Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Permanentny ban

Permanentny ban 2013/08/06 20:42 #10054

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Postuluję permanentne zbanowanie Andrelo na lotnie.pl

Uzasadniam ten wniosek faktem, że posty Andrelo to w zdecydowanej większosci:

- personalne ataki
- złośliwe komentarze
- insynuacje

Z bezpośrednich rozmów z wieloma użytkownikami tego forum wynika, że posty Andrelo powodują niechęć do tej strony a w szczególności dla forum. Jest to niebezpieczne, ponieważ lotniarskie środowisko jest w Polsce małe i szkoda każdego użytkownika, zniechęconego agresją Andrelo. Nawet gdy ludzie nie odwracają się od tej wspaniałej strony to krecia robota jaką on wykonuje osłabia dynamikę prowadzonych tu rozmów. Jestem za oczyszczeiem atmosfery.
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai
Podziękowali: Rusek, Luka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Permanentny ban 2013/08/06 21:02 #10060

A może ban do czasu uzyskania licencji, powiedzmy równoważnej IPPI3? (czyli w praktyce permanentny ban)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Permanentny ban 2013/08/06 21:38 #10063

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Gdyby ktos mial jakies watpliwosci to Andrelo dwa lub trzy dni pomówił mnie o wręczenie łapówki w celu uzyskania licencji.
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Permanentny ban 2013/08/07 04:43 #10065

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40
Przyłączam się do apelu. Szlag mnie trafia jak widzę co ten gościu tu wyrabia a jeszcze bardziej wnerwia mnie brak reakcji moderatorów. ( "ot taki forumowy głupek. niech se dalej pisze" ) Facet nie lata i nigdy nie będzie latać, bo żaden normalny człowiek mu licencji nie da. Pamiętam jak jakoś w zimie wspominał, że brakuje mu jeszcze jakieś parę dni na żaglu do papierów. Teraz twierdzi, że należy mu się licencja za to, że nie połamał żadnej sterownicy. Myślę ,że osiągnął już taki poziom wtajemniczenia, że spokojnie mógłby się już sam przeegzaminować i wystawić sobie papiery. Oczywiście na jakiś symulator lotni na kompie :-) Niech sobie nawet bloga o tym założy i opisuje swoje wspaniałe dokonania. Tak chyba będzie najlepiej dla wszystkich tu zgromadzonych.
P.s. Jego były instruktor wspominał ostatnio, że gdyby boski andrelo rzeczywiście był taki boski i utalentowany jak pisze to być może by te papiery już miał. Niestety nie potrafił nawet wylądować na nogach i jego efekt podłoża zawsze kończył się lądowaniem na kołach. Ponadto odcina się całkowicie od tego człowieka i nie chce mieć w przyszłości z nim nic do czynienia. Taki uczeń to wstyd dla każdej szkoły.
Podziękowali: Mikołaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Permanentny ban 2013/08/07 06:22 #10066

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Pomysł Rolanda jest dobry. Ban do czasu otrzymania licencji jest lepszy niż usunięcie na stałe. Wierzę, że się chłopak ogarnie i zrobi licencję a jak zacznie latać to będzie grzeczny.
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Permanentny ban 2013/08/07 06:28 #10067

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35
No właśnie w tym problem.

Gdybym był boski i utalentowany i wszystko robił bezbłędnie to jeszcze bym rozumiał, że jakiś zawistnik ma z tego powodu problem lubże gaszę ducha w kursantach :D - że latałem na Atlasie wyżej niż instruktor na Vectorze czy ktoś na Calypso.

Natomiast moje błędy, czyli część lądowań na kółkach (zapewne Musick jako nielot nie wiesz, że w szkolnej mało aerodynamicznej uprzęży nie uzyska się efektu podłoża), część z flarą na jeden krok - w normalnej uprzęży, która pozwala na normalne podejście do lądowania.
To nic w porównaniu z łamaniem rurek, rąk, czy spirali do ziemi.

Ja rozumiem, że ktoś sobie wyrabia monopol w wydawaniu pozwoleństwa na latanie, ale ile można "przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego".



Ja ciebie Mikołaj nie pomówiłem o dawanie łapówki - zapytałem jedynie w jaki sposób można otrzymać licencję zużywając zapas sterownic instruktorowi?
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Andrelo.

Permanentny ban 2013/08/07 06:29 #10068

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35
Treść usunięta jako naruszająca Regulamin.
Rada Forum
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rada Forum.

Permanentny ban 2013/08/07 06:31 #10070

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Kiedyś już wystosowałem podobnego maila (jak Mikołaj) do Rady Forum, ale apel odrzucono. Natomiast obiecano zmiany w regulaminie, te jednak nie załatwiają sprawy - jak widać. Gość zapewne nadal będzie Nas tu dręczył, z licencją czy bez. Wystarczy popatrzeć na ton jego wypowiedzi - "ja wiem wszystko i nikt nie będzie mnie tu głupot godoł...". Do tego insynuacje, złośliwości, grożenie, etc.
Jak już coś to permanentny ban. Tylko to nie takie proste, bo forum musiałoby weryfikować każdego rejestrującego się użytkownika w podobny sposób jak robi to allegro, a to też nie daje 100% gwarancji, że ten co się rejestruje to ten sam w rzeczywistości. Nasz "mistrz" założy konto pod innym nickiem i zacznie od nowa.
Co prawda wszyscy zorientują się szybko, że wrócił, bo przecież w "nowym życiu" swojej "krucjaty ignorancji i ślepej arogancji" nie zaprzestanie.
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Permanentny ban 2013/08/07 06:54 #10074

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dane_usuniete.

Permanentny ban 2013/08/07 07:18 #10076

  • Kruk
  • Kruk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • Transformacja...
  • Posty: 368
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 36
Andrelo! Jesteś super! Co jestem u Martina, mile Cię wspominamy!:) A najbardziej jak nam mówiłeś gdzie lecieć żeby się na żagiel załapać!:)
Pamiętasz! Mówiłęm że dam Ci lotnię, pokaż nam i poleć! Czemu żeś pało nie poleciał!:)
Zabijasz to forum, jeśli masz z tego satysfakcję to gtaruluję!
A ode mnie jak Cię spotkam masz klapsa! :)
Bautek Skip

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Kruk.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena