Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
Podforum dla wszystkich naszych lotniowych komarów.. no dobra może latających na komarach i podobnych.. Czyli tutaj specyficzne rozmowy napędowe.

TEMAT: Moje loty - Roland

Moje loty - Roland 2011/05/30 18:17 #1349

Witaj kol.

Zupełnie nie przejmuj się tą mało delikatną krytyką tego człowieka on już, tak ma po prostu chce błyszczeć na forum.Chyba każdy z forumowiczów, to zauważył.Krytykuje wszystko i wszystkich zjadł wszystkie rozumy. kol Roland to jest normalne,ze w jakieś społeczności, albo grupie ludzi zawsze znajdzie się taki hamulcowy.Który nie potrafi w sposób delikatny i wyważony zwrócić komuś uwagę. Tylko nie rezygnuj z tego forum, bo dużo w niego wnosisz twoje posty i filmy są b. ciekawe. Pozdrawiam cię serdecznie Pulsar:) :) :) :) :) :) :) :) B) B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moje loty - Roland 2011/05/30 18:20 #1350

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35

Roland napisał: Ostatnio odczuwam niechęć i ignorancję w moim kierunku z tego forum.

Najzdrowiej jest olać tych, od których ignorancją wieje i się nie przejmować. :P
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Andrelo.

Moje loty - Roland 2011/05/30 20:11 #1351

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

Witaj kol.

... Tylko nie rezygnuj z tego forum, bo dużo w niego wnosisz twoje posty i filmy są b. ciekawe. Pozdrawiam cię serdecznie Pulsar:)


Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Chętnie i często czytam ten wątek. Cieszę się że tak chętnie dopisujesz kolejne loty. Każdy wzbudza zainteresowanie i ...odrobinę zazdrości :-D , ale takiej zdrowej :-). Nie wypowiadam się, bo co mógłbym powiedzieć pilotowi który świetnie sobie radzi. Jesli chodzi o rzekomy brak zapasu, to gdy powiesz że masz go z drugiej strony, to uwierzę na słowo. Jeśli jednak go nie masz, to myślę, że dobrze byłoby jednak go mieć. Pozdrawiam i proponuję w przypadku gdy jakaś wypowiedź łamie zapisy regulaminu forum informować o tym przez naciśnięcie "zgłoś moderatorowi", choć w tym przypadku to już nie jest konieczne.
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moje loty - Roland 2011/05/30 20:28 #1353

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Sam nie lubie jak ktos "sie czepia" i tez staram sie tego nie robic, ale temat zapasu nie jest "czepianiem sie". Z calym szacunkiem Roland, ale trudno przejsc obojetnie wobec takiej sytuacji - jesli rzeczywiscie paczki nie masz - to chyba nalezaloby pomyslec o tym, ze inni tez sa w powietrzu, szczegolnie w Mieroszowie i to w srodku sezonu...
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Moje loty - Roland 2011/05/30 20:40 #1354

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Hej Roland,

Mesiek jak zwykle musial sie "wykazac" i powiedzial wszystko to co ja chcialem dodac.
Tak to jest z Meskiem ;)
To ze latsz to jest super to ze duzo latasz to jest jeszcze bardziej super. Na forum ludzie byli wyzywani od lysych pal i od innych podobnych epitetow i nie obrazali sie przez to na forum. To jest forum i jak dlugo przestrzega sie jego regulaminu panuje wolnosc mysli i slowa i nikt nikogo nie ogranicza i nie cenzuruje.
Ruslan ma czasami bardzo bezposrednia forme ekspresji i to jest Ruslan ale Ruslan to nie cale forum. Ale z drugiej strony jak Ruslan wyraza swoja opinie na temat spadochronu zapasowego to mazna tylko moze polemizowac z forma jego wypowiedzi.... do tresci trudno sie przyczepic to jest moje zdanie. Roland ja latam w Niemczech gdzie liczba lotniarzy jest nieporownywalna z liczba lotniarzy w Polsce. Jesli przeloze liczbe wypadkow smiertelnych lotniarzy w Polsce z ostatnich 10 lat na liczbe wypadkow smiertelnych patrzac statystycznie w Niemczech to lotniarstwo w Polsce nie prezentuje sie najlepiej. Ale to jest to temat do innego watku.
Ty nalezysz do jednych z bardziej aktywnych lotniarzy w Polsce i chwala Ci za to.
I mozesz mi wierzyc ze wszyscy na forum lotnie.pl lacznie z Ruslanem zycza Ci aby tak pozostalo i zeby liczba szczesliwych startow rownala sie liczbie szczesliwych ladowan.
Przstanmy byc tymi polskim ulanami ....... bo zycie jest za cenne.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze Twoje zyczeni usuniecia Twoich postow z lotnie.pl
po przeczytaniu ostatnich postow straci na aktualnosci.

Leslaw

Ps. Jesli ktos szuka zapasu to chetnie pomoge rozejrzec sie za rynku niemieckim za odpowiednim modelem w przystepnej cenie
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Moje loty - Roland 2011/05/30 21:43 #1356

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
Roland, gratuluję pierwsza podstawa :)
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moje loty - Roland 2011/05/31 04:13 #1357

Ruslan Bushchak napisał:

Roland chcesz wcisnąć nam swój kit że w twoim kokonie masz możliwość zamontowania 2 zapasów z prawej i lewej strony? Stary wyluzuj ze swoimi kłamstwami!!!
Zrób foto swojego kokonu i pokaż że masz dwa zapasy.
Rozumiem że ty też latasz w eksperymentalnym kokonie jak Wasza dziewczyna co lata na lotni!!! Podobno ona też ma kokon z 2 zapasami!!!
To jakaś moda u Was w Mieroszowie latać bez zapasów?
Ruslan



Zgodnie z Regulaminem Forum, ZABRANIA SIĘ:
Publikowania treści i zdjęć w celu prowokowania bądź obrażania innych Użytkowników portalu.
W związku z powyższym prosimy Kolegę Rusłana o zmianę tonu wypowiedzi. Dalsze podobne prowokacje w tym stylu będą traktowane jako celowe działanie i zostaną ukarane.

Rada Forum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rada Forum.

Moje loty - Roland 2011/05/31 04:40 #1358

  • piotr6641
  • piotr6641 Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 585
  • Oklaski: 29
  • Otrzymane podziękowania: 452
Myślę, że docinki na tej stronie w ogóle nie powinny mieć miejsca, no chyba, że dla humoru. Dyskusja jak najbardziej.
Już niestety paru ludzi w ogóle nic nie pisze, a wielka szkoda bo ich doświadczenie i przeloty są naprawdę dobre i inni czytający mogli by dużo z nich wyciągać więc na cholerę sobie dogryzać. Przy okazji zachęcam żeby znowu opisywali swoje podniebne podróże.
Roland, nawet nie próbuj przestawać opisywać swoich lotów i doświadczeń bo po "mordzie" dostaniesz.
pozdrawiam, Piotr
Lotnia: Atos, Seedwings Merlin 158, Atlas,
napęd własnej konstrukcji
ŚK od 2011

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moje loty - Roland 2011/05/31 05:50 #1360

Najdroższa Rado Forum!
Rozumiem że moje uwagi na temat latanie bez zapasu uważane za czepianie się i prowokacją?
A odpowiedzi Rolanda na moją uwagę uznawane za SUPER? :woohoo:
Również odpowiedzi Pulsara w tym wątku, też uznawane przez Was za SUPER? :evil:

Czy mogę poznać skład danej Rady - erudytów, co wydała ten wyjątkowo ambitnie pouczający werdykt? :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moje loty - Roland 2011/05/31 06:21 #1361

Moim skromnym zdaniem Rada Forum nie potraktowała jednakowo wszystkich kontrowersyjnych wypowiedzi. Sądzę, że wypowiedzi Rolanda i Pulsara również naruszają regulamin forum i należy zwrócić uwagę ich twórcom.
Co do Rolanda, to wnioskuję,że większość opisanych przez niego lotów na Moskito odbyła się samodzielnie jeszcze przed uzyskaniem świadectwa kwalifikacji, czyli z naruszeniem prawa. Wszyscy mamy jakieś grzeszki, ale to trochę nierozsądne chwalić się nimi na forum.
Trudno również wymagać aby czytający te wypowiedzi nie zwracali uwagi na oczywiste fakty
naruszenia przepisów bezpieczeństwa, tylko dlatego, że kolega Roland gotów się obrazić.
Jeżeli po mojej wypowiedzi Roland się wypisze z forum, to będę nad tym ubolewał, ale stawianie warunków typu: "jeszcze raz i się wypiszę" uważam, za trochę dziecinne i lekceważące dla reszty użytkowników forum.

Pozdrawiam
Grzesiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena