Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bezmiechowa

Bezmiechowa 2013/10/28 23:46 #10919

  • Rusek
  • Rusek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 234
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 62
Oh**** i just love that:**** Bede czekał....:PXD
Merlin 158>Climax c4,Litespeed S 4.5> Litespeed S4
Viper S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezmiechowa 2013/10/29 01:26 #10922

  • grzybol
  • grzybol Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 261
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 275

art_c napisał: ... Latam od 25 lat i pierwszy raz spotykam się, aby publicznie ktoś oceniał styl latania swojego kolegi. Uważam, że to niedopuszczalne.

Zgadzam sie w 100% !!!
Mysle ze Ruslankowi sie "wyrwalo" i teraz postapi jak prawdziwy pilot ...
“Jesli w wieku 20 lat nie jestes liberalem to znaczy nie masz serca, jeli w wieku 40 lat nie jestes konserwatysta to znaczy nie masz rozumu” – Winston Churchill.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezmiechowa 2013/10/29 06:19 #10923

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Poniewaz Sterylny ma juz swoja Krzywe , proponuje aby wymyslona wlasna krzywa pozostala przy Ruslanie :silly: " Nu " Okragly jak Czajnik i pogwizduje raz czasem . Mysle , ze Rada Forum przymknie oko na to pogwizdywanie ;)
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezmiechowa 2013/10/29 06:39 #10924

art_c napisał: "A pro styl twego latania, to powiem tak, jesteś CZAJNIK!!! :lol: :lol: :lol:
:blink: Latam od 25 lat i pierwszy raz spotykam się, aby publicznie ktoś oceniał styl latania swojego kolegi. Uważam, że to niedopuszczalne.
Za takie teksty masz u mnie jak w banku, że jak Cię kiedyś spotkam na motolotni, sprawdzę jaki z Ciebie Kozak i relację opiszę tu na forum.
Artur Caban.


Artur nie znasz wszystkiego a bierzesz się doktorowani się.
Tak w skrócie. Przed tym jak napisać to ja kilka razy rozmawiałem z Robertem i wszystko mu powiedziałem a on mi. Było obgadane całe pole manewrów i jakie możliwości były ku temu. Tak więc myślę że opisałem ci w skrócie.
Ale widzę że niektórzy mają nie smak jakiś, to żeby się nie doktoryzować za wiele to napiszę tak. Robercie mój ty drogi przyjacielu, piszę to całkiem serio, zresztą wiesz doskonale o tym, ja publicznie ciebie przepraszam za moją krytykę na forum :)

Artur co do krytyki z twojej strony na temat mego latania. Stary możesz robić to choć codziennie, tylko pod warunkiem że nie będziesz pisać codziennie o tym samym zdarzeniu, to znaczy nie będziesz się powtarzać i że masz racje w swojej krytyce. Zresztą JA jestem otwarty na zdrową i normalną dyskusje na temat latanie mego i nie tylko. Tak więc masz pole do popisów ja będę tylko wdzięczny za konstruktywne uwagi i pomoc. Osobiście uważam że właśnie takich uwag nam brakuje i to nie tylko mi. Ja drugi raz piszę i błędach pilota, gdzie uważam że mam racje, a w zamian dostaje po łbie :lol:
Osobiście uważam że trzeba na forum sobie pomagać i doradzać, żeby w przyszłości było łatwiej w lataniu i żeby pilot nie popełniał za wiele błędów.
I jeszcze jedno, czemu napisałem na forum? A dla tego że kiedy ja rozmawiałem z Robertem, to rozmowa dla niego i dla mnie. plusy dla niego i dla mnie, każdy wyciągnie z rozmowy tyle ile potrafi. A co z resztą pilotów? Tak więc opisywanie na forum, pewnego zdarzenia i pokazanie go na filmie, ma swoje ogromne znaczenie i korzyści. Jak tylko komuś nie leń, to obejrzeć film, przeczyta uwagi i postara się poprawić swoje błędy, jeżeli je ma. A to może nawet komuś uratować jego tyłek. Tak więc osobiście uważam że trzeba pisać i dzielić się konstruktywnymi uwagami.

Wiem że ja muszę popracować nad formą mego pisania, bo za zwyczaj wygląda to z deka jerzykowato :lol: i dla tego lecą iskry. :) Bije się w pierś i będę pracować nad sobą. :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez frnandu.

Bezmiechowa 2013/10/29 06:48 #10925

Piotrolot napisał: Poniewaz Sterylny ma juz swoja Krzywe , proponuje aby wymyslona wlasna krzywa pozostala przy Ruslanie :silly: " Nu " Okragly jak Czajnik i pogwizduje raz czasem . Mysle , ze Rada Forum przymknie oko na to pogwizdywanie ;)


Piotrolot tak dla infy, Czajnik na Ukrainie oznacza - pilot uczeń, lub ten co się uczy. To nie obraźliwe słowo a słowo co ma swoje określone znaczenie i to bardzo poważne w życiu lotniarzy z byłego Związku Radzieckiego. Jak kogoś z nich zapytasz czy on czajnik to nie obrazi się a da ci odpowiedź, TAK czy NIE :)

Wy Polacy macie w sobie duch buntownika :) (to bardzo dobra cech) jak co nie tak, to od razu za widły i che-ja na szlachtę :lol: :lol: :lol: prostować im grzbiety :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziękowali: Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezmiechowa 2013/10/29 07:21 #10926

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Robert! Dzielnie walczyłeś!
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezmiechowa 2013/10/29 07:29 #10927

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Ruslan:

Wiem że ja muszę popracować nad formą mego pisania, bo za zwyczaj wygląda to z deka jerzykowato :lol: i dla tego lecą iskry. :) Bije się w pierś i będę pracować nad sobą. :)


To bardzo pozytywne zdanie na początek dzisiejszego dnia. :)
Rusłan, trzymam za słowo. ;)

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezmiechowa 2013/10/29 08:49 #10932

  • air_viking
  • air_viking Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 619
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 493

sterylny napisał: Poległem i już. Myślę, że bez szybowców w końcu dobiłbym do Jacka, który przez długą chwilę był sam tak wysoko. Może za mało liści na drzewach było, na ale na tych co się jeszcze ostały wiatru bardzo widać nie było, choć byłem blisko, oj blisko.
Trochę dużo tych kilometrów natłukłem dla 24 min lotu. Ale jeszcze sobie odbiję. (Ale dopiero jak mi zakwasy w nogach odpuszczą)


Hejka,

Odwaze sie nie zgodzic z autorem samokrytyki ;-) Nie polegles! Trening w slabych warunkach to jedno z najcenniejszych doswiadczen. Zobaczysz, ze ci to kiedyc mocno zaprocentuje. Walka o centymetry wysokosci w slabnacym zaglu ksztaltuje finezje i plynnosc sterowania. Warunek jest jeden: cierpliwosc. Nawet jesli wszystko wskazuje, ze ladowanie bedzie tuz tuz, za chwile, zawsze moze Ci sie trafic jakis bombelek cieplego powietrza z ktorym zabierzesz sie nad gran. Tylko musisz byc gotowy by dac mu szanse...

Pozdrawiam,
air_viking
Podziękowali: frnandu, Smyk, Mikołaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez air_viking.

Odp: Bezmiechowa 2013/10/30 14:56 #10959

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Jacek i Exxtacy160 - pierwsze minuty żagla w Bezmiechowej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sterylny.

Bezmiechowa 2014/10/12 10:06 #2016190

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Tak było wczoraj na Bezmiechowej - 7 lotni na starcie, znakomita atmosfera i dobre latanie.

Świetne miejsce, zakochałem się w Bieszczadach!

Dziękuję chłopaki za świetne towarzystwo! Do następnego razu!!!

"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai
Załączniki:
Podziękowali: sterylny, air_viking, Jankos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena