z powodu niewiadomych, odnośnie konkretności zakresu stawianych wymagań.
Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o sprawności realizacji moich dwóch etapów kursów, których to praktyczne zaliczenie, potwierdziłeś mi słownie. Wiedząc z bezpośrednich relacji, że inni szkolą się nawet po kilka lat, byłem cierpliwy w oczekiwaniu na kolejne egzaminy.
(umiejętności oczywiście zachowałem i udoskonaliłem na UL115).
Natomiast niewyjaśniony do dziś problem , wciąż pozostaje w tym, że
mimo uzyskanej od Ciebie obiecanki i moich przypomnień, nigdy nie wysłałeś mi na maila, materiałów wymaganych do przyswojenia. Nie miałem wiec, najmniejszej szansy aby najnormalniej w cywilizowanym świecie, dowiedzieć się o konkretnym zakresie wymaganej bazy wiedzy, by móc przygotować się solidnie do zdania polskiego egzaminu . Przynajmniej na 98% pewności jego zaliczenia(gdyż nie stać mnie na ponad 1000 kilometrowe przejażdżki na daremno).

Mam wobec tego ogromną prośbę do Twojej szkoły o odpowiedż na pytanie: Czy zakres bazy wiedzy, prawem RP wymaganej od wyszkolonego pilota, jest dokładnie określony i szkoła Twoja wie jaki jej zakres, kursanci muszą mieć przyswojony do zdania państwowego egzaminu na pewniaka ?.

(Czy polscy klienci, muszą uczestniczyć w jakiejś zabawie w "podchody, ciuciubabkę, rosyjską ruletkę itp. szarpane tańce chochołów ", pod ulcowym nadzorem?......)

Pozdrawiam
Wiesiek Sobczak
ps. życzę sukcesów rozwojowych oraz w zdobywaniu niemieckiej klienteli

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fotolot. Powód: dopisek

Zimowe spotkanie lotniarzy Góra Szybowcowa 2021 2021/04/14 08:38 #2024224

Zimowy trening lotniarzy zakończył się egzaminem państwowym .
Marzenia o lataniu zostały spełnione . Początkiem roku 2021 w Polsce "urodziło" się 5 lotniarzy. Rok 2020 zakończny "urodzeniem " wielkiej 4 . A wiec Sezon 2021 zapowiada się ....
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena