Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Uwaga !! kody użytkownika kontrolowane

Uwaga !! kody użytkownika kontrolowane 2008/01/23 18:27 #2002950

A to ci dopierio... , jak za dawnych lat . Pierwsze lata stanu wojennego ( rozmowa kontrolowana..rozmowa kontrolowana....., a teraz ... Kody użytkownika kontrolowane... , a więc w Polsce jakieś nowe spec służby . I bardzo prosimy o umiar z tym tematem ... pozdr Andrzej zapewne kontrolowane kody....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/23 19:02 #2002951

Witam ! To jest strona www.lotnie.pl dalej wiadomo o co biega ....nas interesuje sport lotniowy ,niektórych biznes...Ale kontrolować- sprawdzać kolegów to wielka przesada , to jest bardzo niezdrowe ,żle się z tym śpi... Zamierzam kupić nową lotnię ( ta co latam jest super , ale trzeba iść do przodu . Rozważałem zakup Aerosa , ale teraz już od " Rewizora " nie kupię ) Kontrola kodów , zamontowane kamerki , mikrofony , po co to mi ..... Andrzej kontrolowany...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/23 19:28 #2002958

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Tak jak Ruslan to na "Krzyknij sobie! " opisal jesli jest sie zameldowanym i najedzie sie myszka na nicka wypowiadajacego sie na "Krzyknij sobie" ukazywany jest tzw IP - to nie jest zaden kod tylko IP adres ktory identyfikuje komputer w sieci lokalnej badz tez w internecie.
Numer ten jest jednoznaczny i na calym swiecie nie ma w internecie dwoch komputerow o tym samym IP adresie.
Ruslan tylko stwierdzil ze pod tym samym IP raz melduje sie Vega a za drugim razem niezarejestrowany nick xlv.
Wiec trzeba przyznac ze "metody szpiegowskie" Ruslana sa dostepne na lotnie.pl dla wszystich zarejestrowanych uzytkownikow. Nie wiem czy w Polsce uzywa sie slowa kod na IP adres. IP = Internet protocol. Obawiam sie ze Ruslan pomylil troche pojecia i stad ten niepokoj

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze nikt przez nikogo nie bedzie sie sie czul kontrolowany na www.lotnie.pl

Leslaw
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/23 19:43 #2002960

Pomylił ...., pomylił ..., ważne jest abyśmy zdrowi byli bo wtedy łatwiejsze jest życie a na pierdoły nie ma czasu. A nową lotnie i tak będę kupował ??? Andrzej uspokojony...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/23 20:13 #2002963

Witam!
Andrzej bardzo mi przykro ze znow jakies nieporozumianie spowodowaly u ciebie taka reakcje :blink:
Mikołaj Gogol napisal ksiazke pod tytulem "Rewizor" :) Zapewnie czytales ja i wiesz jak tam wszytko bylo z tym rewizorem. Mysleli ze rewizor to jeden czlowiek a jak sie puzdnie okazalo ze rewizorem byl zupewnie inny czlowiek :)
Mam nadzieje ze wiosna tuz tuz i wszytko wstanie na swoje miejsca:) Zaczniemy latac i odrazu nam sie poprawia chumory i nastroje. Nikt nie bedzie nikomu dogryzal i dopiekal. Jak nie jak ale jestesmy jedna wielka rodzina latajaca.
Serdecznie pozdrawiam Ruslan
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/23 20:22 #2002964

  • carol
  • carol Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć Wam!

Dobrze, że Andrzej sie uspokoił trochę :), bo potrzebujemy tego południowopolskiego ośrodka lotniowego. A jeśli ciśnienie skacze zbytnio... u faceta, to... w pewnym wieku trzeba sie przewietrzyć.

Jednak wracając do tematu IP (teraz uwaga:!!! nie znam się na tym - jak zwykle!) ale... szłyszałem :), że jest taka opcja neostrady, która przydziela dynamiczny adres IP, co w konsekwencji jest związane ze zmianą tego adresu w pewnych okolicznośich.

Fachowcy! proszę się nie śmiać! i jeśli się mylę, to uprzejmie proszę o wyjaśnienie - najlepiej klarowne dla laika w temacie IT.

I przy okazji, wszędzie się chwalę: link do mojego pierwszego (życiowa premiera)filmiku lotniowego:


(drugi filmik już w drodze)

... see You in the sky... / mam nadzieję że to nie jest zbyt pretensjonalne??? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/24 01:11 #2002971

Ten filmik tylko utwierdzi tych niezbyt dobrze zorientowanych w geografii, że Polska to kraj na dalekiej północy gdzie żyją niedźwiedzie polarne. Podobno w niektórych krajach naprawdę tak nas postrzegają.
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/24 01:28 #2002972

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Do michalo - Drogi kolego , krytykowac mozna wszystko i wszystkich !!!! Ale samemu cos wymyslic nie jest tak proste jak widac skoro Ty do tej poty nie wstawiles swojego filmu . Wiec czekamy . pozdrawiam .

Uwazam ze kolege nalezy pochwalic choc by za dobre checi !!!

Edytowany przez: piotrolot, w: 2008/01/24 01:30
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/24 02:07 #2002973

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
A pro po fachowca, czy ktoś jest dobry w kompach i powie mi, czy jest możliwe, że jestem podłączony do internetu, pokazuje mi 100Mb/s ale nie mogę otworzyć żadnej strony.
Dziś byli ludzie od mojego radiowego internetu i stwierdzili, że wszystko dobrze funkcjonuje, coś tam poresetowali i ma być OK. Ale znowu co jakiś czas są dziury w połączeniu, które niby jest.
Ktoś się podłącza czy co?
Może drogą radiową jakimś scanerem.
Da sie tego np. xvl wyśledzić po tym pierwszym numerze.
Mój numer kompa był używany o 3.56 w nocy...
No tak, ale ten też mógł być nie jego.
pomóżcie...
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Już miałem kupić nową lotnie AEROSA... 2008/01/24 05:43 #2002975

Piotrolocie, źle zinterpretowałeś moją wypowiedź. Nikogo nie krytykowałem i nie zamierzałem tego robić. Opisałem tylko swoje skojarzenie po obejrzeniu filmu. Koledzy latają tam w iście extremalnych warunkach jakie zwylke panują w krajach położonych trochę dalej na północ, a to może skojarzyć się z niedźwiedziami polarnymi. Co w tym złego?

PS.
Jakieś filmiki wstawiłem do działu "video", a nawet zdażyło mi się napisać krótki artykuł na pierwszą stronę.

Pozdrawiam
Michalo
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena