Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szkolenie na Krymie

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 16:32 #8425

9dni*60€ = 540€ zamiast jak wcześniej 500€ za 14dni - gdzie jest dla mnie ta korzyść?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 17:03 #8426

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i nie widziałem tu żadnych osób chwalących się posiadaniem Ukraińskiego ŚK. Może ktoś opisze egzamin co i jak bo w 9 dni zrobić licencje to trochę mało jak dla mnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 17:58 #8427

Kruk napisał: Rusłan,na jakich Ty papierach latasz u NAS W KRAJU?


Ja mam ukraińskie i polskie. Ale na zawodach podaje tylko ukraińskie. Zresztą w Polsce również mogę pokazywać ukraińskie.
Sprawa wyglądała u mnie następująco. Ja się szkoliłem u mojego ukochanego instruktora, który mnie teraz szkoli na motolotni, Grześka Cedro. Potem zrobiłem na Krymie dodatkowo papiery ukraińskie. I takim to sposobem mam, lotni-owe i paralotnio-we podwójne, ukraińskie i polskie :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 18:03 #8428

  • Kruk
  • Kruk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • Transformacja...
  • Posty: 368
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 36
Aha...ale te ukraińskie to komu chcesz pokazać?:)
Czyli w POLSCE latasz na POLSKICH.
Bo na ukraińskiech się nie da, dobrze kumam?
Bautek Skip

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 18:07 #8429

cygal napisał: Szkolenie 1 dzień to 60 euro,a wyrko 5-15 euro?


Ja w maju już kąpałem się w morzu, jak byłem w zeszłym roku na Krymie. Jeżeli pojedziemy 20 maja to tam będzie już lato i mocny upał. Spokojnie można mieszkać w namiocie. Z drugiej strony, czego ty się spodziewałeś? Będziesz mieszkać nad morzem, niedaleko plaży. Gdzie ty widziałeś tak niskie ceny nad morzem? :)
Panowie, jasny gwint, ja nikogo nie zmuszam jechać. Ja robię to wszystko za FREE :lol: i nie biorę od Was żadnej kasy, że jadę tam z Wami i pomagam. To nie moja szkoła i nie bardzo rozumiem Wasze parcie!!! Czy nie przegrzało Wam w czaszki od monitora? :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruslan Bushchak.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 18:09 #8430

vijay napisał: 9dni*60€ = 540€ zamiast jak wcześniej 500€ za 14dni - gdzie jest dla mnie ta korzyść?


Stary jak jej nie widzisz to zacznij zbierać znaczki :lol: Na pewno będziesz miał 100% korzyść z tego zajęcia. Wieczorkiem usiądziesz sobie z piwkiem w ciepełku i będziesz oglądać znaczki, jak ci taka perspektywa? :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 18:15 #8431

Ja tylko pytałem bo nie byłem pewien czy dobrze zrozumiałem.Tak jest klarownie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 18:16 #8432

obywatel2x napisał: Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i nie widziałem tu żadnych osób chwalących się posiadaniem Ukraińskiego ŚK. Może ktoś opisze egzamin co i jak bo w 9 dni zrobić licencje to trochę mało jak dla mnie?


Ja pomagałem przy szkoleniu kursantów z Rosji, Petersburg. Wyglądało tak że kursanci chodzili jak szwajcarski zegarek. Robili co im kazali i po tygodniu biegania już zlatywali z góry i robili zakręty 180 stopni. Na drugi tydzień program ich wyglądał taż że zaczynali latać na żaglu. Byłem przy nich i pomagałam przy ich szkoleniu więc piszę to co widziałem w realu. Rano, jak jeszcze termika ino ino się rodziła to oni już latali na słabym żagielku, średnio koło godziny. Wieczorem to samo i tak cały drugi tydzień szkolenia. Ale oni wiedzieli czego chcą, chcieli się nauczyć latać na lotni a nie zbierać znaczki :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 19:16 #8434

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Ruslan,

ja juz tu chcialem Ci niemieckich kursantow podsylac na nauke latania na Ukrainie.
Chcialem sie tylko doinformowac czy jak szkolenie trwa np. z takich czy innych powodow w ciagu dnia tylk 60 min. to czy tez trzeba za nie w tym dniu zaplacic 60Eur?

Dziekuje serdecznie za odpowiedz i
pozdrawiam serdecznie
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Szkolenie na Krymie 2013/02/20 19:50 #8437

MI bardziej chodziło o to ilu Polaków wróciło z papierem.
Jeżeli ktoś chce na Krymie zrobić papier potrzebuje na to minimum 14 dni latania.
Z relacji które znalazłem na tym forum wyjazdy trwały 4-10 dni wiec nikt nie przywiózł kwita bo to za mało.
Następny problem co dalej jeżeli nie mam kwita, wtedy trzeba się uśmiechnąć do Pana Andrzeja "FLYADVENTURE" bo jeżeli ktoś pojedzie w maju a potem za rok to jest to zaczynanie od początku no prawie początku.Wiem bo sam mam taki problem :(
Reasumując, ktoś kto chce robić papier w szkole na Krymie musi zaplanować ponad 2 tygodnie wolnego i spiąć poślady przy wchłanianiu wiedzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena